Kariéra

Milujeme běhání, kola, triatlon. Jsme sportovci, nadšenci a taky prodejci sortimentu pro tyto i jiné sporty. Chceme být parťákem pro sportovní aktivity. Chceme pomoci vybrat správnou běžeckou obuv, ideální kolo a dres, připravit na triatlon. Nejen výbavou posouváme dál – děláme zátěžové tety, běžecké tréninky a kempy. A to všechno pak může člověk zúročit na závodech, které také pořádáme nebo jsme jejich partnerem. Sport je radost a to je i náš cíl. Dělat sport radostnější! Staňte se nedílnou součástí TRIEXPERTu a budujte s námi běžecký svět.

Chcete zvýšit svoje znalosti v e-commerce, marketingu a sportovním odvětví?

Baví Vás běhání, marketing i komunikace? Jste zodpovědní, administrativně zdatní a nebojíte se vzít si pod sebe celý e-shop s tisícem položek? Umíte nalákat na produkt a také se o něm naučit a být pomocný zákazníkům? Láká Vás mít velmi různorodý den od zpracování objednávky, přes tvorbu textů na e-shop až po přípravu newsletteru?

Přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

JUNIOR E-COMMERCE MANAŽER

Požadujeme:

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • ideální zkušenost se správou e-shopu či e-shopovými objednávkami
  • znalost Woocommerce a WordPress vítaná
  • znalosti marketingu vítány
  • komunikativní typ s chutí učit se
  • nadšení, lásku k běhu nebo dalším sportům
  • angličtina, němčina alespoň na základní úrovni

Benefity:

  • bonusy/prémie
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • občerstvení na pracovišti

Náplň práce:

  • Správa eshopových objednávek
  • Delegování vyřízení objednávek na prodejny
  • Zpracovávání vrácených objednávek, vytváření podkladů pro účetní oddělení
  • Zodpovídání emailových a telefonických dotazů
  • Zajištění visibility a atraktivity sortimentu na eshopu
  • Vykonávání úkolů zadaných marketingem a samostatná aktivita

Nabízíme:

  • stabilní zázemí české společnosti
  • práce v mladém a dynamickém kolektivu sportovců
  • úvodní zaškolení, pravidelné vzdělávací semináře
  • podpora pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst (junior→ senior)
  • motivující platové ohodnocení, možnost zaměstnaneckých slev apod.

Pokud Vás výše uvedená nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis vč. aktuální fotografii a krátký motivační dopis na adresu: petra.honicka@triexpert.cz

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Triexpert s.r.o. svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.