Triexpert

Silniční kolo Trek Emonda SL 5 WSD

KÓD: 22160195
-15 % Akce Skladem
Vyberte si barvu:
Vyberte si velikost:
Vyberte prosím barvu i velikost.
59 492 Kč Původně: 69 990 Kč / Sleva 15 %
porovnat Přidat do srovnání produktů
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Silniční kolo Trek Emonda SL 5 WSD v Treku chtěli vytvořit nejlehčí silniční kolo, které vás za každé šlápnutí odmění výškovým metrem. S kolem Émonda žádné stoupání nebude dost dlouhé a dost strmé, aby ukojilo váš hlad po dalších výškových metrech. Rekordně nízká váha, nadstandardní tuhost a skvěle padnoucí geometrie jen podtrhnou výše uvedené. Kopce jsou kořením cyklistiky. Je-li tomu tak, pak s Émondou se stanete babkou kořenářkou. Už aby na Everest byla silnice.

 

Rám: Ultralight 500 Series OCLV Carbon, ride-tuned performance tube optimisation, E2 tapered head tube, BB90, internal cable routing, DuoTrap S compatible, Ride Tuned seatmast
Vidlice: Émonda full carbon, carbon E2 steerer
Velikost: 44, 47, 50, 52, 54, 56cm
Kola: Bontrager Race Tubeless Ready
Pláště: Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x23c
Řazení: Shimano 105, 11-speed
Přesmykač: Shimano 105, braze-on
Přehazovačka: Shimano 105
Kliky: Shimano 105, 50/34 (compact)
Kazeta: Shimano 105, 11-28, 11-speed
Sedlo: Bontrager Ajna Comp WSD, hollow chromoly rails
Sedlovka: Bontrager Ride Tuned carbon seatmast cap, 20mm offset
Řidítka: Bontrager Race, VR-S shallow drop, WSD sized, 31.8mm
Představec: Bontrager Elite, 31.8mm, 7-degree, w/Blendr computer & light mounts
Hlavové složení: FSA Integrated, sealed cartridge bearings, 1-1/8" top, 1.5" bottom
Brzdy: Shimano 105
Gripy: Bontrager Microfibre Tape

Cyklistika – jak zlepšit techniku šlapání?

Cyklistika

Správná technika šlapání může zlepšit váš výkon, efektivitu pohybu i celkové pohodlí v cyklistice. A samozřejmě výrazně vylepšit časy, o prevenci zranění nemluvě. Jak ji nacvičit, než začne nová sezóna? I v případě techniky šlapání koluje mezi cyklisty celá řada rad a pravidel, řada z nich je ale nesprávná nebo zavádějící. Předně je potřeba poznamenat, že průběh šlapání je jiný ve chvílích „nejvyšší nouze“ a ve vytrvalostním módu.

Kola Quintana Roo - triatlonové speciály s konstrukcí spojenou s historií IM

Cyklistika | Triatlon

Inovativní výrobce triatlonových kol QR je vždy o jeden krok napřed před ostatními. A vy na jejich stroji budete o jeden skok před svými soupeři! Víte, že Quintana Roo je jedním z 31 mexických států? Možná ne, ale určitě víte, že to je jedna z nejlepších značek triatlonových kol na světě..

Cyklistické oblečení Nalini

Cyklistika

Značka Nalini reprezentuje to nejlepší z italských mistrů oblékajících cyklisty s citem pro design a dokonalé technické zpracování. Byla založena na společné vášni Vincenza a Claudia Mantovaniových a dodnes se prezentuje jako autentický podnik, kde jsou všechny dresy, bundy, kalhoty, rukavice i návleky vyráběny s vášní pro věc a i v době pletacích a šicích strojů na nich ucítíte teplý dotek šikovné lidské ruky.

Castelli – s logem štíra na zádech a dynamitem v nohách

Cyklistika | Triatlon

Značka Castelli odvozuje svůj vznik od dílny milánského návrháře a krejčího Vittore Gianniho, který svůj podnik otevřel už v roce 1876. V té době ovšem nešil na cyklisty, ale oblékal fotbalisty AC Milan a tanečnice slavného milánského baletu. První cyklistický úbor vyrobila firma až v roce 1910, a to pro světového šampiona a pětinásobného vítěze Giro d´Italia Alfreda Binda.

Kterak kozu za rohy popadnout aneb jak na výběr triatlonového speciálu

Cyklistika | Triatlon

Pokud jste dospěli do stádia, kdy chcete své úspěchy v triatlonu podpořit pořádnou výbavou a pořídit kozu (čti: triatlonový speciál), můžou vám následující řádky pomoci. Cyklistická část triatlonového závodu trvá zhruba polovinu času celého podniku, jezdíte-li triatlony na klasickém silničním kole s nástavci, může přechod na kozu znamenat časovou úsporu v řádu minut.
 

Kola Kuota – kvóta na design v cyklistice

Cyklistika | Triatlon

Když máte Itálii plnou roky zavedených rodinných cyklomafií, a chcete začít vyrábět dobrá kola, musíte se jako nováček o své místo na výsluní pořádně poprat. Firma Kuota to dělá pomocí důrazu na design a využití nových technologií ve výrobě materiálů.

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.