Eshop / Cyklistika / Kola / Triatlonová kola / Triatlonové kolo Kuota Ktzero 5 Dura-ace

Triatlonové kolo Kuota Ktzero 5 Dura-ace

KÓD: BKU-TT05
Skladem
Vyberte si barvu:
Vyberte si velikost:
Vyberte prosím barvu i velikost.
149 990 Kč
Věrnostní program Věrnostní program
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Triatlonové kolo Kuota Ktzero 5 Dura - ace je Italský nůž na vzduch. U triatlonového speciálu KT05 je v hojné míře použita integrace dílů pro minimalizaci odporu vzduchu. Ne však pro minimalizaci pohodlí, o čemž vás přesvědčí například výšková nastavitelnost řídítek 90mm. Poohlížíte-li se po co nejrychlejší koze, KT05 by se rozhodně měla objevit ve vašem hledáčku.
 

3D prohlídka modelu KT05
Rám CARBON
Vidlice CARBON
Sedlovka CARBON
Sada DURA ACE
Brzdy TRP
Kazeta DURA ACE
Kliky ROTOR 53/39
Zapletená kola MICHE REFLEX 5
Sedlo  ITALIA IRON
Představec/řídítka CARBON INTEGRATED IN THE FRAME

Plavecký trénink pro plavce i neplavce

Pokud chceš začít s triatlonem, naučit se plavat je pro Tebe životně důležitá záležitost. Až totiž budeš přešlapovat na startu a nervózně pozorovat umístění bójek ohraničujících trať, jež svojí délkou silně připomíná vzdálenost k další výplatě, Vánocům nebo hranici sousední galaxie, pomyšlení na poctivý plavecký trénink Tě aspoň trochu uklidní. Dlouhé podzimní večery a zimní rána jsou pro plaveckou přípravu ideální, takže neváhej a dej na naše rady, než Tě další triatlonová sezóna překvapí ve stádiu totální nepřipravenosti.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 1 - Polykání andělíčků v plaveckém pekle

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Najdi si krutopřísného trenéra, nekoukej se do zrcadla a neztrácej smysl pro humor!
 

Zobrazit celý článek

Plavecké pomůcky

Chceš plavat jako Michael Phelps? Vezmi si na to packy, desku, piškot a fištrón a vypiluj svůj kraul technickými cvičeními do dokonalosti! Plavecké ráno v Podolí připomíná návštěvu v hračkářství. Každý z trénujících borců dorazí s pytlíčkem, který si vyplaval v posledním závodě, plným roztodivných pomůcek. Ty si vyloží na okraj bazénu, na  skokanský blok si přilepí papírek s tréninkem a započne s hravou zimní přípravou. Po rozplavání následují roztodivná technická cvičení, k jejichž plnění si plavec postupně přibírá jednotlivé hračky.
 

Zobrazit celý článek