Nové podzimní modely ASICS v Triexperu

Běh
Venku zuří 35 stupňové vedra, ale my se pomalu chystáme na podzimní běžeckou sezónu. V běžeckých prodejnách TRIEXPERT máme pro Vás takřka kompletní podzimní běžeckou kolekci ASICS. Čím se liší kolekce běžecké obuvi ASICS pro jaro/léto 2015 a pro podzim/zima 2015?
Podzimní kolekce se tradičně liší novým vzhledem jednotlivých modelů a několika menšími inovacemi. Navštivte nás v našich běžeckých prodejnách TRIEXPERT v Praze a v Brně, rádi Vám poradíme.

VLAJKOVÝ MODEL BĚŽECKÉ BOTY ASICS GEL-NIMBUS 17


Pro rok 2015 je vlajkovým model ASICS GEL-NIMBUS 17, který prošel velkou změnou. Jedná se především o bezešvou konstrukci svršku, ta se dobře přizpůsobí tvaru chodidla. Designové prvky svršku jsou vyrobeny tzv. 3D FluidFit technologií, tak aby se dosáhlo maximální životnosti svršku boty. Významným krokem vpřed je váha boty, ta nyní činí pouhých 305 gramů! Je to díky vylepšené mezipodešvi z materiálů super SpEVA a super SOLYTE, které jsou mnohem lehčí než jejich předchůdci. Nimbus 17 je velmi pohodlná bota s vysokou úrovní tlumení, vhodná pro běh na zpevněném povrchu.
Pokud chcete i při dlouhém běhu zažít pocit,jako byste běželi po mechu, je pro Vás tou správnou volbou.

EVERGREEN ASICS BĚŽECKÉ BOTY ASICS GEL-KAYANO 22Pronační kolega Nimbusu 17, běžecká bota s dvaadvacetiletou  tradicí, to je ASICS GEL-KAYANO. Tato stálice nabízí běžcům maximálnímu podporu, velkou míru tlumení, pohodlný svršek. Systém podešve Guidance Trusstic, který je situován do střední části chodidla, zajišťuje stabilitu a lepší přenos energie do fáze odrazu. Optimální přilnavost patní části chodidla umožní tzv. Clutch Counter. Svou jedinečnou konstrukcí padne téměř každému typu nohy. Model Asics Gel-Kayano 22 je ideální botou pro dlouhé běhy.  

TEMPOVÁ BĚŽECKÉ BOTY ASICS GEL NOOSA-TRI10


Oblíbená tempovka ASICS GEL NOOSA-TRI 10 zaznamenala v letní sezóně velký úspěch, proto jsme se rozhodli ji nabízet i v aktuální podzimní kolekci. U modelu zůstává prodyšný bezešvý svrškem, systém Dynamic Duomax a Propulsion Trusstic zajišťující stabilitu, podporu a plynulý přechod do odrazu. Desáté vydání modelu Noosa Tri disponuje zajímavým barevným provedením a povedeným designem. Ač se bota řadí do kategorie tempové/závodní, je velmi pohodlná a zkušenější běžci se s ní nemusí bát delších výběhů.

TRÉNINKOVÁ BĚŽECKÉ BOTY ASICS GT-2000


Jeden z nejprodávanějších modelů ASICS GT-2000 se dočkal své třetí inovované verze. Řadí se mezi tréninkovou běžeckou obuv disponující Dynamic Duomax systémem pro kontrolu pronace. Jde o vůbec nejlehčí vydání této boty, a to právě díky mezipodešvi FluidRide. Se svými 305 gramy patří mezi nejlehčí tréninkové boty s vynikajícím systémem tlumení a stability.

PRONAČNÍ MODEL BĚŽECKÉ BOTY ASICS GT-3000Model ASICS GT-3000 je konstrukčně podobný jako GT-2000, co se týká míry tlumení, stojí si však o kategorii výš. Je to dáno větším množstvím gelové hmoty v mezipodešvi jak v patní části, tak ve špičce boty. Vnitřní pronační část je na rozdíl od jiných modelů s podporou prodloužena do přední části chodidla. Hodí se tedy pro běžce, kterým kotník padá do vnitřku právě až v konečné fázi došlapu a následného odrazu.

A DALŠÍ BĚŽECKÉ BOTY ASICS...

V našem sortimentu najdete také další oblíbené modely, a to z neutrální kategorie Asics Gel-Cumulus 16, Asics Gel-Pulse 6, lehkou závodku Asics Gel-Hyperspeed 6. Z oblasti běžeckých bot s pronační podporou se jedná o Asics GT-1000 a tempovou variantu Asics DS-Trainer 20.