Oblečení Kari Traa pro aktivní ženy v TRIEXPERTU

Běh
Pokud je pro vás důležité vyhrát, ale zároveň u toho chcete dobře vypadat, pak pro vás máme dobrou zprávu. Do TRIEXPERTU dorazila Kari Traa, norská značka ryze dámského oblečení, které kombinuje styl, propracovaný dámský střih a vysoce funkční materiály!
 
Kari Traa není jen jméno sportovní značky, ale také její zakladatelky - trojnásobné olympijské medailistky z akrobatického lyžování. Vše začalo tak, že Kari začala plést kulichy a čepice pro sebe a své kamarády. Zároveň se věnovala také úpravám svého lyžařského oblečení. Její návrhy se staly tak populární, že se zrodila celá značka sportovního oblečení.

Oproti konkurenci má Kari Traa v rukávu celou řadu trumfů. Prvním a nejdůležitějším z nich je skutečnost, že se jedná o oblečení, které navrhují ženy pro ženy. To se projeví zejména v propracovaných střizích, které respektují tvar ženské postavy a dokáží elegantně zvýraznit vaše křivky.
 
Se střihem úzce souvisí i další trumf - originální volba barev. Barevné kombinace jsou často velmi odvážné, ale společně dokonale ladí a zajistí, že budete v davu běžců jednoduše nepřehlédnutelná. Milovnice decentnějších odstínů pak mohou vždycky sáhnout po tlumenějších pastelových barvách, které v žádné z kolekcí nechybí, aby poskytly kontrast svým pestrobarevným protějškům.
 
Kari Traa ovšem není jen o barevných kombinacích. Oblečení této značky je nejen stylové, ale zároveň vysoce funkční. Výrazně se tak odlišuje od většiny ostatních značek cílených na ženy, které se na běžeckém trhu vyrojili v posledních letech. U Kari Traa si můžete být jisté, že se nesetkáte s průhlednými elasťáky, neprodyšnými tričky, ani kousajícími tkaninami. Místo toho se můžete spolehnout na kvalitu srovnatelnou s oblečením od Nike, Gore Apparel a dalších značek s vysokým důrazem na technickou kvalitu materiálů.
Díky tomu je oblečení od Kari Traa použitelné při lehkém proběhnutí v parku i během náročného závodu v parném letním dni. Umělá vlákna působí na těle měkkým a příjemným dojmem, a jakmile se začnete potit, udrží vaši pokožku v suchu.
 
Ze zbrusu nové jarní kolekce naleznete v naší nabídce celou řadu funkčních triček, ale i ultralehká tílka a topy vhodná pro letní běhání. Do chladnějších měsíců jsou tu pak vzorované tříčtvrteční i dlouhé elasťáky a nemohou chybět ani barevně sladěné ponožky, nebo sportovní tašky.