BĚŽECKÁ DIAGNOSTIKA

Každý z nás je individuální. Jsme rozdílní svou výškou, váhou, stylem běhu a spoustou dalších tělesných dispozic. Ke všem běžcům by se proto mělo přistupovat individuálně tak, aby byly zohledněny všechny jeho požadavky a především běžecká technika. V našich prodejnách se snažíme právě o takový osobní přístup při výběru nejvhodnější běžecké boty pro Vás.

V běžeckých speciálkách Triexpert vždy začínáme výběr obuvi diagnostikou došlapu společně s diagnostikou na tlakové desce. Pouze tímto způsobem je možné dosáhnout přesné analýzy Vašeho běhu (běžecký pás s videokamerou a diagnostika speciálním softwarem) a následné rozpoznání chybného postavení nohou, což může při došlapu vést i k nesprávnému postavení dolní končetiny, příp. pánve, osy ramen či páteře. Anomálie na chodidle může způsobovat bolesti kolen, kyčlí nebo krční páteře.

Cena provedení diagnostiky je 500,- Při nákupu běžeckých bot je odečtena a tedy zdarma (odpočet ceny za diagnostiku je možný i při pozdějším nákupu)

CO DIAGNOSTIKA SLEDUJE:

  • Zda má běžec nějaké problémy
  • Jak vypadá jeho obvyklý trénink a za jakých podmínek probíhá
  • Jak staré jsou jeho běžecké boty

Neostýchejte si s sebou přinést i pár běžeckých bot, ve kterých jste dříve běhali či ještě běháte. Plochy na podrážce, které jsou nejvíce opotřebované, vypovídají o Vašem běžeckém stylu (došlapu a odrazu). Společně s výsledky s diagnostického měření nám společně dají ten správný obrázek o typu Vašeho chodidla a technice Vašeho běhu.