David Daniel

David je náš běžecký konzultant na pobočce v Praze. Celý život má velmi blízko ke sportu a pokud chcete vědět, jak se dostal k nám a jaké má plány, přečtěte si s ním rozhovor zde.

Valerie Voroniuk

Valerie je běžecká konzultantka v Hradci Králové.

Je jí 23 let a je studentkou UHK. Hraje rekreačně volejbal, má ráda posilování, šachy, kreslení a samozřejmě běh. Více se o Valerii dozvíte v článku zde.

 

 

Barbora Cichá

Barbora je naše prodejní konzultantka a odbornice na ultra trail běhání.

Když jí bylo 7 let, přihlásili ji rodiče do tanečního souboru. Proč odešla běhat vytrvalostní závody a jak se dostala do Triexpertu si můžete přečíst zde.

 

Tomáš Hrbek

Tomáš Hrbek je běžecký konzultant a vedoucí prodejny v Hradci Králové.

Tomáš je sice nováčkem v TRIEXPERTu, ale nikoliv v prodeji a běhání. Vede TRIEXPERT běžecké tréninky a celý život se věnuje atletice, běhu a sportu. Více o Tomášovi si můžete přečíst zde.

Vojtěch Řimák

Vojta je náš běžecký konzlutant.

Vojta pracoval v Triexpertu od roku 2015 jako brigádník a zůstal nastálo. Rád předává zkušenosti, které nasbíral za svou sportovní kariéru. Říá, že běhu už propadl, ale stále u něj zůstává na prvním místě veslování, ve kterém se snaží probojovat k těm nejlepším na světě. Velmi si pochvaluje tým, se kterým pracuje a těší ho, že má kolem sebe partu sportovních nadšenců a dělá smyslupnou práci.

Přečti si víc, co na sebe Vojtěch prozradil v rozhovoru.

Veronika Kaňa

Veronika je naše běžecká konzultantka.

Veronika se po 10-ti letech v úplně odlišném oboru rozhodla jít za tím, co ji opravdu baví, a to je běhání. Na Triexpert měla skvělé recenze a proto zkusila výběrové řízení  a můžete ji potkávát na brněnské pobočce. Odpočívá se svými dvěma psy aktivně, ale nepohrdne ani masáží a saunou.

Přečtete si více o Veronice v rozhovoru zde.

Libor Zelenka

Libor je náš běžecký konzultant.

Libor vyzkoušel hokej, fotbal, tenis, cyklistiku, závodní tanec.. Ale nejdéle se věnuje běhu, kterému propadl.  V loňském roce  se zúčastnil mnoha běžeckých závodů, jak trailových, tak silničních, půlmaratonů i maratonů. Zajímá ho studie techniky běhu a tréninků, včetně výživy. Libor rád předává své zkušenosti zákazníkům, od kterých taktéž získává cenné informace.

Více o Liborovi a jeho sportovní cestě až do Triexpertu si můžete přečíst zde.

 

David Vaš

David Vaš je náš běžecký konzultant a běžecký trenér.

Co na sebe, David, prozradil:

Jsem nadšený běžec, se zaměřením na delší tratě (od 10 km po maraton).

Kromě běhání se rád věnuji i ostatním sportům ( plavání, silniční cyklistice, triatlonu, turistice po horách…) vše ale spíše v rámci kompenzace k běhu. Mám moc rád i cestování, které většinou spojuji právě s běháním. Pravidelně jezdím na soustředění do africké Keňi, kde jsem již strávil 13 měsíců života.

Svoji práci mam moc rád a po práci na prodejně většinou pokračuji jako běžecký trenér, kdy vedu v Českých Budějovicích běžecké tréninky právě s TRIEXPERTem. Žiji hlavně sportem a věřím, že to tak bude i nadále.

Úspěchy, kterých si nejvíce vážím:

1 .místo Run tour Praha (2016) – 10 km 32:23

1. místo Boletice race (2016) – 20 km 1:16:49

2. místo Run Czech Budějovický půlmaraton (2017) – 1:11:53 (11 celkově)

3. místo Run tour České Budějovice (2016) – 10 km 32:31

4. místo Run Czech Pražský půlmaraton (2017) – 1:08:13

4. místo Triexpert Vokolopriglu (2016,2018)

4. místo MČR na 10000 m (2016) – Beroun 31:37,9

Věřím, že největší úspěchy na mě ale teprve čekají.

Terezie Šádková

Terezie Šádková je naše běžecká konzultantka a vedoucí prodejny.

Co na sebe, Tereza, prozradila:

Již od útlého dětství mě systematicky tatínek vedl ke sportu. Od svých šesti let jsem se pod vedením trenéra začala věnovat tenisu, který mě neskutečně bavil a moje zápolení s tenisovou raketou mi přineslo mnoho úspěchů na celostátní úrovni. Dlouhodobý studijní pobyt v zahraničí, konkrétně v Cortině d Ampezo nastartoval moji lásku k vytrvalostnímu běhu , k maratonům a extrémním horským závodům. Duší i tělem jsem sportující a závodící zdravotník a držím se hesla: “ bojuj do poslední chvíle a nikdy to nevzdávej „.

Pravidelně se věnuji každodennímu sportu, ale zároveň kladu velký důraz i na regeneraci. Své zkušenosti ze svého bohatého sportovního života se snažím předávat dál jako trenér běhu a instruktor v oblasti fitness. Největší současnou vášní je však triatlon, kde spojuji a uplatňuji svou vytrvalost a pronikám tak do oblasti tohoto nádherného sportovního odvětví. Jsem velice vděčná za každý den, kdy mohu sportovat a užívat si života s láskou a úsměvem na rtech.

 

 

Martin Holubář

Martin je naším produktovým specialistou a běžeckým konzultantem.

Co na sebe, Martin, prozradil?

Jako malý kluk jsem byl pořád venku a neustále v pohybu. Běhal jsem za balónem po dvorku a otravoval bráchu nebo tátu, ať si se mnou jdou zakopat. Tudíž fotbal byl pro mne jasná volba. Hrál jsem ho od přípravky až po starší žáky.

V průběhu života jsem vyzkoušel celou řadu letních sportů. Časem jsem se dostal k volejbalu, který jsem hrál závodně asi 2 roky.

Po třicítce jsem se vrátil k fotbalu, ale pouze na 2 roky. Potom jsem viděl reklamu v novinách na OCR závody. Moje reakce byla přibližně takováto: „To je přesně ono, to musím zažít a vyzkoušet si na vlastní kůži!“ Mým prvním OCR závodem se stal GLADIATOR RACE. Kromě Milovic jsem vyzkoušel všechny závody seriálu GLADIATOR RACE.

Trénink jsem si stanovoval sám. V roce 2016 jsem začínal s nulovou kondicí. Za 2 měsíce jsem běžel první závod a skončil na 17.místě z cca 1200 běžců. Rychlý vzestup formy mě neskutečně nabíjel. Zjistil jsem, že chci víc, a proto jsem na počátku roku 2018 absolvoval certifikovaný trenérský kurz kondiční přípravy, stal se osobním trenérem, trenérem fitness a kulturistiky.
Restart kariéry. Postupně získávané informace mi ukázaly nové obzory. Začal jsem se zajímat o to, jak člověk může jednoduše a efektivně ovlivnit svůj sportovní výkon.

V TRIEXPERTu předávám své znalosti a zkušenosti dál. Mám vycvičené oko na diagnostiku a dokážu poradit, jak s nefyziologickým zakřivením lehce a pravidelným opakováním cviků zatočit. Dělám osobní tréninky k zakoupeným botám zdarma, a to je naprostá pecka, kdy se můžu konkrétnímu člověku věnovat ještě více do hloubky.