Vojtěch Řimák

Vojta je náš běžecký konzlutant.

Vojta pracoval v Triexpertu od roku 2015 jako brigádník a zůstal nastálo. Rád předává zkušenosti, které nasbíral za svou sportovní kariéru. Říá, že běhu už propadl, ale stále u něj zůstává na prvním místě veslování, ve kterém se snaží probojovat k těm nejlepším na světě. Velmi si pochvaluje tým, se kterým pracuje a těší ho, že má kolem sebe partu sportovních nadšenců a dělá smyslupnou práci.

Přečti si víc, co na sebe Vojtěch prozradil v rozhovoru.

Veronika Kaňa

Veronika je naše běžecká konzultantka.

Veronika se po 10-ti letech v úplně odlišném oboru rozhodla jít za tím, co ji opravdu baví, a to je běhání. Na Triexpert měla skvělé recenze a proto zkusila výběrové řízení  a můžete ji potkávát na brněnské pobočce. Odpočívá se svými dvěma psy aktivně, ale nepohrdne ani masáží a saunou.

Přečtete si více o Veronice v rozhovoru zde.

Libor Zelenka

Libor je náš běžecký konzultant.

Libor vyzkoušel hokej, fotbal, tenis, cyklistiku, závodní tanec.. Ale nejdéle se věnuje běhu, kterému propadl.  V loňském roce  se zúčastnil mnoha běžeckých závodů, jak trailových, tak silničních, půlmaratonů i maratonů. Zajímá ho studie techniky běhu a tréninků, včetně výživy. Libor rád předává své zkušenosti zákazníkům, od kterých taktéž získává cenné informace.

Více o Liborovi a jeho sportovní cestě až do Triexpertu si můžete přečíst zde.

 

Lucie Majková

Lucie je naše běžecká konzultantka.

Lucie sportuje už od dětství. Profesionálně se věnovala skoku dalekému a trojskoku. Kromě atletiky má ráda volejbal, plavání nebo brusle. Jak sama říká, pro práci v Triexpertu ji nejvíce motivuje, když vidí odcházet spokojené lidi z prodejny. Zároveň zde mže zúročit znalosti z atletiky a ví jaké potíže mohou sportovce trápit a jak jim předcházet případně je odstranit.

Přečtěte si rozhovor s Lucii.

David Vaš

David Vaš je náš běžecký konzultant a běžecký trenér.

Co na sebe, David, prozradil:

Jsem nadšený běžec, se zaměřením na delší tratě (od 10 km po maraton).

Kromě běhání se rád věnuji i ostatním sportům ( plavání, silniční cyklistice, triatlonu, turistice po horách…) vše ale spíše v rámci kompenzace k běhu. Mám moc rád i cestování, které většinou spojuji právě s běháním. Pravidelně jezdím na soustředění do africké Keňi, kde jsem již strávil 13 měsíců života.

Svoji práci mam moc rád a po práci na prodejně většinou pokračuji jako běžecký trenér, kdy vedu v Českých Budějovicích běžecké tréninky právě s TRIEXPERTem. Žiji hlavně sportem a věřím, že to tak bude i nadále.

Úspěchy, kterých si nejvíce vážím:

1 .místo Run tour Praha (2016) – 10 km 32:23

1. místo Boletice race (2016) – 20 km 1:16:49

2. místo Run Czech Budějovický půlmaraton (2017) – 1:11:53 (11 celkově)

3. místo Run tour České Budějovice (2016) – 10 km 32:31

4. místo Run Czech Pražský půlmaraton (2017) – 1:08:13

4. místo Triexpert Vokolopriglu (2016,2018)

4. místo MČR na 10000 m (2016) – Beroun 31:37,9

Věřím, že největší úspěchy na mě ale teprve čekají.

Terezie Šádková

Terezie Šádková je naše běžecká konzultantka a vedoucí prodejny.

Co na sebe, Tereza, prozradila:

Již od útlého dětství mě systematicky tatínek vedl ke sportu. Od svých šesti let jsem se pod vedením trenéra začala věnovat tenisu, který mě neskutečně bavil a moje zápolení s tenisovou raketou mi přineslo mnoho úspěchů na celostátní úrovni. Dlouhodobý studijní pobyt v zahraničí, konkrétně v Cortině d Ampezo nastartoval moji lásku k vytrvalostnímu běhu , k maratonům a extrémním horským závodům. Duší i tělem jsem sportující a závodící zdravotník a držím se hesla: “ bojuj do poslední chvíle a nikdy to nevzdávej „.

Pravidelně se věnuji každodennímu sportu, ale zároveň kladu velký důraz i na regeneraci. Své zkušenosti ze svého bohatého sportovního života se snažím předávat dál jako trenér běhu a instruktor v oblasti fitness. Největší současnou vášní je však triatlon, kde spojuji a uplatňuji svou vytrvalost a pronikám tak do oblasti tohoto nádherného sportovního odvětví. Jsem velice vděčná za každý den, kdy mohu sportovat a užívat si života s láskou a úsměvem na rtech.

 

 

Šárka Kunclová

Šárka je naší produktovou specialistkou, běžeckou konzultantkou, vedoucí prodejny.

Co na sebe, Šárka, prozradila?

Ke sportu jsem si cestu našla převážně sama až v dospělosti. V mladí jsem navštěvovala taneční školu v Jablonci nad Nisou, odkud pocházím. Věnovala jsem se v ní klasickému baletu, modernímu a lidovému tanci. Po delší pauze, kdy jsem si hledala vztah k pohybu jsem narazila na Power jógu. Aktivně a pravidelně jsem se ji věnovala dva roky. Dodnes z ní těžím a některé cviky stále využívám.

Vztah ke sportu jsem nacházela velmi pracně a zdlouhavě. Od rodiny jsem žádné základy nedostala a svůj směr našla opravdu až později. Když jsem se přestěhovala do Prahy, začala jsem využívat bazén Šutka, trénovala jsem zde čtyřikrát týdně. Plavání se stalo mojí součástí, zajímala mě technika a styl.

Ve třiceti jsem se odstěhovala na vesnici a nastal výrazný sportovní zlom. Do svého volného času jsem kompletně zařadila cyklistiku a běh. Běh se stal mou vášní. Od amatérského pokusu zaběhnout si první závod jsem se posunula k dalším závodům, které ovšem nejsou hlavní prioritou mé sportovní aktivity.
Běh se stal mým životním stylem a je pro mě nesmírně důležité splnit si své tréninky a výběhy, bez kterých si to dnes už nedokážu představit. Díky běhu jsem se naučila vnímat své tělo, jeho slabiny i silné stránky, mnohé mě naučil a stále učí.

Přečti si rozhovor se Šárkou.

Martin Holubář

Martin je naším produktovým specialistou a běžeckým konzultantem.

Co na sebe, Martin, prozradil?

Jako malý kluk jsem byl pořád venku a neustále v pohybu. Běhal jsem za balónem po dvorku a otravoval bráchu nebo tátu, ať si se mnou jdou zakopat. Tudíž fotbal byl pro mne jasná volba. Hrál jsem ho od přípravky až po starší žáky.

V průběhu života jsem vyzkoušel celou řadu letních sportů. Časem jsem se dostal k volejbalu, který jsem hrál závodně asi 2 roky.

Po třicítce jsem se vrátil k fotbalu, ale pouze na 2 roky. Potom jsem viděl reklamu v novinách na OCR závody. Moje reakce byla přibližně takováto: „To je přesně ono, to musím zažít a vyzkoušet si na vlastní kůži!“ Mým prvním OCR závodem se stal GLADIATOR RACE. Kromě Milovic jsem vyzkoušel všechny závody seriálu GLADIATOR RACE.

Trénink jsem si stanovoval sám. V roce 2016 jsem začínal s nulovou kondicí. Za 2 měsíce jsem běžel první závod a skončil na 17.místě z cca 1200 běžců. Rychlý vzestup formy mě neskutečně nabíjel. Zjistil jsem, že chci víc, a proto jsem na počátku roku 2018 absolvoval certifikovaný trenérský kurz kondiční přípravy, stal se osobním trenérem, trenérem fitness a kulturistiky.
Restart kariéry. Postupně získávané informace mi ukázaly nové obzory. Začal jsem se zajímat o to, jak člověk může jednoduše a efektivně ovlivnit svůj sportovní výkon.

V TRIEXPERTu předávám své znalosti a zkušenosti dál. Mám vycvičené oko na diagnostiku a dokážu poradit, jak s nefyziologickým zakřivením lehce a pravidelným opakováním cviků zatočit. Dělám osobní tréninky k zakoupeným botám zdarma, a to je naprostá pecka, kdy se můžu konkrétnímu člověku věnovat ještě více do hloubky.

Petr Kubát

Petr Kubát je naším produktovým specialistou v oblasti cyklistiky.

Co na sebe, Petr, prozradil:
Na kole jsem začal jezdit asi dřív, než jsem začal chodit.
Od mala mě to ke kolu táhlo. Po pár letém seznamování se s bikrosem, horským kolem či silničním kolem, jsem se rozhodl zakotvit u bmx a to konkrétně v disciplíně flatland, což je kategorie ve Freestyle bmx.
Na „malém“ kole jsem vydržel jezdit 11 let, z toho několik let v kategorii PRO, kde jsem se účastnil, jak závodů na české scéně, tak i zahraniční.
Po zkušenostech s bmx jsem měl velkou chuť objevit i jiný rozměr cyklistiky. Po pár experimentech s XC jsem se našel hlavně v kolech, které jezdí směrem dolů… Nyní se aktivně věnuji disciplínám Enduro a DH.
To, že mám možnost pracovat u firmy TRIEXPERT s koly a cyklistickým vybavením na té nejvyšší úrovni, je pro mě něco jako splněný sen malého dítěte o chaloupce z perníku.

Přečti si rozhovor s Petrem.

Jan Dubec

Jan Dubec je náš specialista v oblasti fittingu (nastavení posedu na kole)..

Co na sebe, Honza, prozradil:
Aktivněji sportuji až od osmnácti a začalo to lokálním triatlonovým závodem Bečvoman.  Akce se mi zalíbila a motivovala mě k zakoupení silničního kola. Ukázalo se, že cyklistika mi z těchto tří disciplín jde nejlépe a tak jsem  triatlon na delší dobu opustil a věnoval se naplno jí. Jelikož jsem v tomto sportu našel zalíbení, začal jsem pracovat v cyklu, a stal se tak i zdrojem mé obživy.

Když v roce 2010 přišla do ČR pokročilejší diagnostika posedu na kole, začal jsem se věnovat této problematice, konkrétně BG FIT. V tom jsem se opravdu našel a nastavování se stalo doslova mou vášní. Díky novým přátelům jsem opět přičichl k triatlonu a vyzkoušel si pár „půlek“. Na kolo již díky rodině a práci nezbývalo tolik času a tak jsem se místo honění za výsledky začal cyklistikou čistě bavit a hledat nové výzvy.

S otevřením první triatlonové speciálky v ČR mě do TRIEXPERTu přilákal i GURU Fit Systém – což je ten nejdokonalejší nástroj na správné nastavení kola, jaký si může fitter přát. Spolu s mými znalostmi a zkušenostmi  se budeme snažit cyklistiku vám co nejvíce zpříjemnit. A možná to zní divně, ale nejraději budu, když každý náš zákazník bude mít „mouchy mezi zubama“.

Přečti si rozhovor s Honzou.