Karel Zadák

Moje první sportovní disciplína byla běh, ke které mě přivedl můj táta. V 7 letech jsem okusil svůj první závod na 12minut kde jsem naběhal 2400m. V 9 letech přibyl k běhání stolní tenis a později i tenis. Ve 13 jsem se nechal naverbovat do veslařského oddílu ČVK Brno, kde jsem strávil 6 let, ve kterých jsme se stali 3x mistři ČR a poslední rok jsem si zazávodil i jako juniorský reprezentant na mezinárodních regatách ve Francii a Německu.

Ve 22letech jsem se opět vrátil k běhu a o rok později jako amtér k silničnímu triatlonu. Od roku 2007 závodím na vrcholové úrovni v duatlonu, terenním triatlonu a ve sprint triatlonu až po 1/2 ironman. Můj sportovní sen byly olympijské hry, ale ty už zůstanou jen snem.

Třeba si tento sen splní mé děti… Mám 2 úžasné děti z minulého manželství a další dvě ze současného manželství. Sportování je určitě nemine, ale vzhledem k jejich věku se zatím jen rozhlíží.

Do TRIEXPERTU jsem se dostal přes mého nej kámaráda Tomáše Ondráčka. Svět je opravdu malý a o náhody tu není nouze. TRIEXPERT vede Honza Lepier se kterým jsem byl ve stejném veslařském klubu…

Práce v TRIEXPERTU mě naplňuje, protože nám oběma jde o stejnou věc a to šířit sport a především běh mezi lidi…

Mým sporotvním vzorem se stal můj dlouholetý kamarád Tomáš Ondráček.