Kateřina Fadljevičová

Kateřina Fadljevičová je naší pohybovou terapeutkou.

Co na sebe, Katka, prozradila:
Moje životní cesta, vlastní zkušenosti a i podpora z řad mých přátel mě vedla k založení centra programu celostní péče a zdraví Nopills.cz. V současné době také od masáží a sportu čím dál tím víc odskakuji přednášet a vzdělávat v oblasti regenerace a výživy. Prostě mě to baví. Učit se a učit. A to s úsměvem a hravě…
Jak jsem se dostala k péči o druhé v podobě osobního koučinku, péče formou masáží a pohybem i strečinkem?
Sportu, zdravému životnímu stylu a esoterice, osobnímu rozvoji se věnuji již 15 let. Na plný plyn jsem se však rozhodla dělat práci, která byla do té doby koníčkem a životním stylem – práci instruktorky, lektorky, masérky, v roce 2013 po osobním silném životním převratu.
Při své práci čerpám ze zkušeností s klienty, svých vlastních špatných i dobrých a věřte, že i z několikaleté práce v kanceláři v oblasti marketingu a PR. Vím, jak se cítíte po celodenním sezení u počítače, jak účinně ulevit po náročném tréninku, jak pomoci zbavit se stresu. Jednoduše, jak se cítit lépe ve vlastním těle.
Ke každému přistupuji stejně, jako k mému vlastnímu já. Individuálně a s  vědomím, že každý jsme originál. Řídím se nejen faktickými znalostmi anatomie a biologie lidského těla a znalostmi klasických masážních, rehabilitačních a cvičebních technik, ale také intuicí a pracuji s energií. Uznávám komplexní přístup k člověku, duše a tělo jsou jedno.
Unikátní spojení a velmi dobrých výsledků dosahuji díky propojení práce pečovatele s řemeslem osobního kouče. Proč? Protože koučink umožňuje jasně identifikovat přání, stanovit reálné a splnitelné cíle a pomáhá nastavit si nové životní stereotypy bez stresu a udržitelně.

Přečti si rozhovor s Kačkou.