Tomáš Pelz

Tomáš Pelz je naším běžeckým konzultantem.

Co na sebe, Tomáš, prozradil:

Sport a vše spojené okolo něj mne bavilo už od základní školní docházky. Po příchodu ze školy domů měla aktovka letecký den a já mohl konečně trávit celé odpoledne běháním po venku, hraním fotbálku, v zimě hokejem na zamrzlém rybníce a když byla pořádná sněhová nadílka, tak nemohly chybět běžky.

Po těchto prvních zkušenostech se sportem jsem se rozhodl hrát závodně fotbal za místní oddíl, kde jsem setrval od žákovských let až  po dorost. Největším úspěchem byla účast ve druhé lize v žákovské kategorii.

Nyní už je sport pro mne rekreační záležitostí, takže v letních měsících tenis, fotbal, výšlapy do kopců v milovaných Krkonoších a v zimě nemohou chybět běžky. V posledních pěti letech se pro mne, největší zábavou a relaxem, stalo běhání.

Co říci závěrem, sport mi do života dal mnoho, skvěléh lidí, motivaci se stále zlepšovat, nevzdávat se v momentech, kdy se zrovna nedaří, běžet stále dopředu, neotáčet se za sebe, zkrátka soustředit se pouze na můj výkon. Úplně stejně to funguje i  v životě.

TRIEXPERT je tedy spojením práce a činnosti, která mne baví a tou je sport.