Novinky

Funkční běžecké prádlo X-Bionic

Běh

Švýcarští výrobci jsou synonymem pro kvalitu a výjimku netvoří ani značky specializované na běh. V TRIEXPERTU máme dlouhodobě vynikající zkušenosti s kompresním oblečením Compressport a nově jsme vsadili také na špičkové funkční prádlo X-Bionic.

Batohy Montane

Běh

Ultra trailové běhání v kostce? To je riziko větru a deště, náhlé změny počasí a dlouhé rozestupy mezi místy, kde se dá doplnit voda, nebo sehnat něco k snědku. Pro překonání všech těchto nástrah už vám pouhé kraťasy a tričko stačit nebudou a přichází čas na použití běžeckého batohu.

Plavky Funky Trunks a Funkita

Plavání

Nekonvenční, veselé, divoce barevné a vtipně vzorované. Plavky mohou být nejen funkční, ale i funky. Oblečte si je a pomohou vám rozsvítit i těžký trénink v šest ráno. V bazénu vás upoutají na první pohled. Modrou vodou projede okolo vás barevný záblesk. Nemůžete od něj odtrhnout oči, v moři černé a modré se výrobky této australské značky rovnají zjevení. Najednou není třeba dívat se jen na funkčnost a vypadat při tréninku jako mnich či jeptiška.

Běžecké bundy Montane

Běh

Běháte rádi v přírodě a za každého počasí? Pak už jste asi zjistili, že takový trénink je na výstroj mnohem náročnější, než obyčejné parkové běhání. Riziko větru, deště a náhlých změn počasí. To je trailové a ultratrailové běhání v kostce.

Nová kolekce běžeckých bot NIKE jaro/léto 2017

Běh

Nové modely bot se k nám jen hrnou. Další čerstvou zásilku představuje jarní kolekce Nike, která obsahuje hned několik zajímavých novinek pro běžce všech výkonnostních skupin. Na své si tak přijdou nejen hobíci, kteří běhají pro radost a udržení kondice, ale i výkonnostní běžci, kteří při závodech řeší každou vteřinu. Nebyl by to Nike, kdyby v nové kolekci chyběla bota, která kombinuje vynikající funkčnost s neotřelým vzhledem. Pojďme se na nové modely bot podívat pěkně z blízka.

NOVÁ KOLEKCE INOV/8 JARO/LÉTO 2017

Běh

Sníh už na horách zůstává pouze na severních svazích a tak je čas vyrazit do pořádného terénu. Zároveň se mílovými kroky blíží sezóna horských závodů na kratší i delší vzdálenosti. Kvalitní krosová bota pak je naprostý základ, abyste si běh v technicky náročném terénu užili. Není ovšem terén jako terén a výběr správného modelu se může ukázat jako pořádně tvrdý oříšek.

Oblečení Kari Traa pro aktivní ženy v TRIEXPERTU

Běh

Pokud je pro vás důležité vyhrát, ale zároveň u toho chcete dobře vypadat, pak pro vás máme dobrou zprávu. Do TRIEXPERTU dorazila Kari Traa, norská značka ryze dámského oblečení, které kombinuje styl, propracovaný dámský střih a vysoce funkční materiály!
 

JARNÍ BĚŽECKÉ TRÉNINKY TRIEXPERT

Běh

Starujeme jarní cyklus běžeckých tréninků v Brně!
Můžete s námi trénovat na ranních úterních trénincích, které budou od 04.04.2017 či na čtvrtečních večerních, které začínají 06.04.2017!
 

Nová kolekce Brooks jaro/léto 2017

Běh

Brooks se v TRIEXPERTU po dlouhá léta řadí mezi nejoblíbenější a nejprodávanější výrobce běžeckých bot. A to i přesto, že většina českých běžců se skutečnost, že značka Brooks vůbec existuje, dozvídá až v okamžiku, kdy si tyto boty obouvá na nohy. Pojďme se nyní podívat na to, jaké novinky si pro nás v Brooksu připravili na sezónu jaro/léto 2017!

 

123456