Blog

Z deníčku triatlonové začátečnice 5: Pouťáky

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Místo letních poutí objížděj pouťáky, sžij se s triatlonovou komunitou a - neztrácej smysl pro humor!
 

Zobrazit celý článek

Nejen o MS 24H v Belfastu s Radkem Brunnerem

Posezení s Radkem Brunnerem a jeho povídaní o MS 24H v Belfastu bylo velice příjemné, inspirativní a zábavné!
Radkem měl menší zpoždění, ale hned na začátku nás všechny dostal a odzbrojil, protože místo pozdravu z něj vypadlo "To jsem ale blbej". Povídání bylo ve velmi příjemné atmosféře a s nekutečným množstvím dotazů, a protože dotazů bylo opravdu hodně, nakonec povídání plynule pokračovalo i při výběhu.

Zobrazit celý článek

Videoanalýza techniky plavání

Ať se s kraulovou technikou pereš jako úplný začátečník nebo potřebuješ coby zkušený matador poradit s posledními nuancemi, teprve důkladná videoanalýza posune tvoji plaveckou techniku k úplné dokonalosti. V obou případech zamíříš do bazénu s protiproudem v Triexpertu a na chvíli se staneš filmovou hvězdou. Průvodkyní v nápravě tvého stylu bude Mgr. Lenka Kovářová, PhD., vynikající triatlonistka, účastnice dvou olympiád a několikanásobná medailistka ze závodů světového poháru.
 

Zobrazit celý článek

Bazén s protiproudem

Stejně jako běžecké boty nejlépe vyzkoušíš při běhu a kolo při svezení se na něm, tak i neopren nejlépe vyzkoušíš jedině plaváním. My Ti tuto možnost jako jedni z mála přinášíme.

Zobrazit celý článek

PODZIMNÍ BĚŽECKÉ TRÉNINKY TRIEXPERT v Praze

Starujeme podzimní cyklus běžeckých tréninků v Praze!
V Praze s námi můžeš trénovat v úterý a ve čtvrtek se začátkem v 18:30 hodin, první trénink začíná již 5.9.2017!

Zobrazit celý článek

PODZIMNÍ BĚŽECKÉ TRÉNINKY TRIEXPERT v Brně

Starujeme podzimní cyklus běžeckých tréninků v Brně!
V Brně s námi můžeš trénovat na ranních úterních trénincích od 6:30 hodin, které budou od 22.8.2017 či na čtvrtečních večerních od 18:00 hodin, které začínají 17.8.2017!

 

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 4: Lekce Benidorm

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Vyjeď si na triatlonový kemp, zjisti na vlastní kůži, jak chutná třífázový trénink a - neztrácej smysl pro humor!
 

Zobrazit celý článek

Funkční běžecké prádlo X-Bionic

Švýcarští výrobci jsou synonymem pro kvalitu a výjimku netvoří ani značky specializované na běh. V TRIEXPERTU máme dlouhodobě vynikající zkušenosti s kompresním oblečením Compressport a nově jsme vsadili také na špičkové funkční prádlo X-Bionic.

Zobrazit celý článek

Batohy Montane

Ultra trailové běhání v kostce? To je riziko větru a deště, náhlé změny počasí a dlouhé rozestupy mezi místy, kde se dá doplnit voda, nebo sehnat něco k snědku. Pro překonání všech těchto nástrah už Ti pouhé kraťasy a tričko stačit nebudou a přichází čas na použití běžeckého batohu.

Zobrazit celý článek
123