Blog

Recenze běžeckých čelovek PETZL

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dny se nám pomalu, ale jistě krátí a čelovky se stávají povinnou součástí výbavy pro všechny, kdo to s běžeckým zimním tréninkem myslí aspoň trošku vážně.

Zobrazit celý článek

Recenze běžeckých krosových bot INOV-8 TRAIL TALON 275

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Spousta lidí se nás ptá na botu, která by si poradila, jak s během po asfaltu, tak s během v terénu...

Zobrazit celý článek

Petr Soukup: Připraven k výkonu na Havaii

Petr Soukup je vrcholový triatlonista, fyzioterapeut, trenér, člen TRIEXPERT MILT RACING TEAMu, pořadatel legendárního MEGATLONU, mistr republiky v duatlonu, vícemistr v dlouhém triatlonu a vítěz českého poháru v dlouhém triatlonu za rok 2017 - v jedné osobě. Poté, co jeho loňský pokus vyjet si medaili v AG v Koně zhatil defekt, si vysnil letošní reparát. Svému snu podřídil celý rok. Dřel ještě víc, přerušil školu, na soustředěních v cizině strávil víc času než doma. Jak probíhají poslední přípravné týdny před životním závodem jsem se ho zeptala – kde jinde než - nad půllitrem plzně:
 

Zobrazit celý článek

Jsem rád, že loňský výsledek nebyla náhoda, říká stříbrný Brunner po Spartathlonu

Elitní český ultramaratonec vybojoval s podporou TRIEXPERTu fantastické druhé místo na legendárním Spartathlonu. Porci 245 kilometrů z Atén do Sparty zvládl za necelých 23 hodin, čímž se dostal mezi ultra světovou smetánku, mezi esa  jako je Scott Jurek či Yannis Kouros. O přípravě, souboji o stříbro a závodní atmosféře jsme se bavili v našem rozhovoru. 

Zobrazit celý článek

Recenze funkčního běžeckého oblečení X-BIONIC

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dnes to nebudou boty ani elektronika, dnes se zaměříme na oblečení od švýcarské značky X-BIONIC.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 6: Střepová verifikace Murphyho zákona

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Makej, dokud se nezraníš a pak táhni, srůstej, nepárej se se sjezdama a neztrácej balík!
 

Zobrazit celý článek

Na triatlonu mě přitahuje jeho nevázanost, říká Jan Lepier

Šéf sítě běžeckých a triatlonových speciálek TRIEXPERT Jan Lepier přešel vloni od vrcholového veslování k triatlonu. Má za sebou několik „půlek“ pod pět hodin a nedávno vybojoval slot na MS 70.3 do Jihoafrické republiky. O triatlonu, závodním týmu, jeho plánech a snech jsme si povídali v následujícím rozhovoru.
 

Zobrazit celý článek

Recenze běžeckých krosových bot BROOKS CASCADIA 12

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Počasí se nám začíná pořádně kazit , tak je potřeba vyzbrojit se botou, která se nezalekne ani opravdu škaredých podmínek.

Zobrazit celý článek

Představení běžeckých bot Salming Trail 5

Cože si to pro nás ti švédové připravili? Pro koho je tahle prodyšná krosovka? Tak na to se Ti pokusíme v několik řádcích odpovědět.
 

Zobrazit celý článek
12345