Blog

Recenze krosových běžeckýh bot HOKA ONE ONE CHALLENGER ATR 3

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dnes se podíváme na zoubek botě HOKA ONE ONE CHALLENGER ATR 3, která je jednou z nejoblíbenějších běžeckých bot na světe.

Zobrazit celý článek

I sebelepší sportovec se může stále zlepšovat, říká nová trenérka TRIEXPERTu Petra Krejčová

Petra Krejčová, jihočeská triatlonistka patří několik sezon mezi nejužší tuzemskou špičku v dlouhém triatlonu a nově se stala trenérkou TRIEXPERTu v Českých Budějovicích. Před pár lety se po těžkém pádu z kola málem ocitla na invalidním vozíku. Silou vůle překonala nepřízeň osudu, vrátila se k triatlonu a dokonce opanovala svou věkovou skupinu na legendárním IM Hawaii. Jsme rádi, že se stala posilou naší značky.  

Zobrazit celý článek

Běh je pro mě skvělý doplněk k veslování, říká Jakub Mach

Vedoucí pražské běžecké speciálky TRIEXPERT na Andělu Jakub Mach se od deseti let věnuje veslování a má za sebou několik kvalitních umístění. Letos se z Brna přestěhoval do Prahy a v našem rozhovoru vypráví o svém vztahu k běhání, motivaci a pracovních výzvách na smíchovské prodejně.
 

Zobrazit celý článek

Recenze návleků na běžecké boty NORDIC GRIP RUNNING

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

V minulém videu jsme se věnovali speciálním běžeckým botám s hřeby ..... Pokud se na sněhu nebo na ledu vyskytuješ spíš výjimečně, pak by Tě mohly zajímat spíše speciální návleky na boty, kterým se říká NESMEKY.
 

Zobrazit celý článek

Baví mě sledovat rychlý vývoj nových technologií, říká Marek Zemek

Vedoucí a servisman triatlonové speciálky TRIEXPERT v pražských Holešovicích, Mára Zemek, má za sebou přes deset sezon v cyklistickém dresu Dukly Praha, kde nasbíral mnoho výborných úspěchů. V roce 2016 stál u zrodu jedné z největších tuzemských triatlonových prodejen. V současnosti zde mohou zákazníci zakoupit špičkové cyklistické vybavení, využít nejmodernější sportovní diagnostiku, servis kol či kvalitně vybavenou půjčovnu. Více v rozhovoru
 

Zobrazit celý článek

Recenze běžeckých krosových bot INOV-8 ARTIC TALON 275

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Chystáš se trénovat celou zimu, ale trápí Tě ledovka, sníh a obecně kluzké prostředí ....

Zobrazit celý článek

Mám rád překonávání bolesti, říká Vláďa Šáfr

Vedoucí pražské pobočky TRIEXPERT FLORA Vláďa Šáfr je mužem na svém místě. Téměř každodenně běhá, tento sport vnímá jako osvobozující a spravedlivý. V canicrossu (běžecké závody se psem) patří mezi tuzemskou špičku. A v neposlední řadě hledá správné odpovědi na všetečné dotazy zákazníků a svěřenců, se kterými je každodenně v kontaktu. Více v našem rozhovoru
 

Zobrazit celý článek

Recenze běžeckých kraťasů GORE ESSENTIAL WS INSULATED SHORTS

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Venku nám začíná pořádná zima a tréninky v tomhle počasí už nemusí být úplně příjemný. Pokud jako spousta běžců trpíš tím, že Ti promrzají hýždě a stehna, pak pro Tebe máme řešení. 

Zobrazit celý článek

Nejsilnější zážitek bylo předstartovní požehnání od havajského šamana, říká Michal Šubrt po EPIC5

V pražské triatlonové speciálce TRIEXPERT proběhla v pondělí 20. listopadu beseda s Michalem Šubrtem, který jako první Čech letos v květnu zvládl závod EPIC5 Challenge – Ultra Endurance Adventures, neuvěřitelnou porci 5 Ironmanů na 5 Havajských ostrovech v pěti dnech. Za podpory svého support teamu vyprávěl o zdolání této výzvy a dalších sportovních metách.
 

Zobrazit celý článek
1234567