Bazén s protiproudem

Stejně jako běžecké boty nejlépe vyzkoušíš při běhu a kolo při svezení se na něm, tak i neopren nejlépe vyzkoušíš jedině plaváním. My Ti tuto možnost jako jedni z mála přinášíme.

 

Naši holešovickou prodejnu jsme vybavili nejlepším bazénem s protiproudem od značky Endless Pool. Model Elite je ideální bazén pro důkladné vyzkoušení neoprenu před koupí.  Královské rozměry 3,05m x 4,88m x 0,99m nabízí dostatečný manipulační prostor. Nastavitelný protiproud až do tempa  1:05min/100m jen těžko bude hledat pokořitele. Dvě zrcadla Ti umožní sledovat a upravovat tvoji techniku záběru s pomocí našich odborných konzultantů.


Pouze v TRIEXPERTU máš možnost si přímo v prodejně vyzkoušet neopreny značek AQUAMAN a ZEROD.
S výběrem ti pomohou odborníci a zkušení plavci.
Stejně tak dobře, odborně a ochotně ti poradí s plaveckou technikou.
Nezapomeň - TRIEXPERT je TRIATLON!
Při zkoušení neoprenu v bazénu můžeš odhalit omezení  při pohybu nebo diskomfort, který se při zkoušení na sucho neprojeví. Můžeš tak napoprvé vybrat ten pravý a ušetřit výdaje za nákup dalšího neoprenu. Náš konzultant Ti zároveň může poradit s oblékáním, svlékáním a ošetřováním neoprenu, díky tomu se snáze vyhneš poškození nesprávnou manipulací a prodloužíš tím jeho životnost. Konzultace techniky plavání pro co nejlepší využití tvého plaveckého potenciálu je pomyslnou třešničkou.

Další možností využití jsou individuální tréninky a kurzy techniky plavání.

Na videu níže si můžeš prohlédnou, jak vlastně bazén Endless pool funguje
 

 

Podobné články