Plavky Funky Trunks a Funkita

Nekonvenční, veselé, divoce barevné a vtipně vzorované. Plavky mohou být nejen funkční, ale i funky. Obleč si je a pomohou Ti rozsvítit i těžký trénink v šest ráno.

V bazénu Tě upoutají na první pohled. Modrou vodou projede okolo Tebe barevný záblesk. Nemůžeš od něj odtrhnout oči, v moři černé a modré se výrobky této australské značky rovnají zjevení. Najednou není třeba dívat se jen na funkčnost a vypadat při tréninku jako mnich či jeptiška..

Vítej v novém plaveckém světě, který obsahuje psychedelické barvy a vzory poplatné nejbláznivější etapě výtvarného modernismu. To vše při zachování těch nejvyšších standardů na technické požadavky každého plavce.


Plavky jsou šité z materiálu C-INFINITY, jehož výroba příjemně zůstala v Itálii a vzhledem k odolnosti a pevnosti ji neošoupeš ani v případě, že se do bazénu noříš každodenně. Plavky si i přes opakované máchání v chlorované vodě a následnému drbání mýdlem ve sprše uchovají svou barevnost i obepínající tvar. Pokud miluješ plavání venku, věz, že fungují jako UV filtr o hodnotě 50+, a vzhledem ke střihu si v nich opálíš skoro celé tělo.  

Funky trunks pro kluky

Krásu mužského plaveckého těla ukážou v celé parádě klasické modely Trunks, které zakrývají jen to nejnutnější a dávají plavci maximální svobodu pohybu. Dalo by se říci, že Tě v nich od nudismu dělí jen opravdový kousek. Tyto krátké plavecké šortky jsou vybaveny plochými švy, komfortním střihem a zakončením nohavic a přední podšívkou ve tvaru V pro větší pohodlí všech částí těla. Pokud jsi somatotyp normálního smrtelníka nebo Ti krátká varianta šortek při tréninku příliš připomíná exhibicionismus, sáhni po modelu Jammers. Ten milují díky prodloužení nohavic až těsně nad kolena jak plavci, tak triatlonisté, protože spojují výše zmíněné výhody modelů Trunks s větším pokrytím těla a umírněně kombinují řvavou barevnost s černým podkladem. 

Funkita pro holky

Dámské plavky Funkita za svými mužskými kolegy nikterak nezaostávají co se funkčnosti střihů a kvality použitého materiálu týče. Existují v jednodílné i dvojdílné variantě a zvláště ta dvojdílná je esencí hravosti a ženskosti. Během těžkého tréninku si v nich zaručeně hezky opálíš břicho a ještě ukážeš tréninkovým partnerům něco víc ze své sportem vypracované postavy. Podprsenka plavek je střižena tak, že i přes nesporný estetický dojem můžeš plavat kraul naplno a bez nutnosti stahovat svršek dolů po každé padesátce. Chytré křížení ramínek a pevná guma pod prsy rovněž zaručují, že podprsenku nebudeš muset lovit z bazénu po každém startovním skoku. Kalhotky i podprsenka se kupují zvlášť, což ocení plavkyně, které musí kombinovat různé velikosti svršků a spodků.

 

Podobné články