Sportovní výživa Enervit pro trénink i závod

Výživové značky po celém světě se dělí do dvou základních kategorií. Zástupci té první se věnují fitness a silovým disciplínám, zatímco výrobci z druhé kategorie cílí na vytrvalostní sporty a právě v této oblasti patří mezi nejznámější a nejkvalitnější italská značka Enervit.

Velkou zásluhu na tom, proč se Enervitu povedlo vydobít tak silné postavení na trhu sportovní výživy má skutečnost, že její začátky se datují až do roku 1972 a po celou dobu své existence je tato značka úzce propojena s medicínským prostředím. Díky tomu se daří udržovat vysokou kvalitu a efektivitu všech doplňků ať už pro nastartování organismu, rychlé doplnění energie, nebo snadnější regeneraci.

Účastníš-li se pravidelně závodů v běhu, na kole, nebo na běžkách, je velmi pravděpodobné, že tam byl i Enervit. Jedná se totiž o častého partnera závodů všech úrovní napříč různými sporty. Mezi jinými se enervitové jonťáky, gely a tablety ve velkém vyskytují na občerstvovačkách Jizerské padesátky, nebo Jesenického maratonu a tabletky GT sport nalezneš ve startovním balíčku bez nadsázky každého druhého většího sportovního klání.Velmi populární jsou i výživové plány na různé typy akcí, které nalezneš na stránkách Enervitu a které Ti umožní lépe si rozvrhnout výživu v průběhu akce na základě zkušeností výživových odborníků a elitních sportovců. K dispozici je podrobný rozpis na kratší běh, maraton, běh na lyžích, cyklistiku, ale i triatlon, nebo tenis. Zároveň je možné nechat si vypracovat plán na míru tak, aby přesně odpovídal tvým potřebám a požadavkům. Perfektní ukázkou, že to opravdu funguje je nejrychlejší nováčkovský čas světa Filipa Ospalého na Ironmanu na Floridě, který se řídil právě na míru vypracovaným plánem od Enervitu.


 

Klíčovými produkty Enervitu jsou už tradičně energetické gely, které mají oproti konkurenci výrazně “sladší” chuť a jejich nástup i intenzita jsou velmi intenzivní. Unikátní záležitostí jsou pak gelové koncentráty Enervitene. Ty jsou oproti klasickým gelům ve výrazně řidší podobě, lépe se vstřebávají a poskytují extrémně rychlý zdroj energie, který využiješ na posledním úseku svého závodu. Koncentráty rovněž ocení všichni ti, kterým klasické gely “lezou krkem”.

Možná vůbec nejoblibenějším produktem od Enervitu jsou ale energetické tablety GT plné rychlé energie a minerálů. Ty pomáhají udržovat glykemickou křivku v rovnováze a zároveň oddalují nástup křečí.
Regenerace je nejdůležitější částí tréninku a v Enervitu to velmi dobře ví, proto jsou třetím pilířem nabídky Enervitu regenerační nápoje R1 a R2 plné sacharidů, bílkovin, ale i minerálů, vitamínů a aminokyselin BCAA. Zajímavým řešením je i elatinový suk Pre Sport, pomocí kterého se daří řešit dilema, co před závodem jíst, nebo nejíst. Díky nízkému glykemickému indexu, vysokému obsahu pomalejších cukrů a snadné vstřebatelnosti se jedná o ideální volbu, chceš-li před závodem utišit žaludek a předzásobit tělo potřebnou energií.
Většina produktů Enervit má velmi příjemnou sladkou chuť a v příchutích dominují obvyklé citrusové plody. Právě chuť pak hraje velmi důležitou roli v tom, proč je enervit tak oblíbený. Narozdíl od jiných značek totiž nehrozí, že by se Ti mělo udělat špatně už jen z představy, že do sebe musíš některý z energetických doplňků dostat.
Kompletní nabídku produktů Enervit nalezneš na všech našich prodejnách a internetovém obchodu.

Podobné články