Blog

Cyklistické oblečení Nalini

Značka Nalini reprezentuje to nejlepší z italských mistrů oblékajících cyklisty s citem pro design a dokonalé technické zpracování. Byla založena na společné vášni Vincenza a Claudia Mantovaniových a dodnes se prezentuje jako autentický podnik, kde jsou všechny dresy, bundy, kalhoty, rukavice i návleky vyráběny s vášní pro věc a i v době pletacích a šicích strojů na nich ucítíte teplý dotek šikovné lidské ruky.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 2: Cyklistická ekvilibristika

První vlaštovka jaro nedělá, zato dělá začátek cyklistické sezóny. Pokud to s triatlonem myslíš jen trochu vážně, dáš svoje staré kolo s košíkem na řídítkách, kde se vozil tvůj pes a kytice lučního kvítí, na charitu. Doba, kdy jsem se na bicyklu přemisťovala mezi památkami a hospůdkami stylem „stará Voráčková jede v šest ráno do konzumu pro rohliky“ je definitivně pryč. Pořídila jsem si silničku.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 4: Lekce Benidorm

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Vyjeď si na triatlonový kemp, zjisti na vlastní kůži, jak chutná třífázový trénink a - neztrácej smysl pro humor!
 

Zobrazit celý článek

Masážní a regenerační pomůcky TRIGGER POINT

V naší nabídce nalezneš i profesionální automasážní a regenerační pomůcky americké značky TRIGGER POINT.

Zobrazit celý článek

Vítěz Brněnského masakru testoval termotriko Craft

Zrovna ve chvíli, kdy se počasí přehouplo z podzimního do mlhavého, chladného a mokrého zimního (tedy ideálně načasováno) jsem dostal nabídku vyzkoušet a otestovat nové termotriko od výrobce CRAFT, konkrétně model s dlouhým rukávem z modelové řady BE ACTIVE EXTREME

Zobrazit celý článek

Sportovní výživa Enervit pro trénink i závod

Výživové značky po celém světě se dělí do dvou základních kategorií. Zástupci té první se věnují fitness a silovým disciplínám, zatímco výrobci z druhé kategorie cílí na vytrvalostní sporty a právě v této oblasti patří mezi nejznámější a nejkvalitnější italská značka Enervit.

Zobrazit celý článek

Spotovní brýle R2 pro výkonnostní i hobby sportovce

Sluneční brýle jsou neodmyslitelnou součástí letní sportovní výbavy každého cyklisty i běžce. Brýle pomáhají chránit tvoje oči proti slunečním paprskům, prudkému větru i útokům hmyzu. Výběr nejvhodnějšího modelu se však může ukázat jako velmi náročný proces.

Zobrazit celý článek

Recenze sporttester POLAR M 430

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dneska se budeme věnovat elektronice a sice novince mezi sporttestery POLARU M430.

Zobrazit celý článek

Recenze masážního běžeckého válce TRIGGER POINT FOAM ROLLER GRID

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dnes se budeme věnovat regeneraci a konkrétně pěnovému válci od TRIGGER POINTu.

Zobrazit celý článek
123