Blog

Den dopravy zdarma 2017

Využij dne dopravy zdarma, nakup alespoň za 300,- Kč a máš dopravu zcela zdarma! Akce platí od 13.11. - 15.11.2017.

Zobrazit celý článek

Recenze masážního běžeckého válce TRIGGER POINT FOAM ROLLER GRID

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dnes se budeme věnovat regeneraci a konkrétně pěnovému válci od TRIGGER POINTu.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 7: Hlaďák a příbuzné stavy

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Nekrm triatlonistu po půlnoci, běhej na lačno a ztrácej kilogramy bez ztráty smyslu pro humor!  
 

Zobrazit celý článek

Petr Soukup: Připraven k výkonu na Havaii

Petr Soukup je vrcholový triatlonista, fyzioterapeut, trenér, člen TRIEXPERT MILT RACING TEAMu, pořadatel legendárního MEGATLONU, mistr republiky v duatlonu, vícemistr v dlouhém triatlonu a vítěz českého poháru v dlouhém triatlonu za rok 2017 - v jedné osobě. Poté, co jeho loňský pokus vyjet si medaili v AG v Koně zhatil defekt, si vysnil letošní reparát. Svému snu podřídil celý rok. Dřel ještě víc, přerušil školu, na soustředěních v cizině strávil víc času než doma. Jak probíhají poslední přípravné týdny před životním závodem jsem se ho zeptala – kde jinde než - nad půllitrem plzně:
 

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 6: Střepová verifikace Murphyho zákona

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Makej, dokud se nezraníš a pak táhni, srůstej, nepárej se se sjezdama a neztrácej balík!
 

Zobrazit celý článek

Na triatlonu mě přitahuje jeho nevázanost, říká Jan Lepier

Šéf sítě běžeckých a triatlonových speciálek TRIEXPERT Jan Lepier přešel vloni od vrcholového veslování k triatlonu. Má za sebou několik „půlek“ pod pět hodin a nedávno vybojoval slot na MS 70.3 do Jihoafrické republiky. O triatlonu, závodním týmu, jeho plánech a snech jsme si povídali v následujícím rozhovoru.
 

Zobrazit celý článek

František Schoval – S TRIEXPERT trenérem o triatlonu, tréninku a tajných tipech

Tvář Franty Schovala je známá všem, kteří alespoň občas zajdou na nějaký český triatlonový závod. Franta totiž triatlon miluje a v sezóně téměř není víkendu, kdy by nikde nezávodil. Jeho přerod z běžce na triatlonistu zavinily problémy s achillovkami a vzhledem k jeho výkonům v rámci Českého Poháru v triatlonu se dá říct, že všechno špatné bylo nakonec pro něco dobré. TRIEXPERT Frantu letos ukořistil nejen jako sportovní posilu svého TRIEXPERT MILT Racing Teamu, ale nově také jako plaveckého trenéra. A o tréninku jeho i jeho svěřenců jsme Frantu vyzpovídali pro náš blog.
 

Zobrazit celý článek

Recenze sporttester POLAR M 430

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dneska se budeme věnovat elektronice a sice novince mezi sporttestery POLARU M430.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 5: Pouťáky

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Místo letních poutí objížděj pouťáky, sžij se s triatlonovou komunitou a - neztrácej smysl pro humor!
 

Zobrazit celý článek
123