Blog

Recenze GU RECOVERY DRINK

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Míváš občas náročné tréninky a stává se Ti, že druhý den se sotva škrábeš z postele a celkově se cítíš hodně unaveně?

Zobrazit celý článek

I sebelepší sportovec se může stále zlepšovat, říká nová trenérka TRIEXPERTu Petra Krejčová

Petra Krejčová, jihočeská triatlonistka patří několik sezon mezi nejužší tuzemskou špičku v dlouhém triatlonu a nově se stala trenérkou TRIEXPERTu v Českých Budějovicích. Před pár lety se po těžkém pádu z kola málem ocitla na invalidním vozíku. Silou vůle překonala nepřízeň osudu, vrátila se k triatlonu a dokonce opanovala svou věkovou skupinu na legendárním IM Hawaii. Jsme rádi, že se stala posilou naší značky.  

Zobrazit celý článek

Baví mě sledovat rychlý vývoj nových technologií, říká Marek Zemek

Vedoucí a servisman triatlonové speciálky TRIEXPERT v pražských Holešovicích, Mára Zemek, má za sebou přes deset sezon v cyklistickém dresu Dukly Praha, kde nasbíral mnoho výborných úspěchů. V roce 2016 stál u zrodu jedné z největších tuzemských triatlonových prodejen. V současnosti zde mohou zákazníci zakoupit špičkové cyklistické vybavení, využít nejmodernější sportovní diagnostiku, servis kol či kvalitně vybavenou půjčovnu. Více v rozhovoru
 

Zobrazit celý článek

Nejsilnější zážitek bylo předstartovní požehnání od havajského šamana, říká Michal Šubrt po EPIC5

V pražské triatlonové speciálce TRIEXPERT proběhla v pondělí 20. listopadu beseda s Michalem Šubrtem, který jako první Čech letos v květnu zvládl závod EPIC5 Challenge – Ultra Endurance Adventures, neuvěřitelnou porci 5 Ironmanů na 5 Havajských ostrovech v pěti dnech. Za podpory svého support teamu vyprávěl o zdolání této výzvy a dalších sportovních metách.
 

Zobrazit celý článek

Den dopravy zdarma 2017

Využij dne dopravy zdarma, nakup alespoň za 300,- Kč a máš dopravu zcela zdarma! Akce platí od 13.11. - 15.11.2017.

Zobrazit celý článek

Recenze masážního běžeckého válce TRIGGER POINT FOAM ROLLER GRID

Ahoj,
vítejte v TRIEXPERTu.

Dnes se budeme věnovat regeneraci a konkrétně pěnovému válci od TRIGGER POINTu.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 7: Hlaďák a příbuzné stavy

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Nekrm triatlonistu po půlnoci, běhej na lačno a ztrácej kilogramy bez ztráty smyslu pro humor!  
 

Zobrazit celý článek

Petr Soukup: Připraven k výkonu na Havaii

Petr Soukup je vrcholový triatlonista, fyzioterapeut, trenér, člen TRIEXPERT MILT RACING TEAMu, pořadatel legendárního MEGATLONU, mistr republiky v duatlonu, vícemistr v dlouhém triatlonu a vítěz českého poháru v dlouhém triatlonu za rok 2017 - v jedné osobě. Poté, co jeho loňský pokus vyjet si medaili v AG v Koně zhatil defekt, si vysnil letošní reparát. Svému snu podřídil celý rok. Dřel ještě víc, přerušil školu, na soustředěních v cizině strávil víc času než doma. Jak probíhají poslední přípravné týdny před životním závodem jsem se ho zeptala – kde jinde než - nad půllitrem plzně:
 

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 6: Střepová verifikace Murphyho zákona

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Makej, dokud se nezraníš a pak táhni, srůstej, nepárej se se sjezdama a neztrácej balík!
 

Zobrazit celý článek
123