Služby

TRIEXPERT postavil svoji filosofii běžecké speciálky na diagnostice a s nově otevřenou triatlonovou prodejnou jsme nabídku služeb značně rozšířili!

Každá sportovní disciplína vyžaduje specifický přístup a vybavení, má-li být správně prováděna. Stejně tak každý sportovec potřebuje individuální přístup, aby zvolil to správné vybavení a správně ho používal. 

V TRIEXPERTU těmto potřebám rozumíme a vycházíme jim vstříc. To znamená, že ať už jste běžec, plavec, cyklista nebo kombinujete všechny tři disciplíny do triatlonu, naleznete tu pravou diagnostickou metodu právě u nás. Napoprvé tak můžete vybrat přesně padnoucí boty, kolo nebo neopren.
Služby
KOMPLEXNÍ STANOVENÍ AEP a ANP POMOCÍ LAKTÁTOVÉ KŘIVKY – KOLO
Cílem testu je stanovit pomocí laktátové křivky intenzity zátěže pro trénink v jednotlivých energetických zónách. Výsledkem je stanovení Tvého aerobního a anaerobního prahu. Test je vhodný pro všechny jedince různých výkonnostních skupin, kteří mají ambice se zlepšovat a trénovat efektivně.
 
Služby
KOMPLEXNÍ SPIROERGOMETRICKÉ VYŠETŘENÍ – KOLO
Cílem testu je zjištění tvých hodnot klidové a zátěžové spirometrie a stanovení intenzity zátěže pro trénink v jednotlivých energetických zónách. Zjistíme také Tvoje funkční předpoklady pro provozovaný sport a především vytrvalostní schopnosti.