Služby

Vyberte si z velkého množství našich služeb.

Služby
Běžecké tréninky
Běháš rád/a nebo bys chtěl/a začít běhat? Chceš zlepšit svůj běžecký styl a výkonnost? Přidej se k nám na náš jarní cyklus běžeckých tréninků TRIEXPERT, které probíhají pod taktovkou našich zkušených trenérů!
Služby
VIDEOANALÝZA TECHNIKY PLAVÁNÍ
Začínáš s plaváním nebo jsi již pokročilý plavec? Hledáš cestu, jak co nejrychleji vylepšit plavecký styl a začít plavat rychleji a ekonomičtěji? V našem bazénu s protiproudem, podvodními on-line kamerami a softwaru pro diagnostiku pohybu Dartfish můžeme výrazně rychleji dopomoci ke zdokonalení tvé plavecké techniky.
 
Služby
ZÁTĚŽOVÉ TESTY TRIELAB

Pokud očekáváš od tréninku výsledky v relativně krátkém čase, je téměř nezbytné sestavit tréninkový plán na základě Tvé aktuální výkonnosti a individuálních možností. Na základě výsledků ze zátěžových testů jsme schopni připravit tréninkový plán přímo tobě na míru.
Naše funkční laboratoř je vybavena technikou pro provádění funkčních zátěžových testů, ať už pro výkonnostní nebo vrcholové sportovce.
Testy provádíme na běhacím páse, ergometru Wattbike nebo na Cyklus 2 s použitím vlastního kola. Provádíme testy, jak pro zjištění laktátové křivky, tak pro zjištění hodnot klidové a zátěžové spirometrie.

Služby
Diagnostika a rozbor běhu
Proč mě trápí zranění? 
Proč se nezlepšuji? 
Jak správně pracovat se svým tělem? 


Díky speciálnímu cílenému vyšetření EXPERT odpovíme společně ve čtyřech krocích na tyto a další otázky, které Tě posunou správným směrem!
12345