Služby

Hledáš možnosti, jak posunout svoji možnosti a sportovní výsledky o kousek dál?
Chceš se zlepšit, zrychlit, trénovat efektivněji?

Máme pro Tebe možnosti, jak Ti pomůžeme dosáhnout tvého cíle.
Můžeš pro snadnou orientaci využít i našeho filtru, který Ti umožní nalézt služby, které jsou pro běh, cyklistiku, plavání a triatlon.
 
Služby
ZÁTĚŽOVÉ TESTY TRIELAB

Pokud očekáváš od tréninku výsledky v relativně krátkém čase, je téměř nezbytné sestavit tréninkový plán na základě Tvé aktuální výkonnosti a individuálních možností. Na základě výsledků ze zátěžových testů jsme schopni připravit tréninkový plán přímo tobě na míru.
Testy provádíme na běhacím páse, ergometru Wattbike nebo na Cyklus 2 s použitím vlastního kola. Provádíme testy, jak pro zjištění laktátové křivky, tak pro zjištění hodnot klidové a zátěžové spirometrie.

Služby
Nastavení posedu na kole
Správný posed na kole je pro cyklistu zcela zásadní. Nevhodné nastavení i jednoho z mnoha parametrů může mít zásadní vliv, jak na jezdcův výkon, tak především na jeho pocit u jízdy a může být příčinou vážných a nepříjemných zranění.
Služby
Běžecká diagnostika

Proč absolvovat běžeckou diagnostiku?

Je velice důležité absolvovat běžeckou diagnostiku pro výběr správné běžecké obuvi. Diagnostikou odhalíme, jaký máš typ došlapu a jsme Ti posléze schopni z velkého množství bot vybrat tu ideální právě pro Tebe.

Služby
Běžecká diagnostika na běžeckém pásu

PROČ?

  • přesně zjistí typ došlapu

  • usnadní výběr vhodné běžecké obuvi

  • je časově nenáročná

  • výsledky jsou vyhodnoceny ihned

12345