Služby

Hledáš možnosti, jak posunout svoji možnosti a sportovní výsledky o kousek dál?
Chceš se zlepšit, zrychlit, trénovat efektivněji?

Máme pro Tebe možnosti, jak Ti pomůžeme dosáhnout tvého cíle.
Můžeš pro snadnou orientaci využít i našeho filtru, který Ti umožní nalézt služby, které jsou pro běh, cyklistiku, plavání a triatlon.
 
Služby
ZÁTĚŽOVÉ TESTY TRIELAB

Pokud očekáváš od tréninku výsledky v relativně krátkém čase, je téměř nezbytné sestavit tréninkový plán na základě Tvé aktuální výkonnosti a individuálních možností. Na základě výsledků ze zátěžových testů jsme schopni připravit tréninkový plán přímo tobě na míru.
Naše funkční laboratoř je vybavena technikou pro provádění funkčních zátěžových testů, ať už pro výkonnostní nebo vrcholové sportovce.
Testy provádíme na běhacím páse, ergometru Wattbike nebo na Cyklus 2 s použitím vlastního kola. Provádíme testy, jak pro zjištění laktátové křivky, tak pro zjištění hodnot klidové a zátěžové spirometrie.

Služby
Stavba kola na zakázku
Nevyhovuje ti standardní katalogová nabídka, chtěl bys něco unikátního, něco, co ti bude stoprocentně sedět a bude navrženo přesně podle tvých požadavků, představ a potřeb?
Služby
Diagnostika a rozbor běhu
Proč mě trápí zranění? 
Proč se nezlepšuji? 
Jak správně pracovat se svým tělem? 


Díky speciálnímu cílenému vyšetření EXPERT odpovíme společně ve čtyřech krocích na tyto a další otázky, které Tě posunou správným směrem!
Služby
Půjčovna plaveckých neoprenů
Triatlon
Na naší prodejně TRIEXPERT HOLEŠOVICE BIKE nabízíme možnost zapůjčení neoprenů značek AQUAMAN a ZEROD.
12345