Triexpert

Dámské plavky Funkita DIAMOND BACK ONE PIECE The Joker

FUNKITA KÓD: FS11L The Joker
Skladem
Vyberte si barvu:
Vyberte si velikost:
Vyberte prosím barvu i velikost.
1 640 Kč
porovnat Přidat do srovnání produktů
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Dámské plavky Funkita DIAMOND BACK ONE PIECE klasického jednodílného tréninkového střihu. Vyrobené z unikátního materiálu C-Infinity pro pravidelné plavání v chlorované vodě. Jedinečný moderní design, vysoká odolnost, stálobarevnost a vysoký komfort při tréninku i závodě.

 • populární tréninkový model
 • vyrobeno z exkluzivního materiálu C-INFINITY, který zaručuje dlouhodobou odolnost vůči chloru
 • ideální pro každodenní trénink 
 • v přední části podšívka
 • široká guma se šňůrkou na uzpůsobení velikosti
 • jedinečný design
 • osvědčená kvalita
 • stálobarevnost
 • odolnost vůči slunečnímu záření 50+UV
 • rychleschnoucí
 • materiál: 47% P.B.T 53% polyester
Technologie C-INFINITY:
Jedinečná technologie výroby plavek značek Funky Trunks. Jedná se o 100% italskou polyesterovou tkaninu, která vyniká výjimečnou odolností a pevností a je tak ideální pro časté i každodenní používání v chlorovaném bazénu, ale i pro rekreační a výkonnostní plavání. C-INFINITY zajistí stálobarevnost plavek, díky pružnosti i jejich tvarovou stálost, ochranu před slunečním zářením 50+ UV. Tento materiál je velice komfortní, rychleschnoucí, prodyšný a příjemný na dotek.
 

VELIKOSTNÍ TABULKA DÁMSKÝCH PLAVEK FUNKITA

Velikost UK   30   32 34 36 38 40 42
Velikost Funkita (AUS) 8 10 12 14 16 18 20
Velikost XXS XS S M L XL XXL
Velikost D (klasická konfekční velikost)   34 36 38 40 42 44 46
A) Obdvod hrudi (cm) 80-85 85-90 90-95 95-100 100-105 105-110 110-115
B) Obvod pasu (cm) 60-65 65-70 70-75 75-80 80-85 85-90 90-95
C) Obvod boky (cm) 85-90 90-95 95-100 100-105 105-110 110-115 115-120

Z deníčku triatlonové začátečnice 3: S úsměvem žraloka

Triatlon | Plavání

Nesnáším neopren! Je pro mě zdrojem stresu, protože při jeho oblékání trpím panikou, že ho protrhnu nehtem (je z půjčovny). Proto jej začínám oblékat buď zbytečně brzy, abych se v něm půlhodiny před startem pekla ve vlastní šťávě, nebo příliš pozdě, čímž paniku z protržení hbitě zkombinuji s panikou z toho, že ho nestihnu včas zapnout. Respektive – nestihnu včas ukecat někoho hezkého a ramenatého, aby mi ho zapnul, takže to bude muset udělat břichatý přihlížející důchodového věku, který při tom bude vilně funět.

Plavecké pomůcky

Triatlon | Plavání

Chcete plavat jako Michael Phelps? Vezměte na to packy, desku, piškot a fištrón a vypilujte svůj kraul technickými cvičeními do dokonalosti! Plavecké ráno v Podolí připomíná návštěvu v hračkářství. Každý z trénujících borců dorazí s pytlíčkem, který si vyplaval v posledním závodě, plným roztodivných pomůcek. Ty si vyloží na okraj bazénu, na  skokanský blok si přilepí papírek s tréninkem a započne s hravou zimní přípravou. Po rozplavání následují roztodivná technická cvičení, k jejichž plnění si plavec postupně přibírá jednotlivé hračky.
 

Jak vybrat plavecké brýle – konečně trénink bez mlhy před očima!

Triatlon | Plavání

Plaveckých brýlí je na výběr nespočetné množství. Přinášíme pro vás pár rad, jak si pro sebe vybrat ty nejlepší, aniž byste museli pokaždé v obchodě potápět hlavu do umyvadla.
Plavecké brýle jsou velice různobarevná záležitost a na své si v barevných kombinacích přijde i vysoce náročný estét. Při nákupu myslete na to, že zmíněná barevnost je především funkčního charakteru a to, že milujete oranžovou, může být někdy na závadu.

Plavecký trénink pro plavce i neplavce

Triatlon | Plavání

Pokud jste se rozhodli začít s triatlonem, naučit se plavat je pro vás životně důležitá záležitost. Až totiž budete přešlapovat na startu a nervózně pozorovat umístění bójek ohraničujících trať, jež svojí délkou silně připomíná vzdálenost k další výplatě, Vánocům nebo hranici sousední galaxie, pomyšlení na poctivý plavecký trénink vás aspoň trochu uklidní. 

PŘÍPRAVA NA PLAVECKOU ČÁST TRIATLONOVÉHO ZÁVODU

Triatlon | Plavání

V minulých příspěvcích jsme se věnovali nejčastějším chybám v cyklistické a běžecké části triatlonového závodu, dnes pro Vás máme pár užitečných rad, jak úspěšně zvládnou plaveckou část.

Bazén s protiproudem

Triatlon | Plavání

Stejně jako běžecké boty nejlépe vyzkoušíte při běhu a kolo při svezení se na něm, tak i neopren nejlépe vyzkoušíte jedině plaváním. My vám tuto možnost jako jedni z mála přinášíme.

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.