Eshop / Triatlon / Kola / Triatlonová kola / Triatlonové kolo Trek Speed Concept 9.5

Triatlonové kolo Trek Speed Concept 9.5

KÓD: 22160208
-30 % Výprodej Skladem
Vyberte si barvu:
Vyberte si velikost:
Vyberte prosím barvu i velikost.
118 993 Kč Původně: 169 990 Kč / Sleva 30 %
Věrnostní program Věrnostní program
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Triatlonové kolo Trek Speed Concept 9.5 od amerického výrobce Trek nabral pořádnou dávku bojovnosti. Bojují ze všech svých sil proti větru a času a šetří vaše síly, když na něm jedete. Každému padne díky širokým možnostem nastavení. Podvádí vítr, zpomaluje čas? Chcete-li získat technickou výhodu, zlepšit si osobák nebo jen být čerstvější na běh, tenhle speciál je to pravé pro vás. Budete na něj pyšní!

 

Podvádí vítr, zpomaluje čas? Chcete-li získat technickou výhodu, zlepšit si osobák nebo jen být čerstvější na běh, tenhle speciál je to pravé pro vás. Budete na něj pyšní!

 

Rám: 600 Series OCLV Carbon, KVF (Kammtail Virtual Foil) tube shape, BB90 w/Speed Fin, DuoTrap compatible, Speed Box II compatible, includes Draft Box II
Vidlice: SC full foil carbon, integrated brake & stem
Velikost: S, M, L, XL
Kola: Bontrager Race Lite Tubeless Ready
Pláště: Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120tpi, aramid bead, 700x23c
Řazení: SRAM 1190 R2C, bar end, 11-speed
Přesmykač: SRAM Force 22 Yaw, braze-on
Přehazovačka: SRAM Force 22
Kliky: SRAM Force, 52/36 (semi-compact)
Kazeta: SRAM PG-1170 11-28, 11-speed
Sedlo: Bontrager Hilo RXL, hollow titanium rails
Sedlovka: Bontrager Speed Concept Race X Lite, OCLV carbon, +/-15mm offset
Řidítka: Bontrager Speed Concept full foil aero bar, carbon, direct mount
Představec: Bontrager Speed Concept, direct mount
Hlavové složení: Integrated, sealed bearings
Brzdy: Bontrager Speed Limit integrated brakes, Bontrager Race Lite aero levers
Gripy: Bontrager gel cork tape

Plavecký trénink pro plavce i neplavce

Pokud chceš začít s triatlonem, naučit se plavat je pro Tebe životně důležitá záležitost. Až totiž budeš přešlapovat na startu a nervózně pozorovat umístění bójek ohraničujících trať, jež svojí délkou silně připomíná vzdálenost k další výplatě, Vánocům nebo hranici sousední galaxie, pomyšlení na poctivý plavecký trénink Tě aspoň trochu uklidní. Dlouhé podzimní večery a zimní rána jsou pro plaveckou přípravu ideální, takže neváhej a dej na naše rady, než Tě další triatlonová sezóna překvapí ve stádiu totální nepřipravenosti.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 1 - Polykání andělíčků v plaveckém pekle

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Najdi si krutopřísného trenéra, nekoukej se do zrcadla a neztrácej smysl pro humor!
 

Zobrazit celý článek

Plavecké pomůcky

Chceš plavat jako Michael Phelps? Vezmi si na to packy, desku, piškot a fištrón a vypiluj svůj kraul technickými cvičeními do dokonalosti! Plavecké ráno v Podolí připomíná návštěvu v hračkářství. Každý z trénujících borců dorazí s pytlíčkem, který si vyplaval v posledním závodě, plným roztodivných pomůcek. Ty si vyloží na okraj bazénu, na  skokanský blok si přilepí papírek s tréninkem a započne s hravou zimní přípravou. Po rozplavání následují roztodivná technická cvičení, k jejichž plnění si plavec postupně přibírá jednotlivé hračky.
 

Zobrazit celý článek