Eshop / Triatlon / Triatlonové oblečení / Triatlonové kombinézy / Dámská triatlonová kombinéza Castelli Free Tri Itu Suit 16

Dámská triatlonová kombinéza Castelli Free Tri Itu Suit 16

CASTELLI KÓD: 8616079
Skladem
Vyberte si barvu:
Vyberte si velikost:
Vyberte prosím barvu i velikost.
3 790 Kč
Věrnostní program Věrnostní program
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Dámská triatlonová kombinéza Castelli Free Tri Itu Suit je výborná jak na trénink tak samotný závod.
 

  • SpeedFreak tkanina na přední straně v horní části dobře odvětráví
  • Zadní 30cm YKK® zip Camlock
  • FreeAero 2 optimalizované vzdušné kapsy
  • Soft-finish průramky ke snížení tření
  • Instadry Speed ​​tkanina v plavání má minimální nasákavost
  • KISS Tri tvarovaná sedlová vložka pro pohodlí na kole
  • 2 malé kapsy na bocích na výživu
  • Giro Air elastické manžety kolem stehen
 
 

Plavecký trénink pro plavce i neplavce

Pokud chceš začít s triatlonem, naučit se plavat je pro Tebe životně důležitá záležitost. Až totiž budeš přešlapovat na startu a nervózně pozorovat umístění bójek ohraničujících trať, jež svojí délkou silně připomíná vzdálenost k další výplatě, Vánocům nebo hranici sousední galaxie, pomyšlení na poctivý plavecký trénink Tě aspoň trochu uklidní. Dlouhé podzimní večery a zimní rána jsou pro plaveckou přípravu ideální, takže neváhej a dej na naše rady, než Tě další triatlonová sezóna překvapí ve stádiu totální nepřipravenosti.

Zobrazit celý článek

Z deníčku triatlonové začátečnice 1 - Polykání andělíčků v plaveckém pekle

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Najdi si krutopřísného trenéra, nekoukej se do zrcadla a neztrácej smysl pro humor!
 

Zobrazit celý článek

Plavecké pomůcky

Chceš plavat jako Michael Phelps? Vezmi si na to packy, desku, piškot a fištrón a vypiluj svůj kraul technickými cvičeními do dokonalosti! Plavecké ráno v Podolí připomíná návštěvu v hračkářství. Každý z trénujících borců dorazí s pytlíčkem, který si vyplaval v posledním závodě, plným roztodivných pomůcek. Ty si vyloží na okraj bazénu, na  skokanský blok si přilepí papírek s tréninkem a započne s hravou zimní přípravou. Po rozplavání následují roztodivná technická cvičení, k jejichž plnění si plavec postupně přibírá jednotlivé hračky.
 

Zobrazit celý článek