Triexpert

DOPORUČENÉ PRODUKTY

Novinky

Funkční běžecké prádlo X-Bionic

Běh

Švýcarští výrobci jsou synonymem pro kvalitu a výjimku netvoří ani značky specializované na běh. V TRIEXPERTU máme dlouhodobě vynikající zkušenosti s kompresním oblečením Compressport a nově jsme vsadili také na špičkové funkční prádlo X-Bionic.

Batohy Montane

Běh

Ultra trailové běhání v kostce? To je riziko větru a deště, náhlé změny počasí a dlouhé rozestupy mezi místy, kde se dá doplnit voda, nebo sehnat něco k snědku. Pro překonání všech těchto nástrah už vám pouhé kraťasy a tričko stačit nebudou a přichází čas na použití běžeckého batohu.

Plavky Funky Trunks a Funkita

Plavání

Nekonvenční, veselé, divoce barevné a vtipně vzorované. Plavky mohou být nejen funkční, ale i funky. Oblečte si je a pomohou vám rozsvítit i těžký trénink v šest ráno. V bazénu vás upoutají na první pohled. Modrou vodou projede okolo vás barevný záblesk. Nemůžete od něj odtrhnout oči, v moři černé a modré se výrobky této australské značky rovnají zjevení. Najednou není třeba dívat se jen na funkčnost a vypadat při tréninku jako mnich či jeptiška.


Všechny novinky

TRI Blog

Běžecké vložky do bot - předejděte bolesti a zraněním

Běh | Triatlon

Běžecké boty mají za úkol chránit naše chodidla, tlumit nárazy, zajistit spolehlivý záběr a lepší stabilitu při došlapu i odrazu. Je zde však jedna věc, na kterou žádná běžecká bota nestačí - podpora nožní klenby. Existují sice modely s podporou stability (tzv. kontrola pronace), ale pokud máte potíže s plochými nohami, nebo vysokou klenbou, pak je na tento problém každá bota krátká je třeba sáhnout po speciálních ortopedických vložkách.

Z deníčku triatlonové začátečnice 3: S úsměvem žraloka

Triatlon | Plavání

Nesnáším neopren! Je pro mě zdrojem stresu, protože při jeho oblékání trpím panikou, že ho protrhnu nehtem (je z půjčovny). Proto jej začínám oblékat buď zbytečně brzy, abych se v něm půlhodiny před startem pekla ve vlastní šťávě, nebo příliš pozdě, čímž paniku z protržení hbitě zkombinuji s panikou z toho, že ho nestihnu včas zapnout. Respektive – nestihnu včas ukecat někoho hezkého a ramenatého, aby mi ho zapnul, takže to bude muset udělat břichatý přihlížející důchodového věku, který při tom bude vilně funět.

Reklamace a životnost běžeckých bot

Běh

Běžecké boty jsou při svém používání velmi intenzivně namáhané a tak se bohužel může stát, že se na některé z jejich částí objeví větší či menší závada. Na následujících řádcích se budeme snažit rozdělit tyto závady podle toho, jestli se jedná o chybu materiálu, kterou je dobré okamžitě reklamovat, nebo zda jde o následek přirozeného opotřebení.


Všechny články TRI blogu

Závody, akce a tréninky


Všechny závody, akce a tréninky

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.