Prodejny

Aero přilba KASK Mistral

Pánské

KASK Mistral je špičková cyklistická helma ideální na silnici, dráhu a triatlon. S inovativním designem, 3D Dry polstrováním a magnetickým štítem zažijete nejvyšší rychlost, maximální pohodlí i pocit bezpečí a jako komplet si užijete nezapomenutelný zážitek z jízdy.

Číst více
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks)
Barevná varianta
8 990 Kč

Popis

KASK Aero Mistral je skutečnou špičkou v oblasti cyklistických helem. Její použití je ideální pro dosahování vysokých rychlostí na silnici, dráze nebo při triatlonech. Tento model je vybaven nejmodernějšími technologiemi a designem pro maximální výkonnost.

Helma Mistral se může pochlubit extrémně aerodynamickým tvarem skořepiny, který byl pečlivě testován v aerodynamickém tunelu. Tento design zajišťuje vynikající koeficient průniku vzduchu a zaručuje optimální proudění vzduchu kolem helmy v jakékoli pozici hlavy. 

Vnitřní trojrozměrné polstrování 3D Dry je založeno na metodě vrstvené konstrukce s otevřenými buňkami, což přináší nesporné výhody v podobě maximálního komfortu a výjimečných výkonů.

Polstrování z materiálu Coolmax® se skládá ze dvou vrstev a filtru z otevřených buněk, je snímatelné a lze jej prát, čímž je zajištěna hygiena a pohodlí i při dlouhodobém nošení. 

Podbradní řemínek vyrobený z ekokůže je omyvatelný, hypoalergenní, měkký na dotek a zvyšuje celkový komfort při nošení, což eliminuje podráždění kůže.

Kromě výše uvedených vlastností je tato helma vybavena inovativním magnetickým štítem, který využívá patentovanou technologii KASK. Díky pěti magnetům umístěným na štítu dochází k dokonalému přilnutí k helmě, což umožňuje souvislé proudění vzduchu a zvyšuje aerodynamiku.

 Helma je dále dodávána včetně praktického obalu.

Tento model je používán australským národním dráhovým týmem, což svědčí o jeho vysoké kvalitě a funkčnosti.

KASK Mistral helma je certifikována podle norem CE EN1078, CPSC1203, AS/NZS 2063 a váží 345 gramů (bez štítu), což ji řadí mezi lehké, ale zároveň velmi odolné helmy.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka KASK