Posted on Napsat komentář

Využij možnost si vyzkoušet neopren před koupí v bazénu s protiproudem

Stejně jako běžecké boty nejlépe vyzkoušíš při běhu a kolo při svezení se na něm, tak i neopren nejlépe vyzkoušíš jedině plaváním. My Ti tuto možnost jako jedni z mála přinášíme.

Naši holešovickou prodejnu jsme vybavili nejlepším bazénem s protiproudem od značky Endless Pool. Model Elite je ideální bazén pro důkladné vyzkoušení neoprenu před koupí.  Královské rozměry 3,05m x 4,88m x 0,99m nabízí dostatečný manipulační prostor. Nastavitelný protiproud až do tempa  1:05min/100m jen těžko bude hledat pokořitele. Dvě zrcadla Ti umožní sledovat a upravovat tvoji techniku záběru s pomocí našich odborných konzultantů.

Pouze v TRIEXPERTu máš možnost si přímo v prodejně vyzkoušet neopreny značek AQUAMAN a ZEROD.
S výběrem ti pomohou odborníci a zkušení plavci.Stejně tak dobře, odborně a ochotně ti poradí s plaveckou technikou.

Nezapomeň – TRIEXPERT je TRIATLON!

Při zkoušení neoprenu v bazénu můžeš odhalit omezení  při pohybu nebo diskomfort, který se při zkoušení na sucho neprojeví. Můžeš tak napoprvé vybrat ten pravý a ušetřit výdaje za nákup dalšího neoprenu. Náš konzultant Petr Ti zároveň může poradit s oblékáním, svlékáním a ošetřováním neoprenu, díky tomu se snáze vyhneš poškození nesprávnou manipulací a prodloužíš tím jeho životnost. Konzultace techniky plavání pro co nejlepší využití tvého plaveckého potenciálu je pomyslnou třešničkou.

Další možností využití jsou individuální tréninky a kurzy techniky plavání.