Triexpert

Běžecké boty Brooks Ghost 9 M

BROOKS KÓD: 1102331
Skladem
Vyberte si barvu:
Vyberte si velikost:
US
Vyberte prosím barvu i velikost.
3 790 Kč
porovnat Přidat do srovnání produktů
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Brooks Ghost 9  - pánské běžecké boty, které jsou bestsellerem mezi neutrálními objemovými botami. Časopis Runner's World  tuto obuv ohodnotil oceněním  „Best Buy“. Ghost je klasika, která přináší příjemně měkkou tlumicí vrstvu a vysoký stupeň pohodlí. V nové deváté verzi je Ghost navíc vybaven svrškem ze strukturované síťoviny, která obepne chodidlo jako druhá kůže.
 

  1. Tlumicí vrstva BIMOGO DNA se dynamicky přizpůsobuje podle každého vašeho kroku
  2. Segmentovaný dopadový polštář po celé délce tlumicí vrstvy se postará o každý dopad vašeho chodidla a zajišťuje hladký přechod z dopadu do odrazu
  3. Pružné drážky OMEGA optimalizují ohebnost boty pro plynulý odraz
  4. Strukturovaná síťovina poskytuje pružnost nebo naopak pevnost tam, kde je nejvíce potřeba a zvyšuje prodyšnost boty

 
Typ silniční
Pronace neutrální došlap
Povrch silnice, zpevněný
Tlumení vysoké
Váha 258 g
Drop 9,7 mm
Výška mezipodešve pata 32,3 mm
Výška mezipodešve špička 22,6 mm


 

Běžecké vložky do bot - předejděte bolesti a zraněním

Běh | Triatlon

Běžecké boty mají za úkol chránit naše chodidla, tlumit nárazy, zajistit spolehlivý záběr a lepší stabilitu při došlapu i odrazu. Je zde však jedna věc, na kterou žádná běžecká bota nestačí - podpora nožní klenby. Existují sice modely s podporou stability (tzv. kontrola pronace), ale pokud máte potíže s plochými nohami, nebo vysokou klenbou, pak je na tento problém každá bota krátká je třeba sáhnout po speciálních ortopedických vložkách.

Reklamace a životnost běžeckých bot

Běh

Běžecké boty jsou při svém používání velmi intenzivně namáhané a tak se bohužel může stát, že se na některé z jejich částí objeví větší či menší závada. Na následujících řádcích se budeme snažit rozdělit tyto závady podle toho, jestli se jedná o chybu materiálu, kterou je dobré okamžitě reklamovat, nebo zda jde o následek přirozeného opotřebení.

Měřením tepové frekvence k větší efektivitě

Běh

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak řídit svůj běžecký trénink, aby byl co nejefektivnější a správně rozvržený? Pak už jste možná přišli na to, že rychlost běhu je v tomto směru prakticky nepoužitelná. Na kopcovité trati totiž bude konstantní rychlost udržitelná jen velmi těžko a ani na rovinách nemusíte mít kvůli vlivu počasí vyhráno.

Běžecké sportovní podprsenky ANITA

Běh

Firma Anita je celosvětově známá výrobou velmi kvalitního a pohodlného dámského spodního prádla a plavek. Vedle exkluzivních a luxusních modelů však tato značka věnuje velkou pozornost i těhotným a kojícím maminkám a sportovkyním. Díky tomu v TRIEXPERTU naleznete jedny z nejlepších sportovních podprsenek na běhání.

Jak začít běhat

Běh

Zima pokročila, cyklostezky pomalu roztávají a teploty stoupají do běžecky příjemnějších hodnot.  Nástup jarního počasí funguje jako startovní čára pro většinu začínajících běžců, kteří se k běhání odhodlávají celou zimu. Pokud se i vy řadíte mezi úplné, nebo třeba i věčné začátečníky, pak se vám bude hodit několik následujících rad.

Přínos masážních pomůcek pro běžce

Běh | Triatlon

Běhání je krásný sport, který přináší spoustu radosti a skvělých zážitků. A taky bolest. Tedy minimálně v té chvíli, kdy překročíte svou komfortní zónu a absolvujete náročný trénink, nebo závod v maximální možné intenzitě. Po takové zátěži je naše tělo zaplavené endorfiny a svaly kyselinou mléčnou.

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.