Triexpert

Běžecké boty Brooks Ghost 9 M

BROOKS KÓD: 1102331
Skladem
Vyberte si barvu:
Vyberte si velikost:
US
Vyberte prosím barvu i velikost.
3 790 Kč
porovnat Přidat do srovnání produktů
dotaz Zaslat dotaz ke zboží
sdílet Sdílet zboží na sociálních sítích
Produkt byl přidán do porovnání produktů

Brooks Ghost 9  - pánské běžecké boty, které jsou bestsellerem mezi neutrálními objemovými botami. Časopis Runner's World  tuto obuv ohodnotil oceněním  „Best Buy“. Ghost je klasika, která přináší příjemně měkkou tlumicí vrstvu a vysoký stupeň pohodlí. V nové deváté verzi je Ghost navíc vybaven svrškem ze strukturované síťoviny, která obepne chodidlo jako druhá kůže.
 

  1. Tlumicí vrstva BIMOGO DNA se dynamicky přizpůsobuje podle každého vašeho kroku
  2. Segmentovaný dopadový polštář po celé délce tlumicí vrstvy se postará o každý dopad vašeho chodidla a zajišťuje hladký přechod z dopadu do odrazu
  3. Pružné drážky OMEGA optimalizují ohebnost boty pro plynulý odraz
  4. Strukturovaná síťovina poskytuje pružnost nebo naopak pevnost tam, kde je nejvíce potřeba a zvyšuje prodyšnost boty

 
Typ silniční
Pronace neutrální došlap
Povrch silnice, zpevněný
Tlumení vysoké
Váha 258 g
Drop 9,7 mm
Výška mezipodešve pata 32,3 mm
Výška mezipodešve špička 22,6 mm


 

Sportovní podprsenky Anita nejen pro běh

Běh

Bez kvalitní sportovní podprsenky si popravdě nelze skutečně intenzivní a přitom příjemný běh vůbec představit. Ženská ňadra nemají vlastní svalový systém a jejich tkáň je podpírána pouze šlachami a vazy.

Nejčastější chyby při výběru běžecké boty

Běh

Rádi bychom Ti doporučili nejjednodušší metodu, jak si v dnešní době vybrat správnou běžeckou botu. Běháš po pevném povrchu, lesních cestách, v bahně, kamenech, nebo jen chodíš občas do „fitka“ na běhátko? Pro všechny tyto aktivity se dají relativně rychle a snadno vybrat vhodné boty. Stačí k tomu jen málo, nebát se navštívit běžeckou prodejnu a držet se hlavních zásad pro výběr vhodné obuvi.

Měřením tepové frekvence k větší efektivitě

Běh

Přemýšlíš někdy nad tím, jak řídit svůj běžecký trénink, aby byl co nejefektivnější a správně rozvržený? Pak už nejspíše víš, že rychlost běhu je v tomto směru prakticky nepoužitelná. Na kopcovité trati totiž bude konstantní rychlost udržitelná jen velmi těžko a ani na rovinách nemusíš mít kvůli vlivu počasí vyhráno.

Běžecké sportovní podprsenky ANITA

Běh

Firma Anita je celosvětově známá výrobou velmi kvalitního a pohodlného dámského spodního prádla a plavek. Vedle exkluzivních a luxusních modelů však tato značka věnuje velkou pozornost i těhotným a kojícím maminkám a sportovkyním. Díky tomu v TRIEXPERTU nalezneš jedny z nejlepších sportovních podprsenek na běhání.

Z deníčku triatlonové začátečnice 4: Lekce Benidorm

Běh | Cyklistika | Triatlon | Plavání

Miluji ranní plavání v moři následované výletem na kole, a den ukončený večerním proběhnutím po pláži. Triatlonista je člověk, který má rád totéž, jen u toho o trochu víc spěchá. Jak začít s triatlonem, když nejsi sportem vyšvihaná gazela ani triatlonová manželka? Vyjeď si na triatlonový kemp, zjisti na vlastní kůži, jak chutná třífázový trénink a - neztrácej smysl pro humor!
 

Compressport kompresní oblečení a doplňky

Běh

Kompresní oblečení je velmi diskutovaný segment běžeckého oblečení, který si i přes rozporuplné názory široké veřejnosti získává rok od roku větší a větší oblibu nejen mezi běžci, ale i v triatlonu, běžeckém lyžování, nebo cyklistice

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s Pravidly pro užívání cookies.