Posted on

Recenze – běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11

Běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11

Dopadáš při běhu více na patu? Potřebuješ kvůli váze nebo zdravotním obtížím extrémní tlumení při denním tréninku či dlouhém závodu? Pak oblíbená značka Mizuno udělala běžecké boty Wave Ultima 11 právě pro Tebe.

Skvěle tlumící novinka od Mizuna vynikne výrazně klenutou vlnovou deskou Běžecké boty Mizuno Wave Ultima 11spojující dva pláty velmi měkké pěny a přináší i pohodlný široký  svršek pro běžce s vysokým nártem a širokým tvarem chodidla. Výborně se hodí především pro těžší běžce a lidi, co dopadají spíše přes patu a poskytne jim extrémní komfort a dlouhou životnost.

Triexpert Ti nabízí Mizuno Wave Ultima 11 v několika barevných provedeních v dámské verzi Wave Ultima 11 a pánské verzi Wave Ultima 11.

 

Vyzkoušet si novinky od Mizuno můžete přímo na prodejnách Triexpert. 

K nákupu boty na prodejně dostanete zdarma nejen diagnostiku došlapu, ale i osobní trénink. To už stojí za návštěvu!

Posted on Napsat komentář

Pronace není důvod k obavám, když máte vhodnou běžeckou obuv

S pojmy jako je pronace, nebo zvýšená podpora stability se v souvislosti s běžeckými botami setkáváme stále častěji. Pro pochopení způsobu, jakým se určují jednotlivé typy chodidel a následně i pro výběr správného druhu běžecké obuvi je důležité si uvědomit, jak se chová naše chodidlo při chůzi nebo běhu a porozumět výrazům jako je pronace, nadměrná či nedostatečná pronace a supinace.

Pronace – neutrální došlap

Při chůzi nebo běhu dopadne naše chodidlo na zem nejprve vnější stranou paty a pak se jakoby sroluje dovnitř přibližně o 5%, až se dostane zcela do kontaktu se zemí a může tak správně podpořit váhu našeho těla. Tento pohyb optimálně rozloží síly vznikající při došlapu, je zcela přirozený a normální a nazývá se pronace. Většinou platí, že běžci s normální pronací mají i normální klenbu chodidla a jsou pro ně nejvhodnější stabilní běžecké boty, které poskytují mírnou kontrolu pronace.

Nadměrná pronace – pronační došlap

Stejně jako u normální pronace dojde k prvnímu kontaktu boty se zemí v oblasti vnější paty. V tomto případě se však chodidlo sroluje o více než ideálních 5%. Tomu se říká nadměrná pronace. Znamená to, že chodidlo a kotník mají problém stabilizovat tělo a šok z dopadu není absorbován dostatečně. Nadměrná pronace způsobuje výrazné zkroucení chodidla, holeně i kolena a může vést k bolesti ve všech těchto oblastech. Pro běžce s nadměrnou pronací platí, že mají většinou velice nízkou klenbu chodidel (ploché nohy). Měli by nosit běžecké boty s kontrolou pronace, což jsou pevné boty se středně hustou mezipodešví umožňující omezení pronace. Přílišná pronace vystavuje svaly zvýšenému napětí, a proto je vhodné nezanedbávat strečink.

běžecké boty podle došlapu

Nedostatečná pronace – supinace – supinační došlap

Stejně jako u obou výše uvedených případů je úvodní fáze došlapu stejná. V tomto případě se ovšem chodidlo po dopadu na zem „sroluje“ směrem dovnitř jen velmi málo – méně než 4%. Následně jsou síly při dopadu soustředěny na menší plochu chodidla (vnější část) a nejsou tak rozloženy rovnoměrně. Pro běžce s nedostatečnou pronací platí, že mají většinou vysokou klenbu chodidel. Tento typ došlapu je však velmi raritní a běžecké boty speciálně uzpůsobené pro nadměrnou supinaci prakticky neexistují. Někteří výrobci sice u svých bot uvádějí, že se jedná o neutrální až supinační model, ale ve skutečnosti jsou to pouze neutrální boty bez jakékoliv aktivní výztuhy. Lehké boty pro výkonnostní trénink jsou často nejlepší volbou, protože umožnují chodidlům lepší pohyb.

Důležitá je také poznámka, že z hlediska došlapu je úplně jedno, zda dopadáte jako první na střed chodidla neboli přes špičky, případně jestli se řadíte mezi pataře. Při obou možnostech bude první kontakt se zemí skrze vnější část chodidla.

Diagnóza došlapu

Na spoustě míst se dočtete, že pronace se dá zjistit podle opotřebení podrážek starých bot. Není to ale tak úplně pravda, protože výraznější sešlapání na vnitřní hraně se objeví pouze u velmi silné pronace. Navíc je potřeba počítat s tím, že každý běžec dopadá z vnější hrany chodidla a mohlo by se tedy zdát, že většina lidí trpí nadměrnou supinací, i když to je jev velice vzácný. Použitelné nejsou ani statické diagnostiky, při kterých děláte dřep nebo prostě jen stojíte na tlakové desce. Tento typ diagnostiky je perfektní pro zjištění tvaru vašich chodidel, ten však s typem došlapu nemusí přímo souviset.

Nejpřesnější způsob, jak zjistit svůj typ nášlapu je navštívit některou z našich běžeckých speciálek TRIEXPERT, kde vám konzultanti provedou dynamickou diagnostiku vašeho běhu na běžeckém páse. Zjistí stav podélné a příčné klenby na tlakové desce a podle toho vám následně navrhnou některý z pro vás vhodných modelů. Zvolíte-li jako neutrál některou z pronačních běžeckých bot, může se vám stát, že se vám pod klenbou budou tvořit nepříjemné otlaky, nebo puchýře. V extrémních případech může dojít k přetížení vazů kolem kotníku. V opačném případě, tedy vezme-li pronátor na nohu neutrální boty, může být taková bota nepříjemně nestabilní s nedostatečnou oporou pro vaše chodidla.

diagnoza došlapu pronace
Diagnóza došlapu v prodejně Triexpert

Výběr běžecké obuvi podle typu došlapu

Podívejme se na to optikou běžecké obuvi. Zatímco u trialové běžecké obuvi se tato problematika vůbec neřeší, silniční běžecké boty se rozdělují na dvě základní kategorie, z nichž jedna se označuje jako  “neutrální”, zatímco ta druhá jako “pronační”. V obou těchto skupinách nalezneme všechny možné modely od lehkých závodních bot, přes boty tempové až k dobře tlumeným objemovkám.

Neutrální běžecké boty předpokládají takzvaný neutrální nášlap, při kterém chodidlo zůstává ve vzpřímeném postavení a kotník nemá tendenci vychylovat se do vnitřní (pronační), ani vnější (supinační) hrany. Boty této kategorie neposkytují žádnou podporu stability a spoléhají na to, že všechnu práci vykoná vaše chodidlo. Neutrální běžecké boty správně předpokládají, že vaše chodidla pracují přesně tak, jak mají, a proto v nich nenajdete žádné výztuhy, podpory ani stabilizační prvky. Nejsou totiž potřeba a jejich vliv na vaše pohodlí by mohl být spíš negativní.

Saucony pronacni modely běžecké boty
Saucony pronační běžecká bota řada Guide
brooks pronacni model
Brooks pronační běžecká bota řada Adrenaline

Opačná situace nastává u dopadu pronačního, kdy se kotník posunuje po zatížení výrazným způsobem do vnitřní strany. Pronační nášlap by se dal také označit jako nohy do X. Při tomto typu nášlapu je stabilita chodidla výrazně horší a zabrat dostává i Achillova šlacha. Pronační běžecké boty naopak očekávají nadměrnou zátěž na vnitřní hraně, a proto jsou v tomto místě výrazně pevnější. Nejčastěji se používá klínek tvrdší tlumicí pěny, případně plastové vzpěry, který vyztuží vnitřní hranu a zabrání tomu, aby se bota v tomto místě deformovala vlivem nadměrné zátěže. Běžecké boty s podporou pronace budou díky těmto výztuhám mnohem stabilnější, pevnější a omezí výraznější prošlapávání chodidla směrem dovnitř.

Člověk s neutrálním došlapem by neměl běhat v pronačních botách. Není k tomu důvod a v dnešní době se sice používají čím dál méně agresivní výztuhy, ale i tak pronační boty aktivně ovlivňují váš došlap a tlačí chodidlo do prohnutí směrem ven. To je při neutrálním typu došlapu kontraproduktivní a v extrémních případech to může vést i ke zranění. Jako první přišla s technologií kontroly nadměrné pronace americká značka Brooks, a to již koncem 70 let minulého století. V průběhu 80 let ji pak začaly následovat v podstatě všechny přední značky v oboru v čele s Nike, Adidas a Asics.

Zde je výběr modelů značek:

Posted on

Český atletický svaz ocenil TRIEXPERT CUP 2018

Na slavnostním vyhlášení Českého atletického svazu – TOP běhy 2018, které se uskutečnilo v pražské Galerii Zlatá husa dne 30. ledna 2019, obhájil TRIEXPERT CUP v kategorii „běžecký seriál“ skvělé 5. místo. Náš „lokální“ pohár se tak opět dostal do příjemné společnosti celorepublikových podniků jako RunCzech běžecká liga, série NN Night Run, Česká pojišťovna Run Tour a Běhej lesy.

Brněnský závod ČSOB Vokolo priglu také zopakoval výsledek z předchozích let a získal bronzovou medaili v kategorii „běžecký závod“. Kompletní přehled najdete v novince na oficiálním webu Českého atletického svazu zde.

Děkujeme všem loňským účastníkům za skvělou účast, partnerům a všem, kteří se na realizaci poháru podíleli. Díky všem za výbornou akci a těšíme na shledání na letošním 23. ročníku. 

TOP Běžecký seriál

 

NázevPočet startujících
1. RunCzech běžecká liga41 214
2. NN Night Run12 402
3. Česká pojišťovna RUNTOUR10 696
4. Běhej lesy
9 831
5. TRIEXPERT CUP5 851

 

TOP Běžecký závod

Název Počet startujících
1. Vltava Run3 456
2. Běchovice-Praha2 391
3. ČSOB Vokolo priglu2 243
4. Palestra Kbelská 101 198
5. Starobělské lurdy1 185
6. Masaryk RUN1 014

 

Posted on

Bojíš se běhání v zimě a za sychravého počasí? Už nemusíš!

běh v zimě

Běžecké oblečení na zimuLetošní zima se ještě nevzdává a trápí nás mrazy a častým sněžením. Proto je dobré si připomenout, jak se vhodně obléci, aby sis mohl dopřát vyběhnout za každého počasí.

Při běhání v zimě stačí dodržovat několik základních pravidel. Odměnou ti bude zvuk křupajícího sněhu pod botami a dechberoucí zážitky z běhu zasněženou krajinou. Největším nepřítelem běžců bývá v zimním období chlad a vítr. Dnes je však snadné obléci se tak, že ani teploty hluboko pod bodem mrazu nepředstavují problém. I při běhání mezi sněhovými vločkami ti bude příjemně teplo a zážitky spojené běháním v zimě si budeš moci maximálně užívat.

Zimní období je navíc ideální pro nabírání kondice směrem k jarním závodům. Jestli se tedy řadíš mezi ambiciózní běžce a v nadcházející sezóně chceš vylepšit své časy na pětce, desítce, nebo půlmaratonu, pak je zimní trénink nutnost, bez které se to neobejde.

Zapomeňte na bavlnu

Základem pohodlného zimního běhání je kvalitní oblečení z funkčních materiálů. Zapomeň na bavlnu, která není schopná pracovat s vlhkostí a na těle vás bude nepříjemně studit. Podchlazení je pak otázkou času. Místo bavlny dej přednost umělým funkčním vláknům, která dokáží během okamžiku odvést pot pryč od těla a vaše pokožka zůstanete v suchu a teple.

Každá vrstva se počítá 

Pro správné oblékání je nejlepší použít systém vrstev. Základním kamenem je vrstva spodní, neboli první. Tu by mělo tvořit těsně upnuté funkční tričko vyrobené buď z lehké (v případě vyšších teplot), nebo z hřejivější (v případě mrazu) tkaniny. Spodní vrstva zajistí odvod vlhkosti (potu) pryč od pokožky, což je její hlavní a jediný účel. Použité funkční tričko by proto nikdy nemělo být příliš tlusté, protože se tím zvyšuje riziko, že pod ním zůstanete mokří a prochladlí. Velmi oblíbeným spodním funkčním trikem je například model Intensity Warm od švédské značky Craft. Pro tu nejlepší kvalitu a nejspolehlivější funkční oblečení doporučujeme zvolit švýcarskou značku oblečení X-Bionic.

Izolační vrstva se hodí

Pro zateplení je následně vrstva číslo dvě, které se také říká izolační. Tu by měla tvořit lehká mikina, nebo tlustší tričko z funkčního a hřejivého materiálu. Spousta běžců izolační vrstvu vynechává, protože už samotná spodní vrstva jim zajišťuje dostatečné zateplení. Pokud ti často bývá zima, pak se neboj izolační vrstvu použít. V aktuální sezóně jsme nadšení ze středních vrstev Montane Dragon a Montane Katla, které nabízí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Pro vyznavače extrémních zimních sportů máme nachystanou dutým vláknem zateplenou mikino-bundu Montane Fireball Verso, která se dá sbalit do malého balíčku a po oblečení vás zahřeje i v těch nejdrsnějších podmínkách. Více se o ní můžeš dozvědět ve videorecenzi na našem Youtube kanálu.

Třetí vrstva – ochranná

Poslední vrstva má hlavní úkol ochránit tě od nepřízně počasí při běhání v zimě. Pro tento účel se nejvíce hodí tenké membránové bundy, které jsou vyrobeny z vodě/větru odolných materiálů. Čím tenčí vaše běžecká bunda bude, tím lépe. Teplo už bys totiž měl/a mít vyřešené pomocí první a druhé vrstvy a příliš těžká a hřejivá bunda znamená, že se v ní budeš nepříjemně potit. Lehké materiály mají naopak prodyšnost velmi vysokou a ty se v nich nebudeš cítit jako ve skleníku.

Většina běžců dává přednost větru odolné membráně (nejčastěji GORE WINDSTOPPER), která tě ochrání před zimou a větrem a zároveň poskytuje maximální prodyšnost. Pokud chceš běhat bez ohledu na počasí, pak se může hodit nepromokavá bunda z membrány Gore-Tex, nebo Pertex Shield+. Z nepromokavých bund je jasnou jedničkou materiál GTX Shake Dry, který naleznete u Bund Gore R7 Shakedry a Dynafit UltraGTX Shakedry. Z levnějších variant je skvělou volbou dnes již kultovní kousek oblečení – bežecká bunda Minimus od Montane.

Jestli se spokojíš jen s ochranou proti větru, pak tě svým střihem a propracovanou konstrukcí nadchnou běžecké bundy windstopperky GORE R3 a GORE R7.

Zimní běžecké legíny a šortky

Z oblečení už nám zbývá vyřešit pouze nohy. Běžci nejčastěji a nejraději používají elastické kalhoty, neboli běžecké legíny, které těsně obepínají vaše nohy a zajišťují skvělý tepelný komfort i při tenké vrstvě materiálu. Běžecké elasťáky by se daly rozdělit na tři základní typy. Legíny můžete zvolit buď z lehkého materiálu bez zateplení (pokud máte tendenci se hodně přehřívat), lehce zateplené s vnitřním fleecem (zlatá střední cesta) nebo nejteplejší variantu kombinující fleece a větruodolnou membránu.

Lehké běžecké elasťáky na zimní běh mohou mít buď kompresní provedení, kde je bezkonkurenční značka Skins, nebo tradiční střih, kde doporučujeme elasťáky Gore R3. Stejný model je možné pořídit i v zateplené variantě Gero R3 Thermo. U Gore zůstaneme i do třetice s nejteplejšími membránovými kalhotami Gore R5 Windstopper.

Ruce a nohy v teple

Zapomínat ale nesmíme ani na ruce a hlavu. Kvalitní čepice a rukavice jsou základem pohodlného běhání v zimních měsících. Promrzající prsty rozhodně nejsou žádný standard a dá se jim snadno předejít pořízením zateplených membránových rukavic, které bez ohledu na zimu, nebo vítr udrží vaše prsty i dlaně v teple. Jestli se spíše přehříváš, pak ti budou stačit pouze lehké fleecové rukavice s nižší výhřevností. Sami jsme si velmi oblíbili čepici Gore Mythos 2, což je výborná větru odolná běžecká čepice pro běh ve velmi chladném počasí s reflexními prvky pro lepší viditelnost. Běžecké rukavice Dynafit Race Pro jsou sice lehké, ale poskytnou teplo v chladivém počasí a hodí se jako první vrstva do extrémních podmínek.

Běžecké boty na zimu

Posledním dílkem skládačky jsou vaše chodidla. Naprostým základem jsou kvalitní běžecké ponožky. Ty poznáš díky kompletně bezešvé struktuře a rozdělení na levou a pravou. Modely určené pro zimní běhání bývají o něco teplejší a především vytažené vysoko na lýtko, aby zakryly prostor mezi okrajem boty a začátkem elasťáků. V případě potíží s achilovkami se můžete pojistit ještě speciálními návleky, které se dají přetáhnout přes jakoukoliv běžeckou botu. Skvělé zimní ponožky nabízí dlouhodobá jednička tohoto segmentu, švýcarský výrobce X-socks. Model X-SocksWinter Run je dostatečně zateplený a vysoký, aby udržel tvoje chodidla i achilovky v teple a zároveň poskytuje lehkou fixaci v oblasti kotníků a bezkonkurenční odvod přebytečného potu. Případně zkus běžecké termo ponožky Gore M Thermo Mid Socks rychle odvádějí pot od pokožky a tím zabraňují promrznutí.

Při volbě běžeckých bot máš dvě varianty. Většina běžců běhá celý rok v těch samých botách a s příchodem zimy vymění pouze ponožky za teplejší. Pokud si ale chceš dopřát maximální komfort, pak sáhni po botách s nepromokavou membránou, které udrží tvoje chodidla v suchu a teple i při běhu hlubokým, nebo mokrým sněhem. Nepromokavé varianty se dají najít jak mezi silničními, tak mezi krosovými modely. Na silnici můžeš vyzkoušet oblíbené Brooks Ghost 11 GTX a do terénu pak neméně populární model Hoka One One Speedgoat v provedení Mid WP.

Posted on

Recenze – běžecká bunda Montane Fireball Verso

Běžecká bunda zateplená boustranná

Chceš si v zimě vyběhnout v tempu třeba na horách, při kochání na vrcholu nemrznout a cestou dolů být v teple a suchu? Tak nejen pro tyto situace je tu běžecká bunda Montane Fireball Verso. Každá strana této bundy pro běh má spefické vlastnosti, které v zimě oceníš.

Lehká zateplená běžecká bunda Montane Fireball Verso s 1/2 zipem váží jen 248 gramů a obsahuje 40g izolační materiál Primaloft Gold Active+ poskytující výborný tepelný komfort, nízkou váhu bundy a dobrou sbalitelnost. Sbalená je v miniaturním sáčku a nebo ledvince.

Běžecká bunda Montane Fireball Verso je vyrobena z vysoce prodyšného vnějšího materiálu  Featherlite Air, který je rychleschnoucí a strečový. Vnější materiál Featherlite Mini-Rip je větru odolný a právě při použití této vrstvy zvenku, budeš chráněn před nepříznivými podmínkami a uvnitř bundy v teple.

Bežecká bunda Montane Fireball Verso
Bežecká bunda Montane Fireball Verso

Technická konstrukce zabraňuje zvedání bundy, pokud máte zdvižené ruce. Bežecká bunda Moneta Fireball Verso má ve spodní straně rukávů a na bočních panelech – mikro komůrky, které jsou vysoce prodyšné a zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. Na vše je myšleno a proto také horní zakončení zipu je překryto látkou z důvodu bezpečnosti a zajištění vysokého komfortu. Elastické manžety na rukávech s otvory pro palce jsou příjemné a skvěle plní svůj účel.

Další superklady této oboustranné běžecké bundy najdete zde nebo Vám je řekne vyškolený personál přímo na prodejnách .

 

Posted on Napsat komentář

Recenze – běžecké rukavice DYNAFIT, GORE A MONTANE

Běžecké rukavice

Jednou z největších nepříjemností při běhání v zimě jsou promrzající ruce. Podívejte se na naši recenzi a snad Ti pomůžeme se v rukavicích zorientovat a vybrat ty pravé, které Ti zpříjemní trénink.

Rukavice se dají rozdělit do tří kategorií. Z té základní jsme vybrali DYNAFIT RACE PRO, ty jsou z měkkého lehce zatepleného fleecu, nemají žádnou membránu jsou vhodné na lehký trénink nebo závod a udrží Tvoje ruce krásně teplé.

Pokud promrzáš více a dostáváš se při běhu do složitějších podmínek, doporučujeme trochu techničtější rukavice, třeba GORE FUSION WS, které jsou mnohem teplejší. Mají posilikonovanou celou vnitřní stranu, tzn, že nebudeš klouzat, pokud se někde budete potřebovat opřít. Rukavice mají windstopperovou membránu, která zajistí výrazně větší tepelný komfort a částečnou voděodolnost a určitě neprofouknou. Teplo které si v rukavicích vytvoříš, tam zaručeně zůstane.

Třetí kategorie, kterou máme zastoupenou rukavicemi MONTANE MINIMUS se hodí pro vyznavače extrémních podmínek, kdy očekáváš, že může začít sněžit, hustě pršet, kdy fouká silný vítr. Rukavice jsou z materiálu PERTEX Shield ,který je velmi lehký a má voděodolnost 10 000 mm vodního sloupce a určitě Ti neprofouknou. Tyto rukavice nefungují samostatně, ale používají se jako převlečná vrstva přes lehčí rukavice a ocení je vyznavači opravdu extrémních podmínek.

Všechny rukavice si můžeš koupit u nás na eshopu nebo se na ně přijít podívat na naše prodejny.

Přejeme Ti příjemný zimní trénink bez promrzajících rukou.

Triexpert tým

Posted on

Recenze běžecké bundy GORE WINDSTOPER R7

Běžecká bunda s krátkým rukávem v tomto počasí? Říkáš si, co tohle je za nesmysl? Pokud (nejen) v zimě intenzivně trénuješ nebo závodíš a hledáš bundu, která Tě ochrání a nebudeš se v ní přehřívat, tak bunda s krátkým rukávem GORE WINDSTOPER R7 WS je pro Tebe to pravé.

 

Pokud se při tréninku „vytepeš“ do svého maxima a začneš se opravdu hodně potit, tak i sebelepší materiál nedokáže efektivně ventilovat vznikající teplotu a v tuto chvíli přichází čas na bundu s krátkým rukávem. Bunda GORE WINDSTOPER R7 WS díky mnohem lepším průduchům v oblasti paží a chybějícímu rukávu bude krásně regulovat Tvoji teplotu a zároveň Ti zachová ideální teplotu v oblasti hrudníku. Bunda je z dvouvrstvého materiálu GORE Windstoper, který má úžasnou prodyšnost a výborně Tě ochranní proti větru.

Více informací o bundě GORE WINDSTOPER R7 najdete na našem eshopu nebo se zastavte na prodejny, kde ji můžete vyzkoušet.

Užijte si intenzivní trénink i v zimním počasí , stačí se na něj jen dobře obléci. Prozkoumejte i další nabídku oblečení značky GORE.

 

Posted on

Sváteční provozní doba eshopu

Děkujeme Vám za přízeň  a objednávky v tomto roce.

Pokud si chcete ještě objednat dárky s dodáním kurýrem do Vánoc, dodání už neumíme garantovat. Jedinou možností jak se k Vám může zboží ještě dostat je, objednat si zboží z eshopu, podívat se na informace, na které prodejně zboží máme a objednat si ho k vyzvednutí na prodejně nebo si pro něj přímo na prodejnu přijít.

Pokud vytvoříte objednávku mezi 19 – 23.12. sledujte prosím dostupnost na skladě. Pokud se při výběru velikosti a barvy zobrazí skladem některá z prodejen můžete bez čekání na odpověď eshopu přijít na tuto prodejnu pro objednávku i o víkendové otevírací době. Pokud chcete mít u nepotvrzených objednávek jistotu, zavolejte si klidně předem na prodejnu.

Objednávky vytvořené do 20.12. s volbou zaslání kurýrem odešleme s největší pravděpodobností mezi svátky 27. a 28.12. Pozdější objednávky vyřídíme a doručíme po Novém roce.

V týdnu 7.-11.1. bude vzhledem k inventurám pozastaveno zpracovávání objednávek a všechny objednávky přijaté v této době vyřídíme následující týden.

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:

Běžecké prodejny:

Sobota 22.12    10-16 hod
Neděle 23.12    10-14 hod
Čtvrtek  27.12    11-18 hod
Pátek     28.12    11-18 hod
Sobota   29.12    10-14 hod
Pondělí   31.12   ZAVŘENO

Prodejna Bike Holešovice:

Sobota 22.12    10-16 hod
Neděle 23.12    10-14 hod
Čtvrtek  27.12    11-19 hod
Pátek     28.12    11-19 hod
Sobota   29.12  ZAVŘENO
Pondělí   31.12   ZAVŘENO

Přejeme Vám krásné prožití svátků a ať máte čas si jít zaběhat, zaplavat nebo se projet na kole 🙂

Tým Triexpertu

Posted on Napsat komentář

Recenze běžecké boty BROOKS GHOST 11 GTX

Jestli chceš trénovat celou zimu, ale máš problémy s tím, že Ti brzo prochladnou chodidla nebo Ti vadí mokré nohy od běhu v dešti nebo zimní plískanici, pak pro Tebe může být řešením GORE-TEXová bota BROOKS GHOST 11 GTX.

Pokračování textu Recenze běžecké boty BROOKS GHOST 11 GTX

Posted on Napsat komentář

Recenze běžeckých boty HOKA ONE ONE SPEEDGOAT MID

Krosové boty Hoka One One Speedgoat Mid pánské i dámské vzešly z nejoblíbenějších krosovek Hoka One One Speedgoat 2. Byla jim dodána nepromokavá úprava SKYSHELL ™ a vysoký tvarovaným límcem pro maximální flexibilitu, pohodlí a ochranu. Opatřeny jsou hlubokými a agresivními gripy Vibram® Megagrip pro snadný pohyb v těžkém terénu. Hoka One One Speedgoat MID jsou univerzální běžecké boty do hor, které nezastaví ani terén, ani rozmary počasí.

Pokračování textu Recenze běžeckých boty HOKA ONE ONE SPEEDGOAT MID