Prodejny

BROOKS Caldera 7 M

Pánské

BROOKS Caldera 7 je ideální běžecká bota pro trailový běh a ultramaratony, nabízí nejvyšší komfort, stabilní tlumení a odolnost.

Číst více
Kód1104151
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (1 ks)
Barevná varianta
3 690 Kč

Popis

Preferujete ultramaratony, nebo si prostě přejete pro vaše nohy maximální komfort? Pro vás je Caldera 7 ideální volbou jako jedna z nejkomfortnějších trailových obuvi na trhu.

Tlumení obohacené o dusík zajišťuje komfort, o kterém byste ani nesnili. V terénu však nesmí chybět stabilita a spolehlivost. Tyto klíčové vlastnosti poskytuje široká základna a design umožňující hluboké usazení chodidla do tlumící pěny, což vám zaručí stabilní a extrémně pohodlný běh na jakémkoli povrchu.

Nová generace Caldery přináší zásadní změny v geometrii a designu. Díky tomu je sedmá generace hladší a i přes výrazné tlumení působí přirozeně. Vyvýšené části tlumení a "horská sedla" - oblasti s nižší vrstvou pěny - zlepšují stabilitu nohy a flexibilitu obuvi v klíčových oblastech.

Inovativní tlumení DNA LOFT v3, plněné dusíkem, je lehké, měkké a díky obsahu dusíku nabízí nízkou hmotnost, dlouhou životnost a vysokou energetickou návratnost. Geometrie a tvar tlumení, s podstatně širší platformou než má chodidlo a zvýšenými bočními hranami, vám dají pocit, jako byste vyhlazovali terén pod sebou. Je to srovnatelné s jízdou na plně odpruženém kole, kdy stačí nechat nohy volně běžet a užívat si pocitu větru ve vlasech bez obav z nepřesného kroku.

Svršek boty pevně, ale pohodlně obepíná chodidlo, je dostatečně široký a ve špičce anatomicky tvarovaný, aby nepůsobil tlak ani během dlouhých běhů. Materiál svršku je upraven tak, aby nepraskl a odolal opotřebení. 

Podešev TrailTack je skutečným všestranným řešením, poskytuje vynikající trakci jak na suchém, tak na vlhkém terénu. Design špuntů je navržen tak, aby se podrážka nepříliš rychle opotřebovávala, i když běžíte po asfaltu nebo zpevněných cestách.

Klíčové vlastnosti:

  • Vhodnost pro ultramaratony nebo pro běžce hledající maximální komfort pro své nohy.
  • Tlumení obohacené o dusík pro výjimečný komfort, lehkost, měkkost, dlouhou životnost a vysokou energetickou návratnost.
  • Široká základna a design umožňující hluboké usazení chodidla do tlumicí pěny pro stabilní a extrémně pohodlný běh na různých površích.
  • Zásadní změny v geometrii a designu pro přirozenější dojem při běhu i přes mohutné tlumení.
  • "Horská sedla" v tlumicí pěně pro zlepšení stability nohy a flexibilitu boty.
  • Svršek boty, který pevně, ale pohodlně obepíná chodidlo, je dostatečně široký a anatomicky tvarovaný ve špičce, aby nepůsobil tlak ani během dlouhých běhů.
  • Materiál svršku je nenasákavý a odolný proti opotřebení.
  • Podešev TrailTack poskytuje vynikající trakci na suchém i vlhkém terénu, navržena pro pomalé opotřebení i při běhu po asfaltu nebo zpevněných cestách.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka BROOKS
Drop 6 mm
Vzorek vícebarevný
Podrážka pryž
Svršek strukturovaná síťovina
Styl běžecká
Došlap neutrální došlap
Tlumení vysoké
Povrch Terén-trail