Prodejny

B&W international Bike Case II - K ZAPŮJČENÍ

B&W international přepravní kufr na kolo Bike Case II je ideální pro bezpečnou přepravu Vašeho silničního, triatlonového i horského kola do velikosti 29″.

Cena 200,-Kč/den

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
KódBWBIKECASE
Dostupnost
Dostupné

Popis

Cyklistický kufr  je navržen pro maximální ochranu a bezpečnou přepravu horských, silničních či triatlonových kol. Jeho konstrukce kombinuje pevný ABS materiál a hliníkový rám s posílenými rohy, což zajišťuje výbornou odolnost proti nárazům a poškození.

Tento kufr je obzvláště praktický díky snadno odnímatelnému víku, což umožňuje pohodlné umístění kola do kufru. Uvnitř se nachází speciální pěnové výplně a polstrování, které chrání nejdůležitější části kola, jako jsou řídítka, přehazovačka a vidlice. 

Součástí kufru jsou také praktické kapsy pro uložení kol s průměrem až 29 palců.

Kufr je vybaven čtveřicí robustních koleček s hladkým chodem, dvěma táhly a dvěma rukojeťmi pro snadný transport, a jeho další bezpečnostní prvky zahrnují možnost uzamčení pomocí TSA zámku.

Další specifikace:

  • Voděodolný

  • Vnější rozměry: 1300 x 815 x 320 mm

  • Vnitřní rozměry: 1300/1070 x 840 x 285 mm

  • Hmotnost: 16 kg

Tento kufr je ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají spolehlivou ochranu pro své kolo během cestování nebo skladování.

Podmínky zapůjčení kufru na kolo

Pro vypůjčení přepravního obalu na kolo je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit platné dva doklady totožnosti s fotografií, vratnou kauci v hotovosti ve výši 10.000 Kč a uhradit půjčovné. Den vyzvednutí kufru v půjčovně a den vrácení kufru do půjčovny je zahrnut ve dnech pronájmu. Kufr na kolo z půjčovny může být vyzvednut nejdříve ve 14 hodin a vrácen musí být nejpozději do 14 hodiny dne, ke kterému je pronájem sjednán.

Přepravní obal na kolo je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na holesovice@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669.

Pro zajištění 100 % garance rezervace kufru je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.

Parametry