BAZÉN S PROTIPROUDEM

Stejně jako běžecké boty nejlépe vyzkoušíte při běhu a kolo při svezení se na něm, tak i neopren nejlépe vyzkoušíte jedině plaváním. My vám tuto možnost jako jedni z mála přinášíme.

  
Naši holešovickou prodejnu jsme vybavili nejlepším bazénem s protiproudem od značky Endless Pool. Model Elite je ideální bazén pro důkladné vyzkoušení neoprenu před koupí. 

Královské rozměry 3,05m x 4,88m x 0,99m nabízí dostatečný manipulační prostor. Nastavitelný protiproud až do tempa  1:05min/100m jen těžko bude hledat pokořitele. Dvě zrcadla vám umožní sledovat a upravovat vaši techniku záběru s pomocí našich odborných konzultantů.
Pouze v TRIEXPERTU máš možnost si přímo v prodejně vyzkoušet neopreny značek AQUAMAN a ZEROD.

S výběrem ti pomohou odborníci a zkušení plavci. Stejně tak dobře, odborně a ochotně ti poradí s plaveckou technikou.
 

Instruktážní video 

Při zkoušení neoprenu v bazénu můžete odhalit omezení  při pohybu nebo diskomfort, který se při zkoušení na sucho neprojeví. Můžete tak napoprvé vybrat ten pravý a ušetřit výdaje za nákup dalšího neoprenu. Náš odborník vám zároveň může poradit s oblékáním, svlékáním a ošetřováním neoprenu, díky tomu se snáze vyhnete poškození nesprávnou manipulací a prodloužíte tím jeho životnost. Konzultace techniky plavání pro co nejlepší využití vašeho plaveckého potenciálu je pomyslnou třešničkou.