Doprava a platba

Vážení zákazníci TRIEXPERT,

Doba na vrácení zboží je 14 dní od dodání zboží.

Zásilka vždy obsahuje objednané zboží, dodací list a fakturu za zboží, která zároveň slouží jako záruční list.

A) ZPŮSOBY DORUČENÍ

Osobní odběr 

Můžete si zaplacené zboží vyzvednout na Vámi zvolené prodejně. Seznam prodejen a jejich adresy najdete zde.

GLS kurýr 

GLS avizuje, že při doručení zásilek na domácí adresy bude vzhledem k riziku nákazy postupováno distančním způsobem. Kurýr nebude vyžadovat podpis příjemce a omezí fyzický kontakt s vámi na minimum. Doručení na dobírku je stále možné, ale prosíme naše zákazníky o maximální využívání bezhotovostní platby již při objednávce přímo v e-shopu. V případě platby dobírkou v hotovosti si připravte přesnou částku předem.

Společnost dopravce obvykle doručuje zásilky do 24 hodin od předání zásilky do přepravy, a to ve všední dny od 8.00 do 18.00 hodin. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí tří hodin.

Způsob platby: platební kartou nebo bankovním převodem

B) ZPŮSOB PLATBY

Platební kartou

Nejpohodlnější a nejrychlejší způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží může být odesláno nebo připraveno k vyzvednutí. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure.

Bankovním převodem

Zvolíte-li platbu bankovním převodem, bude vám na e-mail zaslána zálohová faktura s údaji pro provedení platby. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad a zboží vám bude odesláno nebo předáno k osobnímu vyzvednutí.

C) CENA DODÁNÍ

Pro objednávky nad 3 000 Kč je doprava zdarma!

  • Doručení přepravní službou GLS v rámci ČR

objednávky nad 3 000 Kč  ZDARMA

objednávky do 3 000 Kč          99 Kč

  • Doručení přepravní službou dopravce v rámci SR

všechny objednávky           139 Kč

  • Osobní odběr na prodejně

všechny objednávky               29 Kč