Dvacátý ročník TRIEXPERT CUPU čeká poslední závod

Běh
Běžecké prodejny TRIEXPERT jsou letos opět generálním partnerem Brněnského letního běžeckého poháru (www.triexpertcup.cz). Tento ojedinělý běžecký projekt slaví letos již 20. výročí a ve středu 7.9.2016 se rozloučí dvacátým závodem v Brně Pisárkách.

Dvacet běžeckých závodů ročně

Před dvaceti lety naše ultra běžecká legenda Jaroslav Kocourek založil tradici, kdy v roce 1997 se sešlo na startu prvního závodu 7 běžeckých nadšenců. Letos se průměrně jednoho běžeckého klání TRIEXPERT CUPU účastnilo 286 běžců a aspoň jednou běželo takřka 1.100 běžců…


Pravidelně se běhá na různých místech Brna (Pisárky, Palackého vrch, Obřany, Líšeň, Popůvky, Myslivna) a závody se opakují. Účastníci tak mají možnost porovnávat své časy na stejných tratích v různých období roku. Perličkou je pak možnost zaběhnout si i na atletickém stadionu měřených 5km, 10km a hodinovku, vždy s mezičasy na jedno kolo. V posledních letech je pak součástí poháru 


Pravidelná běžecká setkání a komfort pro běžce

Běžecký pohár TRIEXPERT CUP začíná vždy v dubnu a končí v září. Běžci mají možnost každou středu měřit své běžecké umění. Jde o taková pravidelná setkání přátel, kteří se každý týden ve středu v 18.00hod utkávají na různých tratích.

Vše je jednoduše organizováno. Prezence na závod na místě, možnost úschovny a využití mobilních sociálních zařízení. Měření čipovou technologií a okamžitý výsledkový servis po doběhu. Občerstvení je pak samozřejmostí. Závodníci mají také možnost na vybraných závodech poháru možnost testovat běžecké boty a kompresní návleky COMPRESSPORT a nechat si poradit od odborných konzultantů z TRIEXPERTU ohledně běžeckého vybavení.


Pozvánka na poslední závod, slavnostní vyhlášení a testování bot

Rádi bychom Vás z pozice generálního partnera, který již sedmým rokem podporuje Brněnský letní běžecký pohár, pozvali na vyvrcholení letošního poháru do Pisárek ve středu 7.9.2016. Po skončení závodu proběhne  v Pavilonu Anthropos slavnostní vyhlášení výsledků celého poháru a účastníkům přichystáme drobné občerstvení.

Také máte poslední možnost vyzkoušet si testovací sady letošních kolekcí běžeckých bot HOKA, ADIDAS a BROOKS, a také kompresních návleků COMPRESSPORT. Na 150 párů běžeckých bot se těší, až si je nazujete a pokoříte s nimi třeba i závodní trať v délce šesti kilometrů.

Sportu zdar a běhání zvláště!

TRIEXPERT tým