Prodejny

FOOTBALANCE 100% Balance-Run

Unisex

Běžecké vložky FootBalance jsou 100% přizpůsobitelné a na míru tvarované vložky do bot. Systém FootBalance umožňuje rychlou výrobu plně přizpůsobených vložek na počkání během 10 minut. Vložky jsou tvarovány při osobním odběru v naší prodejně TRIEXPERT v Praze Holešovicích.

Číst více
Kód4050073
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks)
Barevná varianta
1 890 Kč

Popis

Stélky FootBalance 100% Balance jsou univerzální vložky se standardní šíří, které byly speciálně vyvinuté pro běžce, ale současně se hodí pro všestranné použití při sportu, nebo při běžném každodenním nošení.

Vložky přináší mírnou podporu a vysokou flexibilitu, a při běhu vrací energii získanou při došlapu. Patní část a reaktivní tlumící vrstva účinně tlumí vibrace a zajišťují maximální komfort. Patentovaná balanční destička poskytuje na míru tvarovatelnou dynamickou podporu klenby a snižuje rotaci kotníku, čímž pomáhá předcházet jeho vyosení, zraněním a udržuje neutrální postoj při aktivování svalů nohou. Vložky mají antibakteriální povrch pro maximální hygienu.

Použití: Nové vložky do obuvi FootBalance mohou stimulovat svaly klenby, které dosud nebyly zatěžovány, proto je doporučujeme zpočátku nosit pouze několik hodin denně a dobu nošení postupně navyšovat. Vložky můžete jednoduše používat v různých botách. Před vsunutím vložek do obuvi doporučujeme vyndat původní vložku, je-li to možné.

Vložky můžete zakoupit pře e-shop a vyzvednout si je v prodejně TRIEXPERT v Praze Holešovicích, kde Vám je i vytvarují přes speciální přístroj. 

 

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka FOOTBALANCE