Prodejny

GU Energy Chews 60g

GU žvýkací Energy Chews nabízejí energii v malých bonbónech plných chuti. Jsou ideální pro doplnění energie díky obsahu elektrolytů a aminokyselin, čímž udržují běžecký výkon a zlepšují regeneraci. Skvělá alternativa gelů.

Číst více
Dostupnost
Skladem  (36 ks)
Dostupné na skladě
Praha Anděl (15 ks) Praha Holešovice (14 ks) Brno (7 ks)
Příchuť
79 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Představujeme malé energetické GU bonbony!

GU Energy Chews přicházejí v kompaktním balení plném lahodných bonbónů nabitých energií. Tyto sladkosti jsou vyvinuty, pro doplnění nezbytné energie a esenciálních živin, včetně elektrolytů a aminokyselin a aby udržely sportovce v kondici až do finiše. Skvělá alternativa k našim gelům.

Nyní jsou GU Energy Chews baleny v praktičtějších sáčcích s menšími bonbony, což usnadňuje jejich používání. Veganské, košer a bezlepkové bonbony.

Připomínající domácí jahodový džem od babičky, jahodové Energy Chews nabízí perfektní sladkost, lehkou kyselost a odvážnou chuť. Je to, jakoby nejlepší jahoda z vaší zahrady byla přeměněna na energický bonbon. Mají chuť jako gumové pochutiny a efekt vítězné strategie.

ENERGETICKÉ BONBONY K ŽVÝKÁNÍ Nové balení přináší miniverze našich sladkostí, díky čemuž mohou sportovci snadněji regulovat přísun energie.

Parametry

Značka GU

Odborná pomoc na našich prodejnách