Prodejny

GU Energy gel 32g

GU energetické gely obsahující v pouhých 100 kaloriích komplex cukrů, maltodextrinu (70–80 %) a fruktózy (20–30 %, dle příchuti), které jsou nutné doplňovat při vytrvalostních sportech. Jako rychlý zdroj energie pro lidské tělo umožňují zvyšování a udržení výkonu při každodenním tréninku či víkendových vyjížďkách. Ideální dávkování je 15 minut před výkonem a dále po 45 minutách. Některé gely obsahují kofein. Neobsahují lepek.

Číst více
Kód3020018
Dostupnost
Skladem  (19 ks)
Dostupné na skladě
Brno (19 ks)
Příchuť
45 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Tri-Berry přináší stejně úchvatnou chuť, jakou lze očekávat od trojice bobulí, nabízí sladkost, plnost a zralost v každém soustu. K tomu přidává jemné květinové nuance, které této hladké chuti propůjčují hloubku a rozšiřují její spektrum. Mezi příznivci značky GU je tato příchuť velice populární.

Energetické gely GU nabízí ve své 100kcal porci výjimečnou směs cukrů, skládající se z maltodextrinu (70–80 %) a fruktózy (20–30 %, v závislosti na variantě), poskytující tak efektivní a rychlý zdroj energie pro sportovce. Tato speciální kombinace umožňuje zlepšit a udržet fyzickou kondici během denního tréninku. Pro maximální výsledky je doporučeno konzumovat gel 15 minut před fyzickou aktivitou a poté každých 45 minut během cvičení. Některé varianty gely také obsahují kofein, který pomáhá zvýšit koncentraci a snížit pocit únavy, a všechny jsou bez obsahu lepku.

  • Karbohydráty: Gel poskytuje ideální kombinaci rychle a pomalu uvolňujících se cukrů v poměru 4:1 pro efektivní dodávku energie.

  • Aminokyseliny: Pomáhají zlepšit koncentraci a urychlit regeneraci po fyzické námaze.

  • Antioxidanty: Obsah vitaminů C a E podporuje boj proti únavě svalů.

  • Elektrolyty: S obsahem sodíku (45 mg) a draslíku (55 mg) podporují tělo v udržení správné hydratace.

Tyto gely jsou ideálním řešením pro sportovce hledající rychlý a efektivní způsob, jak zvýšit a udržet svůj výkon během tréninku nebo soutěže.

Parametry

Značka GU

Odborná pomoc na našich prodejnách