Prodejny

GU Roctane Energy Drink Mix 780g

Unisex

Instantní nápoj pro vytrvalostní a extrémní sportovní aktivity. Je doplněn kofeinem a taurinem snižujícím únavu a svalovou slabost. Ideální poměr glukózy a fruktózy umožňuje lepší zachování hladiny glykogenu v organismu. Jednoduché řešení v jedné lahvi pro pokrytí všech výživových nároků během extrémních výkonů. Obsahuje 320 mg sodíku a 50 mg draslíku v jedné dávce.

Číst více
Kód123124
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks) Brno (1 ks)
Příchuť
849 Kč
Bota
Běžecká diagnostika k nákupu bot
Na prodejnách PRAHA a BRNO
Dárek
Věrnostní program
Platba
Bezpečná platba
Doprava
Doprava zdarma nad 3000 Kč

Popis

Vylepšete svůj výkon s instantním nápojem určeným pro vytrvalostní a extrémní sporty, nyní obohaceným o vitalizující kombinaci kofeinu a taurinu, které efektivně bojují proti únavě a svalové slabosti. Tento energetický nápoj představuje optimální směs glukózy a fruktózy, díky níž je zajištěna efektivní podpora hladiny glykogenu ve vašem těle, což je klíčové pro dlouhotrvající výkony.

S 320 mg sodíku a 50 mg draslíku v každé porci zajistíte svému tělu potřebné elektrolyty pro udržení vodní rovnováhy a prevenci křečí. Naše unikátní složení je navíc doplněno beta alaninem pro zvýšení svalové kapacity a esenciálními aminokyselinami, které minimalizují riziko svalového poškození a podporují soustředění.

Pro ještě lepší výsledky kombinujte náš instantní nápoj s dalšími produkty GU, zejména s gely Roctane, a získáte komplexní podporu pro vaše sportovní výkony

Nabízený v praktickém balení o hmotnosti 780 g, poskytující až 12 dávek, je tento instantní nápoj ideální řešení pro všechny, kteří chtějí udržet svou výkonnost na vrcholu během vytrvalostních a extrémních sportovních aktivit. Zvyšte svou vytrvalost a výkon s naším speciálně formulovaným nápojem.

 

Parametry

Pohlaví Unisex

Odborná pomoc na našich prodejnách