Prodejny

INPRODUCTS impregnace na oblečení 400 ml

Unisex

Impregnace INPRODUCTS byla navržena tak, aby zabránila promočení a zašpinění vaší membránové, softshellové a klasické bundy, kalhot, stejně jako čepic a rukavic. Díky chytrému spreji je snadné ji aplikovat, vytváří neviditelnou křemíkovou vrstvu, která chrání před vodou a nečistotami. Zcela bez zápachu vydrží až deset pracích cyklů nebo tři měsíce.

Číst více
KódINPRODUCTSODEV
Dostupnost
Skladem  (10 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (7 ks) Brno (3 ks)
549 Kč

Popis

Zamezí ulpívání nečistot - roztok vytvoří na povrchu obuvi ochrannou křemíkovou vrstvu, která odpuzuje vodu i nečistoty a zabrání zničení materiálu posypovou solí. Impregnace tak mj. brání i vzniku nevzhledných skvrn.

Bez barvy a zápachu - zatímco konkurence používá organická rozpouštědla, základem našeho impregnačního roztoku je voda. Sprej je díky tomu bez barvy a bez zápachu, neohrožuje vaše zdraví a bez obav jej můžete používat i v uzavřených prostorách.

Zachová prodyšnost materiálu - impregnace INPRODUCTS obnovuje prodyšnost a vlastnosti membránových textilií (Gore-Tex a další). Vaše obuv bude chráněná proti vlhkosti, zároveň ale zůstane prodyšná.

Vydrží intenzivní čištění - křemíková vrstva nanočástic dovolí během praní vyčistit tkaninu obuvi od soli a potu. Po vyschnutí se funkce nanočástic obnoví. Impregnace vydrží až 10 pracích cyklů s vodou a až 5 cyklů s pracím práškem.

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka INPRODUCTS