Kariéra

Milujeme běhání, kola, triatlon. Jsme sportovci, nadšenci a taky prodejci sortimentu pro tyto i jiné sporty. Chceme být parťákem pro sportovní aktivity. Chceme pomoci vybrat správnou běžeckou obuv, ideální kolo a dres, připravit na triatlon. Nejen výbavou posouváme dál – děláme zátěžové tety, běžecké tréninky a kempy. A to všechno pak může člověk zúročit na závodech, které také pořádáme nebo jsme jejich partnerem. Sport je radost a to je i náš cíl. Dělat sport radostnější! Staňte se nedílnou součástí TRIEXPERTu a budujte s námi běžecký svět.

Momentálně hledáme tyto pozice:

 KONZULTANT/KA BĚŽECKÉ  PRODEJNY BRNO

BRIGÁDNÍK HRADEC KRÁLOVÉ, OSTRAVA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

Požadujeme :

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • příjemné a komunikativní vystupování, profesionalitu
  • nadšení, lásku k běhu nebo dalším sportům
  • angličtina, němčina alespoň na základní úrovni
  • praxe v obchodě vítána, ale není nutnou podmínkou

Benefity:

  • bonusy/prémie
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • občerstvení na pracovišti

Náplň práce:

  • prezentace a aktivní prodej běžeckého vybavení světových značek
  • poskytování odborného poradenství v běžecké oblasti
  • diagnostika techniky došlapu, běžecká diagnostika
  • příjem, kontrola a příprava nabízeného sortimentu k prodeji
  • provádění inventarizace zboží
  • spolupráce na merchandisingu prodejny
  • drobná administrativní agenda
  • budování dobrých vztahů se zákazníky
  • běžecké tréninky, osobní tréninky
  • možnost zapojení se do marketingu TRIEXPERT

Nabízíme:

  • stabilní zázemí české společnosti
  • práce v mladém a dynamickém kolektivu sportovců
  • úvodní zaškolení, pravidelné vzdělávací semináře hrazené zaměstnavatelem
  • podpora pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst (senior → vedoucí)
  • motivující platové ohodnocení vč. bonusů z prodeje, zaměstnaneckých slev apod.
  • pracovní doba 35 hod / týden + 2 x sobota (4 hodiny)/měsíc

Pokud Vás výše uvedená nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis vč. aktuální fotografie a krátký motivační dopis emailem na lena.hamrlova@triexpert.cz. Případně volejte o více informací na 608 304 934.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Triexpert s.r.o. svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Baví Tě běh a jsi nejlépe aktivní sportovec? Potřebujeme jakékoliv zapálené brigádníky s chutí se učit se a posouvat se dále. Na prodejnách potřebujeme pomoci jak s prodejem, administrativou, diagnostikou, oceníme i aktivní pomoc na závodech.

  • diagnostika techniky došlapu, běžecká diagnostika – vše tě naučíme

V případě zájmu se ozvi na tyto kontakty:

Hradec Králové – Tomáš Hrbek , 774 709 750 , E-mail: hradec.kralove@triexpert.cz

Ostrava – Lena Hamrlová, 608 304 934 E-mail : lena.hamrlova@triexpert.cz

České Budějovice – Jakub Tomšíček, 773 426 433, E-mail: budejovice@triexpert.cz

Pokud Vás výše uvedené nabídky zaujmou, zašlete nám svůj strukturovaný životopis vč. aktuální fotografie a krátký motivační dopis.