Posted on

Kola ORBEA bodovala v soutěži Kolo roku 2020

2500 hlasujících návštěvníků stránek ivelo.cz rozhodlo o pořadí v již třináctém ročníku ankety Kolo roku a Design roku. Potvrdilo se, že ORBEA je progresivní značka, která má co nabídnout.

Kola ORBEA se umístila v následujících kategoriích:

Kategorie – MTB celoodpružená 29“

2. místo – ORBEA Occam M-10

Horské celoodpružené kolo ORBEA OCCAM M10 2020 –  celodpružené horské kolo s carbonovým rámem z řady OMR, který kombinuje pohodlí a skvělou tuhost. Kolo je vybaveno sadou Shimano XT, vzduchovou odpruženou vidlicí FOX 34 FLOAT s uzamykáním na řidítkách, rychlé a pevné zapletené kola od výrobce DT na pevných osách.

Orbea OCCAM M30

Kategorie – Silniční kola

2. místo – Orbea Orca M11eLTD-D

Silniční kolo ORBEA ORCA M11eLTD-D 2020 je postaveno na nejnovější verzi rámu Orca s carbonem OMX. Kolo je vybaveno nejvyšší elektronickou bezdrátovou sadou Sram Red eTap AXS a koly od osvědčeného výrobce Mavic.

Orbea ORCA M20LTD-D

Kategorie – Gravel/cyklokrosová kola

1. místo – ORBEA Terra M20-D 1X

Cyklokrosové kolo ORBEA TERRA M20-D 1X je špičkový stroj na nejvyšším modelu rámu s carbonem OMP.Kolo je vybaveno sadou Shimano GRX a koly od osvědčeného výrobce Fulcrum s plášti Vittoria.

Orbea Terra M30 – D 1X

Kategorie – e-MTB celoodpružená

2. místo – Orbea Wild FS M-Team

Ceoodpružené elektrokolo ORBEA WILD FS M-TEAM 2020 je postaveno na carbonovém rámu s motorem Bosch a baterií integrovanou v rámu. Kolo je vybaveno sadou Shimano XT a koly od firmy DT Swiss.

Orbea Wild FS 30 S 27

Kategorie – Silniční elektrokola

1. místo ORBEA Gain M20i

Silniční elektrokolo ORBEA GAIN M20i 2020 má karbonový rám s motorem a baterií integrovanou v rámu. Na první pohled ho nerozeznáte od bežného silničního kola. Kolo je osazeno sadou Shimano Ultegra Di2 a koly od firmy Mavic.

Orbea Gain M20

Kategorie – Dětská kola

2. místo ORBEA Mx 24 Trail

Dětské kolo ORBEA MX24 z kolekce 2020 –  kolo na hliníkovém 24″ rámu pro děti. Kolo má odpruženou vidlicí, kotoučové brzy a řazení Shimano Deore. S tímto kolem si děti budou jízdu v terénu opravdu užívat. Kolo je dodáváno v několika barevných variantách.

 

Kategorie – Design roku 2020

3. místo – Orbea Terra M20-D 1X

Cyklokrosové kolo ORBEA TERRA M20-D 1X je špičkový stroj s nejvyšším modelem rámu s carbonem OMP. Kolo je vybaveno sadou Shimano GRX a koly od osvědčeného výrobce Fulcrum s plášti Vittoria.

Orbea Terra M30 – D 1X