Prodejny

Masážní regenerační kalhoty REEBOOTS GO - K ZAPŮJČENÍ

Regenerujte pohodlně doma nebo na cestách. Reboots masážní kalhoty poskytují efektivní regeneraci a rychlé zotavení svalů po tréninku. K zapůjčení na našich prodejnách v Praze - Holešovicích a v Brně.

Cena 300,-Kč/den

Pro objednání kontaktujte:

prodejna Praha - Holešovice: +420 773 427 669 nebo holesovice@triexpert.cz prodejna Brno: +420 774 113 303 nebo kasa.brno@triexpert.cz zákaznický servis: +420 775 413 303 nebo eshop@triexpert.cz

Číst více
KódREEBOOTSGO
Dostupnost
Dostupné

Popis

MASÁŽNÍ REGENERAČNÍ KALHOTY REBOOTS GO (Praha a Brno)

 

Během tréninku dochází k namáhání svalů, což vede k tvorbě zplodin metabolismu, které mohou zpomalit regeneraci svalů. Masážní kalhoty Reboots jsou užitečným nástrojem pro urychlení regeneračního procesu. 

  • Zlepšení cirkulace: Masážní technika Reboots zvyšuje průtok krve do a ze svalů. To znamená, že svaly dostanou více kyslíku a živin, což může pomoci při rychlejším odstraňování toxinů a zplodin metabolismu.
  • Uvolnění napětí: Masáž pomáhá s uvolňováním svalového napětí, což může zlepšit pohodlí a zkrátit dobu, po které se svaly cítí bolavé po náročném cvičení.
  • Posílení flexibility: Pravidelná masáž zlepšuje pružnost svalů a kloubů, což může být klíčové pro prevenci zranění a lepší výkon.
  • Relaxace: Masáž přispívá k celkové relaxaci těla a mysli, což může zlepšit celkový psychický stav.

 

Díky pravidelné masáži v Reboots kalhotách se rychleji zotavíte, Vaše nohy budou lehčí a vy tak můžete dříve zase naplno trénovat.

 

Jak masážní Reboots kalhoty fungují?

Vzduchové komory v kalhotách Reboots se postupně napouštějí vzduchem a vytvářejí tak tlakovou masáž s klouzavým efektem.

Síla tlaku a průběh masáže si přizpůsobíte vašim konkrétním potřebám. Každý jedinec může mít odlišné preference a proto se dá intenzita navolit od 1 do 16. Je důležité zmínit, že existuje řada výzkumů, které zdůrazňují výhody kompresní masáže pro sportovce.

Nenechte se zastavit kvůli těžkým nohám a namoženým svalům.

Kromě nohou a chodidel Reboots masážní kalhoty překrývají boky a dokonale masírují i hýžďové svaly a spodní část zad, což zvyšuje účinnost masáže.

Hýžďový sval patří mezi nejsilnější svaly v těle člověka a má významný podíl na prakticky všech sportovních výkonech. Proto je důležité, abyste mu věnovali pozornost ve svém regeneračním režimu.

REBOOTS KALHOTY GO NABÍZEJÍ

  • 6 účinných vzduchových komor: 6 účinných vzduchových komor zajišťuje optimální účinnost.
  • 4 masážní programy pro vaše potřeby: Včetně jedinečné technologie Intense Pulse.
  • Masáž hlubokých svalů - díky 16 různým úrovním intenzity můžete nastavit tlak masáže až na 240 mmHg dokonale se přizpůsobí vašim potřebám.
  • Maximální flexibilita: Mobilní použití je možné díky 3h napájení baterie.

 

Čím dříve se zregenerujete, tím dříve budete opět fit!

Rezervujte si termín zapůjčení kalhot na emailové adrese:

PRAHA: holesovice@triexpert.cz

BRNO: kasa.brno@triexpert.cz

 

Pro zapůjčení masážních kalhot je z hygienických důvodů nutné zakoupit na naší prodejně jednorázové kalhoty z netkané textilie (cena 50 Kč/ks).

 

VRATNÁ KAUCE 10.000,-Kč (v HOTOVOSTI)

 

Parametry