Osobní trénink

V TRIEXPERTu máš nyní možnost využít osobního tréninku, během kterého společně najdeme odpovědi na všechny běžecké otázky, které se Ti honí hlavou, ale nemáš, koho se na ně zeptat. Během tréninku neočekávej žádnou zničující fyzickou zátěž – i když i to umíme zařídit. Obvykle se ale trénink nese ve volnějším duchu a společně se zaměříme na to, co Tě zajímá, či trápí nejvíce.

Zlepšíš běžeckou techniku

Běhání je koníček, který dokáže chytnout a nepustit. Z občasných krátkých vyběhnutí se pak stává systematický trénink a ty najednou zjistíš, že této vášni věnuješ stále více času. Často se ale stává, že se běžci nemají na koho obrátit s otázkami, které se týkají správné techniky běhu, skladby tréninku, protahování, prevenci zranění, efektivního zvyšování výkonnosti nebo sportovní výživy.

Nejčastějším tématem osobních tréninků je zlepšení běžecké techniky. Pokud je to oblast, která trápí i Tebe, pak se můžeš těšit na okamžitou zpětnou vazbu a celou řadu doporučení, která Ti pomohou běžet s větší lehkostí, rychleji a s nižším rizikem zranění. Zapomínat ale nesmíme ani na dlouhodobá tréninková doporučení, nebo předávání zkušeností z dalších oblastí, které jsou nedílnou součástí života běžce.

Trénink k nákupu bot zdarma

Osobní trénink máš možnost získat při nákupu běžeckých bot v kamenných prodejnách TRIEXPERT a individuální termín si domluvíš dle tvých časových možností přímo na vybrané pobočce. Samozřejmostí je možnost využití zázemí TRIEXPERTu pro odložení věcí, převléknutí do sportovního – a pokud to daná prodejna umožňuje, pak i sprchy.

Pokud se stydíš a sám/sama by jsi se na tréninku pod dohledem trenéra necítil/a dobře, pak je zde možnost vzít s sebou jednoho běžce navíc. Této možnost můžeš využít i v případě, že máš ve svém okolí stejně vášnivého běžce, který podobně jako ty touží po informacích a zpětné vazbě, která mu umožní posunout svůj běh na zcela novou úroveň.