Prodejny

AQUAMAN Gold Man wetsuit

Pánské

Pánský neopren Aquaman Gold Man 2023 je oblíbený model mistrů Vincenta Luise a Cassandre Beaugrand. Je to špičkový vysoce výkonnostní neopren vyroben ze 100% neoprenu Yamamoto.

Číst více
Kód810014
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (2 ks)
Barevná varianta
21 590 Kč
-20%
17 272 Kč

Popis

GIGA #40
Neoprén Giga #40 váží ještě méně než Yamamoto 39 a nabízí pocit mimořádné lehkosti a naprosté svobody. Používá se na klíčových místech: na ramenou pro umožnění neomezené rotace paží, na límci pro zajištění maximálního pohodlí a na zádech pro zvýšení flexibility o 10 %.


Yamamoto Aerodome
Vztlak znamená rychlost: Neopren Aerodome obklopuje velké vzduchové bubliny a poskytuje o 30 % větší vztlak. Umístěný v klíčových bodech poskytuje lepší rovnováhu a zvedá plavce výše ve vodě.


CS sendvičový materiál
Vnitřek neoprenu s otevřenými buňkami je potažen SCS v přímém kontaktu s pokožkou. Díky tomu je oblékání a svlékání mnohem jednodušší. Tato technologie vytváří sací efekt, který zabraňuje tvorbě vodních kapes.


Super Composit Skin (SCS)
Jedinečná technologie SCS (Super Composit Skin) poskytuje vodu odpuzující vrstvu nanesenou na hladký vnější povrch obleku. Zlepšuje kluzkost ve vodě a zaručuje lepší výkon. Pomáhá také zvýšit odolnost neoprenu a zjednodušuje svlékání.


Flexor
Pro zvýšení ohnutí zad od spodní části zad ke krku je ve spodní části zipu umístěn 3 mm panel Giga #40. Používá se společně s Flex Zipem. Flexor je ultimátní zbraní pro zvýšení maximálního dosahu paže.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka AQUAMAN