Prodejny

AQUAMAN Rafale

Pánské

Plavecký a triatlonový neopren AQUAMAN Rafale je vyroben z neoprenu Yamamoto s povrchem SCS na strategických místech pro optimální pohodlí a skutečnou funkčnost při plavání.

Číst více
Kód81301
Dostupnost
Skladem  (2 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (2 ks)
Barevná varianta
8 590 Kč

Popis

Jamamoto #39
Neopren Yamamoto 39 je nutností v neoprenu: zajišťuje pružnost, lehkost a kluzkost ve vodě. Yamamoto 39 je ekologický neopren vyrobený spíše z vápence než z petrochemie.


Roleta - Steh - Lepená termopáska
Úkolem neoprenu je pustit dovnitř co nejméně vody! Lepená/prošitá sestava neoprenových panelů zaručuje 100% vodotěsné švy. Toto je také nejúčinnější a nejrobustnější montážní technika.


Flex zip
Je důležité, aby byl zadní zip co nejpružnější, protože nepohodlí zhoršuje výkon. Naše exkluzivní technologie Aquaman Flex Zip nabízí plavcům bezkonkurenční pohodlí tím, že zcela uvolní paži a prodlouží dosah co nejvíce. Flexe zad je posílena o více než 12 % a dosah paží se zvýšil minimálně o 7 cm.


Flash systém
Flash System plní několik funkcí: za prvé, límec je vzadu vysoký 3 cm, aby chránil krk. Chlopeň, která chrání dva suché zipy, je navržena tak, aby eliminovala jakékoli riziko vyrážky na krku. Flask System se otevírá jako součást pohybu Quick Transition Zip a tím také pomáhá při svlékání neoprenu.

Parametry

Pohlaví Pánské
Značka AQUAMAN