Prodejny

R2 brýle Drop AT099G

Unisex

Představujeme sluneční brýle R2 model DROP, který je navržen tak, aby doplnil široké spektrum sportovních aktivit a zároveň zaručil pohodlné nošení po celý den za každé aktivity.

Číst více
Dostupnost
Skladem  (1 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks)
999 Kč

Popis

Představujeme sluneční brýle R2 model DROP, skvost versatility, který je navržen tak, aby doplnil široké spektrum sportovních aktivit a zároveň zaručil pohodlné a přitažlivé nošení téměř pro každého. S maximální pozorností klademe důraz na styl i funkčnost, tyto brýle jsou dostupné v několika živých barevných variantách, což vám umožní vybrat si ideální variantu odpovídající vašemu osobnímu stylu a preferencím.

Bezpečnost je u nás na prvním místě, a proto model DROP nabízí 100% ochranu proti všem typům UV záření A, B a C, čímž chrání vaše oči před škodlivými paprsky během jakéhokoli venkovního dobrodružství. Ať už se věnujete cyklistice, běhání nebo jakékoliv jiné náročné sportovní aktivitě, můžete si být jisti, že vaše oči jsou kompletně chráněné.

Navíc tyto brýle nejsou jen o estetice a pohodlí; jsou stavěné na dlouhé trvání. Certifikované dle náročné normy CE EN 174:2001, model DROP slibuje odolnost a trvanlivost, což zajišťuje ochranu vaší investice před opotřebením během každodenních dobrodružství.

Zvedněte úroveň vaší sportovní výbavy s brýlemi R2 DROP, kde se styl snoubí s funkčností, pohodlím a nepřekonatelnou bezpečností. 

 

  • Materiál: Grilamid TR90
  • Kategorie slunečního filtru: S2
  • Světelná propustnost čočky: 24%
  • Velikost: 59-16-21

Parametry

Pohlaví Unisex
Značka R2