Posted on

Recenze – běžecká bunda Montane Fireball Verso

Běžecká bunda zateplená boustranná

Chceš si v zimě vyběhnout v tempu třeba na horách, při kochání na vrcholu nemrznout a cestou dolů být v teple a suchu? Tak nejen pro tyto situace je tu běžecká bunda Montane Fireball Verso. Každá strana této bundy pro běh má spefické vlastnosti, které v zimě oceníš.

Lehká zateplená běžecká bunda Montane Fireball Verso s 1/2 zipem váží jen 248 gramů a obsahuje 40g izolační materiál Primaloft Gold Active+ poskytující výborný tepelný komfort, nízkou váhu bundy a dobrou sbalitelnost. Sbalená je v miniaturním sáčku a nebo ledvince.

Běžecká bunda Montane Fireball Verso je vyrobena z vysoce prodyšného vnějšího materiálu  Featherlite Air, který je rychleschnoucí a strečový. Vnější materiál Featherlite Mini-Rip je větru odolný a právě při použití této vrstvy zvenku, budeš chráněn před nepříznivými podmínkami a uvnitř bundy v teple.

Bežecká bunda Montane Fireball Verso
Bežecká bunda Montane Fireball Verso

Technická konstrukce zabraňuje zvedání bundy, pokud máte zdvižené ruce. Bežecká bunda Moneta Fireball Verso má ve spodní straně rukávů a na bočních panelech – mikro komůrky, které jsou vysoce prodyšné a zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. Na vše je myšleno a proto také horní zakončení zipu je překryto látkou z důvodu bezpečnosti a zajištění vysokého komfortu. Elastické manžety na rukávech s otvory pro palce jsou příjemné a skvěle plní svůj účel.

Další superklady této oboustranné běžecké bundy najdete zde nebo Vám je řekne vyškolený personál přímo na prodejnách .