Posted on

Náš servis je součástí sítě asistenčních služeb pro jízdní kola CykloMobilita24

Stali jsme se partnery asistenční služby CykloMobilita24, u které si můžete pojistit nečekané situace na kole. Fandíme jejich nápadu a plánu, pojistit si situace, kdy se kolo porouchá a potřebujete dopravit sebe a kolo do místa bydliště, do ubytování a nebo rovnou do servisu. Cyklomobilita24 funguje na území České Republiky a pokud se Vám stane porucha v Praze a okolí do 50 km, tak Vám kolo přepraví přímo k nám do cykloservisu. Opravu už si hradíte sami.

Co je CykloMobilita24 a pro koho je určena?

 • CykloMobilita24 je jedinečné pojištění asistenčních služeb pro jízdní kola.
 • v nenadálých situacích pomůže všem cyklistům, ať už jezdí na kole pravidelně do práce nebo jen občas na výlet do přírody
 • pojistíme jízdní kolo, elektrokolo i koloběžku a když se něco stane, uděláme vše pro to, abyste zůstali „CykloMobilní”

Kdy vám pomůžeme?

 • nehoda či porucha?I nejlepší cyklista udělá občas chybu a i to nejlepší elektrokolo se může porouchat
 • ani defektvás nezastaví, CykloMobilita24 vás do servisu přepraví a duši vám opraví
 • pokud nemáte energiipokračovat dále ani vy ani baterie vašeho elektrokola, přepravíme vás i vaše elektrokolo k nejbližšímu dobíjecímu místu
 • pokud se zraníte nebo máte jiný zdravotní problém, nezoufejte a zavolejte linku CykloMobilita24 a tým zkušených koordinátorů se o vás postará!
 • opravdu jsme se snažili, takže máme jen takové výluky, se kterými byste sami souhlasili. Pokud máte platnou pojistku, nemáte se čeho obávat

Kde vám pomůžeme?

 • pokud si sjednáte variantu pojištění s omezením pro ČR, pomůžeme na území České republiky s přesahem 25 km od hranic do okolních států
 • u neomezené varianty vám pomůžeme na území Evropy s výjimkou Ruska, Běloruska, Ukrajiny a Turecka
 • do národního parku za vámi nepřijedeme, tam musíte volat horskou službu. Přepravíme vás z místa, kam lze přijet asistenčním vozidlem. Při kontaktu vás lokalizujeme a určíme, kde je nejbližší místo, kam můžeme přijet!

Ceník CykloMobilita24

Doba pojištěníjízdní kolo / elektrokolo
7 dní (Evropa)290 Kč
14 dní (Evropa)390 Kč
30 dní (Evropa)490 Kč
1 rok (Evropa)890 Kč
1 rok (ČR)490 Kč

Jak vám pomůžeme – rozsah služeb:

Asistence v případě poruchy / nehody / krádežeRozsah služby
přeprava jízdního kola a cyklisty (do cykloservisu / místa ubytování / bydliště)50 km
oprava jízdního kola v servisu v zahraničí (platí pouze pro události v zahraničí)5 hodin práce technika
úschova jízdního kola5 dní
úhrada nákladů za zapůjčení náhradního kola5 dní
vyzvednutí opraveného/nalezeného jízdního kola  doprava 1 osoby
pomoc na telefonu (všeobecné a turistické informace, vyhledání nejbližší volné dobíjecí stanice)neomezeně
Asistence v případě defektu

 • oprava duše/pláště
 • náhradní přeprava
50 km + práce technika
Asistence v případě zdravotních komplikací cyklisty

 • přeprava jízdního kola a cyklisty
50 km
Asistence v případě vybití baterie elektrokola

 • vyhledání místa dobíjení
 • přeprava jízdního kola a cyklisty k místu dobíjení (max 50 km)
roční: 5x
krátkodobá: 1x

Objednávat můžete na stránkách CykloMobilita24.

Posted on

Gebrselassieho duch, živý Farah a štěkající hyeny aneb Běžci v Etiopii. Chystá se premiéra běžeckého filmu.

Tři měsíce běžeckého života na africké náhorní planině. Střih. Skoro tři sta padesát hodin ve střihacím programu. Střih. Běžci v Etiopii – druhý film jihočeského běžce Jiřího Csirika chystá premiéru. Už 17. června od 19:00 v sále pražského kulturního domu Kyje s bohatým doprovodným programem.

Proběhněte se po Etiopii. Přijďte na pražskou premiéru snímku, který natočil přední český běžec Jiří Csirik. Vydal se na tři měsíce do jedné z běžeckých velmocí. Po Etiopii běhal s Davidem Vašem, s nímž spolupracoval už na filmu Běžci v Keni (na něj můžete přijít hned další den, ve čtvrtek 18. 6.) Uvidíte krásy africké přírody a potkáte se s místními obyvateli. Po promítání filmu následuje setkání s aktéry. Připravené bude pivo i grilování. Podle počasí nejspíš pod hvězdnou oblohou na břehu rybníka. Všichni návštěvníci dostanou na vstupenku z promítání slevu v prodejnách TRIEXPERT a jeden výherce pak získá poukázku na speciální běžeckou diagnostiku v ceně 2290 Kč. Program pokračuje ve čtvrtek – opět v 19 hodin – kdy se budou promítat Běžci v Keni.

Pokračování textu Gebrselassieho duch, živý Farah a štěkající hyeny aneb Běžci v Etiopii. Chystá se premiéra běžeckého filmu.

Posted on

Recenze – INOV-8 TRAIL TALON 290

Přinášíme vám videorecenzi čistokrevného univerzálu mezi krosovými botami – INOV-8 TRAIL TALON 290. Obojživelník, který si hravě poradí s nástrahami trailu stejně dobře, jako s delšími úseky po asfaltu. Na svědomí to má především propracovaná podešev s mělkým vzorkem kombinující tři různě tvrdé směsi pryže pro optimální kombinaci přilnavosti a odolnosti. Kromě univerzálního gripu nabízí TRAIL TALON 290 komfortní tlumení, které ho řadí mezi nejpohodlnější modely z nabídky INOV-8. I díky tomu se jedná o dlouhodobě nejprodávanější krosové boty.

Pokračování textu Recenze – INOV-8 TRAIL TALON 290

Posted on

Co dělat, když se zrovna nezávodí?

Co dělat, když se zrovna nezávodí?

Některým tohle období bez závodů nahrálo do karet. Konečně zasloužený odpočinek nebo naopak navýšení zátěže. Pro mnohé sportovce je to ale spíš demotivační doba. Spousty přeložených nebo dokonce zrušených vrcholů sezóny. Není třeba ale házet flintu do žita! Máme pro vás pár tipů, na které se můžete zaměřit pro zpestření vaší, trochu delší, přípravy.

Pokračování textu Co dělat, když se zrovna nezávodí?

Posted on

VR TEC 2020 přináší tombolu běžeckých bot MIZUNO po každém závodě

Spolupráce VR TEC 2020 s MIZUNO a TRIEXPERT

 

Každý účastník jednotlivého závodu “Virtuálního TRIEXPERT CUPU 2020” (VR TEC 2020) má skvělou šanci vyhrát dárkový poukaz na jeden pár běžecké obuvi MIZUNO dle vlastního výběru.

Pokračování textu VR TEC 2020 přináší tombolu běžeckých bot MIZUNO po každém závodě

Posted on

Důležitost a funkční vlastnosti běžeckých ponožek

Kvalitní běžecké ponožky jsou stejně důležité jako běžecké boty. Vzniku puchýřů a různých otlaků lze zabránit právě výběrem vhodných běžeckých ponožek. A jaké má zkušenosti s běžeckými ponožkami David Vaš? To se dozvíte v následujícím videu.

Pokračování textu Důležitost a funkční vlastnosti běžeckých ponožek

Posted on

INOV-8 TRAILTOUR 2020

INOV-8 TRAILTOUR 2020 … po první etapě pochopíš…

Běžecký etapák, to si asi ještě neběžel. Každý rok dost možná slintáš na obrazovku při Tour de France, prožíváš každý okamžik Staré dámy. Co takhle přestat žít příběhy jiných a začít žít ten svůj. Naplno. Intenzivně. Se vším, co k tomu patří. Teď a tady. Nakonec, kdy jindy, když ne dnes… Pokračování textu INOV-8 TRAILTOUR 2020

Posted on

Kola ORBEA bodovala v soutěži Kolo roku 2020

2500 hlasujících návštěvníků stránek ivelo.cz rozhodlo o pořadí v již třináctém ročníku ankety Kolo roku a Design roku. Potvrdilo se, že ORBEA je progresivní značka, která má co nabídnout.

Kola ORBEA se umístila v následujících kategoriích:

Kategorie – MTB celoodpružená 29“

2. místo – ORBEA Occam M-10

Horské celoodpružené kolo ORBEA OCCAM M10 2020 –  celodpružené horské kolo s carbonovým rámem z řady OMR, který kombinuje pohodlí a skvělou tuhost. Kolo je vybaveno sadou Shimano XT, vzduchovou odpruženou vidlicí FOX 34 FLOAT s uzamykáním na řidítkách, rychlé a pevné zapletené kola od výrobce DT na pevných osách.

Pokračování textu Kola ORBEA bodovala v soutěži Kolo roku 2020

Posted on

5 zásad, jak prodloužit životnost běžeckých a cyklistických bot

Hlavní je správný výběr

Jestli-že s trailovou botou běháme častěji na asfaltových silnicích nebo se silniční tretrou vyrážíme do terénu, můžeme počítat s tím, že nám doslouží dříve, než bychom si přestavovali. V tretrách i běžeckých botách existují “univerzálky“, ale není jich mnoho. Jistější je pořídit páry dva, pro každou příležitost, životnost poté bude daleko vyšší. Důležitý je i výběr správně velikosti. V tretrách, kde nemáme chodidlo dostatečně fixované, dochází k rychlému opotřebení svršku. Úzké běžecké boty jsou nejen nepohodlné, ale svrchní materiálně za chvíli doslova praská ve švech.

  Pokračování textu 5 zásad, jak prodloužit životnost běžeckých a cyklistických bot