Recenze běžecké boty BROOKS GHOST 11 GTX

Jestli chceš trénovat celou zimu, ale máš problémy s tím, že Ti brzo prochladnou chodidla nebo Ti vadí mokré nohy od běhu v dešti nebo zimní plískanici, pak pro Tebe může být řešením GORE-TEXová bota BROOKS GHOST 11 GTX.

Pokračování textu Recenze běžecké boty BROOKS GHOST 11 GTX

Recenze běžeckých boty HOKA ONE ONE SPEEDGOAT MID

Krosové boty Hoka One One Speedgoat Mid pánské i dámské vzešly z nejoblíbenějších krosovek Hoka One One Speedgoat 2. Byla jim dodána nepromokavá úprava SKYSHELL ™ a vysoký tvarovaným límcem pro maximální flexibilitu, pohodlí a ochranu. Opatřeny jsou hlubokými a agresivními gripy Vibram® Megagrip pro snadný pohyb v těžkém terénu. Hoka One One Speedgoat MID jsou univerzální běžecké boty do hor, které nezastaví ani terén, ani rozmary počasí.

Pokračování textu Recenze běžeckých boty HOKA ONE ONE SPEEDGOAT MID

Recenze běžecké bundy GORE R7 WINDSTOPPER LIGHT HOODED JACKET

Léto se nám pomalu chýlí ke konci, a tak je potřeba začít uvažovat, co na sebe do sychravějšího horšího počasí, které nás na podzim neodmyslitelně čeká. Běžecká bunda GORE R7 WINDSTOPPER LIGHT HOODED JACKET je ideální varianta pro běhání na podzim, v zimě, na jaře anebo při chladnějších letních dnech.
Pokračování textu Recenze běžecké bundy GORE R7 WINDSTOPPER LIGHT HOODED JACKET

Recenze běžeckého batohu MONTANE VIA RAZOR 15 l

Chystáš se na nějaké dlouhé horské dobrodružství, kde budeš potřebovat spoustu věcí s sebou?
Nebo prostě každý den běháš po městě do práce a chceš si s sebou nosit čisté civilní oblečení, anebo krabičku s obědem a nestát v dlouhých kolonách?
Potom budeš potřebovat dostatečně prostorný batoh, který Tě nebude dřít, nebude při běhu poskakovat a nebude nepříjemný. Takovým běžeckým batohem je MONTANE VIA RAZOR 15 l

Pokračování textu Recenze běžeckého batohu MONTANE VIA RAZOR 15 l