Posted on Napsat komentář

Běh je pohyb a pohyb je pro mě život, říká Martin Holubář

Jeden z dvojice konzultantů nově otevřené hradecké běžecké prodejny TRIEXPERT Martin Holubář se nadchl pro běh a rád jezdí na závody. V rozhovoru vypráví z jakých zkušeností může těžit v nové práci, s čím přicházejí zákazníci a co ho nejvíc baví.
Pokračování textu Běh je pohyb a pohyb je pro mě život, říká Martin Holubář

Posted on Napsat komentář

Vybavení k analýze plavecké techniky máme na špičkové úrovni, říká Martin Berka

Absolvent FTVS a přední český triatlonista Martin Berka posílil od nového roku pracovní tým TRIEXPERT. V rozhovoru popisuje, jak vypadá analýza plaveckého stylu a pro koho je určena. Poodkrývá svůj závodní diář a těší se na ironmanskou premiéru.
Pokračování textu Vybavení k analýze plavecké techniky máme na špičkové úrovni, říká Martin Berka

Posted on Napsat komentář

V TRIEXPERTu se cítím být sama sebou, říká Šárka Kunclová

Sympatická slečna Šárka se před nedávnem stala vedoucí nové běžecké speciální prodejny v Hradci Králové. Přes balet, tanec a jógu se nadchla pro běh, který se stal jejím životním stylem. Má zkušenosti s vedením pracovního týmu a přitahují ji starty nových projektů.
Pokračování textu V TRIEXPERTu se cítím být sama sebou, říká Šárka Kunclová

Posted on Napsat komentář

Zátěžový test je dobrým vodítkem, jak nastavit vhodný trénink, říká David Gerych

David Gerych posílil pracovní tým TRIEXPERTu začátkem letošního roku a v novém TRIELABu se věnuje funkčním zátěžovým testům a sportovní diagnostice. Řadu let reprezentoval ČR v několika běžeckých odvětvích, věnuje se dlouhému triatlonu a ultra běžeckým závodům. V rámci své profese se specializuje na funkční vyšetření, techniku běhu, výživu a poradenství v oblasti vytrvalostních sportů. Je autorem řady článků s problematikou vytrvalostního tréninku a sportovní výživy.
Pokračování textu Zátěžový test je dobrým vodítkem, jak nastavit vhodný trénink, říká David Gerych

Posted on 1 komentář

Jsem pečovatelský typ a spokojenost druhých je pro mě důležitá, říká Marie Ondráčková

Marie, posílila řady TRIEXPERT týmu zkraje letošního roku. Z běžecké prodejny na Floře přešla po měsíci do Holešovic a stála u zrodu nového týmu. Její entuziasmus, dobrá nálada a nápady na neustálé vylepšování jsou nakažlivé. Stejně jako skvělé palačinky, které ráda peče k snídani pro své kolegy.
Pokračování textu Jsem pečovatelský typ a spokojenost druhých je pro mě důležitá, říká Marie Ondráčková

Posted on Napsat komentář

Stojí přede mnou výzva vybudovat nový tým, říká Lucie Jerlingová

Od dětství se, Lucka, pohybuje ve světě sportu a za nejlepší roky považuje čas strávený v sedle rychlých motocyklů. Vloni nastoupila do TRIXPERTu a hned zkraje svého působení před ní stojí nelehký úkol. V běžecké speciální prodejně Anděl vybudovat kvalitní fungující tým, který bude poskytovat maximální servis našim zákazníkům. Více v rozhovoru

Pokračování textu Stojí přede mnou výzva vybudovat nový tým, říká Lucie Jerlingová

Posted on Napsat komentář

Mojí motivací je přiblížit lidem radost z pohybu, říká Miloš Brichta

Z Prahy Miloš nedávno přesídlil do moravské metropole a posílil pracovní tým TRIEXPERT běžecké speciální prodejny v Brně. Běh je pro něj relaxem, kvůli zdravotním obtížím je letos ve skluzu s triatlonovým tréninkem, rád si střihne štafetový Vltava run či Vokolo priglu.

Pokračování textu Mojí motivací je přiblížit lidem radost z pohybu, říká Miloš Brichta

Posted on Napsat komentář

V TRIEXPERTu se pro mě otevřela brána nových možností, říká Petr Kubát

Petr je produktovým specialistou v oblasti cyklistiky a konzultant prodeje v holešovické triatlonové speciálce. Během dvaceti let nadšení pro kola všeho druhu vyzkoušel několik cyklistických disciplín než závodně zakotvil u Enduro a DH. V TRIEXPERTu se pro něj otevřely brány k předávání svých zkušeností zákazníkům. Více v rozhovoru

Pokračování textu V TRIEXPERTu se pro mě otevřela brána nových možností, říká Petr Kubát

Posted on Napsat komentář

Snažím se zákazníkům poradit, aby nic neuspěchali, říká Ondra Stelzer

Od první třídy se, Ondra, věnoval atletice, kde získal dvě juniorská stříbra z Mistrovstí republiky. Po působení v roli maséra v pražské Dukle posílil v roce 2016 pracovní tým TRIEXPERTu. Díky své flexibilitě si ochutnal, jak to chodí ve všech pražských speciálních běžeckých prodejnách, ale jeho domovskou zůstává prodejna na Floře.

Pokračování textu Snažím se zákazníkům poradit, aby nic neuspěchali, říká Ondra Stelzer