Posted on

Vyrostl jsem na dráze, říká Kamil Krunka

Běh a atletika se stali součástí Kamilova života již na prvním stupni základní školy. Časem se z běhání, respektive z běžeckého tréninku stal životní styl a dokonce i práce.

Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně Triexpert Hradec Králové?

Od kamaráda, elitního běžce Davida Vaše, jsem se dozvěděl, že Triexpert v Hradci Králové hledá nového konzultanta.

Co tě pro tuto práci motivuje? 

Jsem rád, když mohu poradit zákazníkům, kteří jsou nadšeni pro pohyb a běh. Domnívám se, že jsem v průběhu běžecké kariéry nasbíral mnoho zkušeností, které rád předávám podobně naladěným lidem.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?

Již od dětství jsem hrál fotbal, následně jsem objevil kouzlo středních tratí a začal se systematicky připravovat, od té doby je běh neoddělitelnou součástí mého života.

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTu? Jaká je spolupráce?

Spolupráce s kolegy probíhá perfektně. Jsou mi oporou, pokud potřebuji poradit s dotazy týkající se provozu prodejny v Hradci Králové či individuálních požadavků zákazníků.

Jak vnímáš atmosféru v týmu TRIEXPERTu?

V každém případě přátelská, motivující, podporující. Kolegové jsou velmi vstřícní. Každý z nás pracuje na společném cíli a tím jsou maximálně spokojení zákazníci.

S jakými dotazy k vám nejčastěji přicházejí zákazníci?

Převažují dotazy týkající se běžecké obuvi, ale i oblečení, tréninku, výživy. Požadavky zákazníků jsou různorodé. Každý zákazník běžec či běžkyně má jiné individuální nároky a přání. Tudíž celý team Triexpertu je vždy připraven reagovat na jakékoliv dotazy, požadavky a najít nejvhodnější řešení. Zákazníci se k nám často vracejí a někteří přicházejí na doporučení našich současných zákazníků.

Závodíš?

Ano, vyrostl jsem na dráze, tím pádem jsou mému srdci nejbližší závody na ovále. Konkrétně 5 a 10 km. Vyhledávám i silniční běhy v délce od 10 km do půlmaratonu.

Jak odpočíváš a regeneruješ?

Nejlepší regenerace je kvalitní spánek. Také rád relaxuji s knihou ruce, kdykoliv mám chvilku času, tak čtu. Dále jsou mými koníčky historie a ochrana životního prostředí.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Sport je mou životní vášní. Díky sportu jsem si mohl plnit sny, navázat pevná přátelství, vydat se osobitou cestou a prožít mnoho nádherných okamžiků. Za to jsem sportu a běhu především velmi vděčný.

Posted on

Sport je můj životní styl, říká Matyáš Bušek

Jak a kdy ses dostal k práci v triatlonové prodejně Triexpert Holešovice?
Úplnou náhodou jsem se seznámil s kolegou Honzou Dubcem, který mě přivedl na brigádu. Práce tady mě ale natolik chytla, že jsem do toho šel naplno.

Co tě pro tuto práci motivuje?
Hlavní motivací je pro mě spokojenost zákazníků a práce se špičkovými koly.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně ježdění na kole. Jaký je tvůj vztah k cyklistice?
Na kole jsem závodil přes 10 let jak na silnici, tak na dráze. Teď už se na kole spíš jen vozím, ale pořád mi cyklistika dělá radost.

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTu? Jaká je spolupráce?
Na všech je vidět, že je práce baví.. a to se pak odrazí na výsledku práce.

Jak vnímáš atmosféru v týmu TRIEXPERTu? 
Atmosféra je velmi přátelská.

Závodíš?
Už jen občas.

Jak odpočíváš a regeneruješ?
Pro mě je nejlepší relax vyčistit si hlavu sportem.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?
Řekl bych, že je to spíš můj životní styl.

Posted on

Dlouhé běhání v horách mě okouzlilo, říká Dominik Skokan.

Od mala jsem byl vedený k nějakému budování vztahu s přírodou, ale sport jako takový, jsem začal řešit a brát vážněji teprve nedávno. Ultra trail mě trefil úplně náhodou, něco jsem si zkusil a dlouhé běhání v horách mě natolik okouzlilo, že jsem u něj zůstal.

Pokračování textu Dlouhé běhání v horách mě okouzlilo, říká Dominik Skokan.

Posted on

Miluju hory a běh, říká Lucie Repáňová.

Od mala mám pozitivní vztah ke sportu. Dělala jsem gymnastiku, závodně lyžovala, hrála tenis, tancovala, ale nejvíce mě táhlo srdíčko k běhání. Dělala jsem atletiku, kde jsem běhala 800 m a 400 m, po čase jsem skončila a nadchla se pro horské běhání. Miluju hory a běh. No a nejlepší kombinace je běhání právě v horách. Škrábání se na kopec a pak ten pocit nahoře. Kromě běhání si taky ráda jdu zaplavat, zacvičit nebo projedu na kole. Jsem studentka oboru zdravotnický záchranář, což je také obor, kde nechybí sport a adrenalin.

Pokračování textu Miluju hory a běh, říká Lucie Repáňová.

Posted on

Martin Šima se drží motta: „Hlavně závodně.“

Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně TRIEXPERT Ostrava?
Přes mojí kamarádku, která dlouhodobě brigádničí v Triexpertu a řekla mi o ostravské pobočce. Už první návštěva prodejny na mě působila skvělým dojmem a cítil jsem z ní profesionalitu a kvalitu. Pak přišla náhodná nabídka zde pracovat a já toužil po změně tak jsem do toho šel.

Pokračování textu Martin Šima se drží motta: „Hlavně závodně.“

Posted on

Šport, vždy bol a aj bude neoddeliteľná časť môjho života, říká David Daniel

Pochádzám z malej dediny z pod Tatier a už od útleho veku ma rodičia viedli k pozitivnému vzťahu k športu. Ako malý som pretekal v bežeckom lyžovaní a od vtedy som vyskúšal už všelijaké športy, ale momentálne mám pocit, že už na dobro som sa usadil pri triatlóne. Do Prahy som prišiel študovať fyzioterapiu, na ktorú sa mi tento rok nepodarilo dostať, čo však vôbec neľutujem, kedže práca v Triexperte mne a mojím tréningom naprosto vyhovuje.

Pokračování textu Šport, vždy bol a aj bude neoddeliteľná časť môjho života, říká David Daniel

Posted on

Maraton v Istanbulu podle Lucie Jerlingové z Triexpertu

Celý svůj život se věnuji sportu. Za nejhezčí léta považuji závody na motorkách. Samozřejmě byly i léta, kdy jsem úplně zakrněla.

Poslední 4 roky jsem si tak sama pro sebe “pobíhala” přibližně 5 km, 3x týdně, někdy jsem se odvážila i na 8 km. Letos v lednu jsem si řekla, že by to možná chtělo někam posunout.  Poprosila jsem mého kolegu z Triexpertu Vláďu Šáfra jestli mi s tím pomůže. Začal mi psát tréninky, občas jsem si zašla na skupinový trénink, který Triexpert také nabízí a absolvovala jsem zátěžové testy v Triexpertu u Davida Gerycha v Holešovicích.

Pokračování textu Maraton v Istanbulu podle Lucie Jerlingové z Triexpertu

Posted on

Jsem typ člověka, co sportuje pro radost, říká Valerie Voroniuk

Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně TRIEXPERT Brno?

K práci v TrieExpert HK jsem se dostala přes svojí sousedku a zároveň bývalou vedoucí prodejny. Jednou ve vlaku mi prozradila, že shání posilu. Slovo dalo slovo a už jsem pracovala do týmu TriExpert.
Pokračování textu Jsem typ člověka, co sportuje pro radost, říká Valerie Voroniuk

Posted on

Díky běhu jsem poznala spoustu nových přátel, krásných míst a životní nadhled

Když mi bylo 7 let, přihlásili mě rodiče do tanečního souboru. U tancování jsem vydržela do svých 18 let, což mi dalo pohybový základ, disciplínu a hlavně lásku ke sportu. Postupně jsem ale začala objevovat mou skrytou vytrvalost a oblíbila jsem si pobyt v horách. Poté už chybělo jen vyzkoušet nějaký ten závodní výběh na Lysou horu a stala se ze mě horská vytrvalostní běžkyně. Tento můj koníček jsem později propojila i s prací.

Pokračování textu Díky běhu jsem poznala spoustu nových přátel, krásných míst a životní nadhled

Posted on

Sport je můj život a vedu k němu i své syny, říká Tomáš Hrbek

Tome, pověz nám něco o sobě.
Otec mě nasměroval k profesi obchodníka. Na tuto profesní dráhu jsem se také vydal. Od svých prvních dětských krůčků jsem cítil velkou radost z pohybu. Od mala jsem závodil na koloběžce. Koloběžku vystřídalo kolo, na základní škole jsem navštěvoval sportovní třídy a později vstoupil do atletického oddílu. Sport mě bavil stále více. Cítil jsem veliké uspokojení po každém tréninku. Mými největšími přáteli byli endorfin a serotonin. Postupně přišly také úspěchy na atletických soutěžích. Atletika je spravedlivá, poctivě a tvrdě trénující sportovce umí odměnit. A já si také těchto odměn směl užít.
Pokračování textu Sport je můj život a vedu k němu i své syny, říká Tomáš Hrbek