Zátěžový test je dobrým vodítkem, jak nastavit vhodný trénink, říká David Gerych

David Gerych posílil pracovní tým TRIEXPERTu začátkem letošního roku a v novém TRIELABu se věnuje funkčním zátěžovým testům a sportovní diagnostice. Řadu let reprezentoval ČR v několika běžeckých odvětvích, věnuje se dlouhému triatlonu a ultra běžeckým závodům. V rámci své profese se specializuje na funkční vyšetření, techniku běhu, výživu a poradenství v oblasti vytrvalostních sportů. Je autorem řady článků s problematikou vytrvalostního tréninku a sportovní výživy.
Pokračování textu Zátěžový test je dobrým vodítkem, jak nastavit vhodný trénink, říká David Gerych

Jsem pečovatelský typ a spokojenost druhých je pro mě důležitá, říká Marie Ondráčková

Marie, posílila řady TRIEXPERT týmu zkraje letošního roku. Z běžecké prodejny na Floře přešla po měsíci do Holešovic a stála u zrodu nového týmu. Její entuziasmus, dobrá nálada a nápady na neustálé vylepšování jsou nakažlivé. Stejně jako skvělé palačinky, které ráda peče k snídani pro své kolegy.
Pokračování textu Jsem pečovatelský typ a spokojenost druhých je pro mě důležitá, říká Marie Ondráčková

Stojí přede mnou výzva vybudovat nový tým, říká Lucie Jerlingová

Od dětství se, Lucka, pohybuje ve světě sportu a za nejlepší roky považuje čas strávený v sedle rychlých motocyklů. Vloni nastoupila do TRIXPERTu a hned zkraje svého působení před ní stojí nelehký úkol. V běžecké speciální prodejně Anděl vybudovat kvalitní fungující tým, který bude poskytovat maximální servis našim zákazníkům. Více v rozhovoru

Pokračování textu Stojí přede mnou výzva vybudovat nový tým, říká Lucie Jerlingová

V TRIEXPERTu se pro mě otevřela brána nových možností, říká Petr Kubát

Petr je produktovým specialistou v oblasti cyklistiky a konzultant prodeje v holešovické triatlonové speciálce. Během dvaceti let nadšení pro kola všeho druhu vyzkoušel několik cyklistických disciplín než závodně zakotvil u Enduro a DH. V TRIEXPERTu se pro něj otevřely brány k předávání svých zkušeností zákazníkům. Více v rozhovoru

Pokračování textu V TRIEXPERTu se pro mě otevřela brána nových možností, říká Petr Kubát

Snažím se zákazníkům poradit, aby nic neuspěchali, říká Ondra Stelzer

Od první třídy se, Ondra, věnoval atletice, kde získal dvě juniorská stříbra z Mistrovstí republiky. Po působení v roli maséra v pražské Dukle posílil v roce 2016 pracovní tým TRIEXPERTu. Díky své flexibilitě si ochutnal, jak to chodí ve všech pražských speciálních běžeckých prodejnách, ale jeho domovskou zůstává prodejna na Floře.

Pokračování textu Snažím se zákazníkům poradit, aby nic neuspěchali, říká Ondra Stelzer