Prodejny

SILVA Strive 5 Vest

Běžecká vesta SILVA Strive 5 přináší vylepšení oblíbeného modelu Strive Light 5 s o 24% nižší hmotností, ergonomickým střihem a kvalitními materiály.

Číst více
Kód38381
Dostupnost
Skladem  (3 ks)
Dostupné na skladě
Praha Holešovice (1 ks) Brno (2 ks)
2 090 Kč

Popis

Běžecká vesta SILVA Strive 5, nová verze oblíbeného modelu Strive Light 5, přichází s řadou inovací, které uspokojí i ty nejnáročnější běžce. Lehkost a pohodlí jsou zde posunuty na zcela novou úroveň díky snížení hmotnosti o úctyhodných 24%. To bylo dosaženo použitím vysoce kvalitního ripstop nylonu a prodyšné síťoviny, které jsou známy ze špičkových modelů Strive Fly a Strive 10.

Vesta je navržena s důrazem na detail a ergonomii. Vypolstrované ramenní popruhy nyní zaručují ještě větší komfort při nošení, a to i při plném zatížení. Integrované jsou dvě prostorné přední kapsy, které jsou připraveny na dvě 500ml měkké láhve, což zajišťuje dostatek hydratace během delších běhů (láhve nejsou součástí balení).

Bezpečnost běžce je zajištěna reflexními prvky, které zvyšují viditelnost v šeru nebo tmě, a integrovanou píšťalkou pro případ nouze. Vestu dále doplňují dvě zipové kapsy pro bezpečné uložení cenností a háček na klíče, který zabraňuje jejich ztrátě.

Zádová část vesty je promyšleně rozdělena do dvou hlavních kapes, včetně spodní podélné kapsy a hlavní zádové kapsy s dvojím vývodem, které se hodí pro vedení kabelu čelovky nebo hadice hydratačního vaku. Malá kapsa na baterii je praktickým doplňkem pro delší noční běhy.

Pro ty, kteří běhají s trekovými holemi, je vesta vybavena pružnými, regulovatelnými poutky pro jejich snadné přenášení, a pro závodníky je k dispozici speciální vak Silva Quiver, který lze dokoupit zvlášť a který usnadňuje manipulaci s holemi během závodů.

Tento promyšlený design, spolu s vylepšeným střihem a použitím vysoce kvalitních materiálů, činí z běžecké vesty SILVA Strive 5 ideálního společníka pro každého běžce, který hledá maximální funkčnost, pohodlí a výkon.

Parametry