Prodejny

Tanita komplexní segmentová analýza těla/kaliperace

Cílem analýzy je stanovení množství tělesného tuku, svalové hmoty, tělesné vody a dalších podstatných složek těla. Provedeme porovnání výsledků s optimálními hodnotami, zhodnotíme případná zdravotní rizika a podáme vhodná doporučení.

Číst více
Kód6030000_tanita_kompl_analyza
Dostupnost
Skladem 
890 Kč

Popis

Detailní analýza tělesného složení se skládá z analýzy hlavních složek těla pomocí bioelektrické impedance na přístroji TANITA MC-780 a měření podkožního tuku na různých místech těla pomocí kaliperu. Výsledkem je vyhodnocení jednotlivých složek tělesné skladby jako např. tělesný tuk (včetně útrobního tuku), svalová hmota, tělesná voda (včetně mimobuněčné a vnitrobuněčné tekutiny), kostní minerály apod. a jejich podílu na tělesné hmotnosti. Vyhodnocení zahrnuje i porovnání výsledných hodnot s normálními hodnotami zdravé populace. Mimo jiné ukazuje zastoupení svalové hmoty a tělesného tuku na jednotlivých tělesných segmentech a stanoví hodnotu bazálního metabolického výdeje a doporučený energetický příjem.

Pokyny a doporučení

Minimálně 2 hodiny před měřením se nedoporučuje přijímat žádnou stravu ani tekutiny. Poslední jídlo by mělo být lehčí, doprovázené adekvátním příjmem tekutin. Minimálně jeden den před měřením se nedoporučuje zvýšená tělesná zátěž.

Kontraindikace použití bioimpedančního analyzátoru Tanita

Raná stádia těhotenství, užívání léků ovlivňujících vodní režim organismu, kardiostimulátory, endoprotézy, osteosyntézy a jiné kovové implantáty.


Test je prováděn na adrese: TriElab - prodejna TRIEXPERT BIKE Argentinská 4, Praha - Holešovice. Rezervace termínu na holesovice@triexpert.cz nebo na telefonním čísle +420 606 062 768.

Možno zakoupit i jako dárkový poukaz.

Parametry